iPhone açılmıyor - tüm içerik ve ayarları sıfırla

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:iphone 5 war bende jailbreak yüklü we ben tüm ayarları sifirladım ama telefon acılmadı ne yapmam we elma simgesi sadece dönen bir simge war nasıl yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bn iphone 4s kullaniyorum `1 haftadir tel kapali, itunese baglann geri yukle diyor yukluyorum olmuyor

andariel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar telefonun sarji bitmisti gece sarja taktim sabah baktigimda ise donmustu telefon kapanmiyorda acilmiyorda. power tusuyla home tusuna basincada acilmiyor itunesda telefonu görmuyor tiny umbrellada gormuyor ekranin icinde bir los isik var herseyi denedim acilmadi restore yapamiyorum dfu modunada alamadim ne yapmak lazim yardimci olursaniz sevinirim...

Bende aynı sorunu yaşıyorum... Bir hal çaresini bilen var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar ben iphone 4s kullanıyorum. Yaklaşık iki yıldır telefonumda hiçbir sıkıntı yoktu. İngilizce öğretmeniyim. Geçen gün derste saate bakmak için telefonu elime alım ve elimden düştü şarjı vardı arka koruma kapağı ve ön yüzünde de kalın bi jilatin koruyucu katman var. Telefon hiç bir zarar görmedi ama kapandı hala açılmıyor. Telefonu şarja takınca apple simgesi sürekli yanıp sönüyordu. Telefonu restore ettim. Aynı zamanda apple macbookair kullanıyorum. Yazılım güncellemesi tamamlandı fakat itunes 2001 diye bir hata kodu verdi. Telefonumu 3 gündür kullanamıyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:telefonun surumunu yuksettim telefon yurt disindan geldi icin coktu kapandi acilmiyor ne yapmam lazim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İphone 3GS sıfırla dan tüm içerik ve ayarları sil dedim fabrika ayarlarına döndü fakat facebook messenger gibi uygulamaları yüklemiyor ios7. lazım diyor ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş yazıyorum bur dan spa m belirtiyor beni ararsan yardımcı olurum arıyamassanda i tunes indir bağla ios 7.1 indir yazılımı yükle güncelle açılır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone 5ım var tüm içerikler ve ayarları sil yaptım telefonum kapandı fakat ekranda yuvarlak o şey dönüyor ne yapmam gerek :confused1:

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Iphone 5ım var tüm içerikler ve ayarları sil yaptım telefonum kapandı fakat ekranda yuvarlak o şey dönüyor ne yapmam gerek :confused1:

Home tuşu ve Güç tuşuna 10 saniye basılı tutun telefonu kendini kapatıp açıcaktır ve sorun düzelecektir, eğer cihaz jailbreaklı ise format atmayı denemeyin takılı kalır restore edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
home tuşu ve açma tusuna 2 sine birden basın ama telefonunuz pcye baglı osun 10 dk oldu bn yaptım ıtunes vs gerek yok

ardabrke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlardan sıfırlayınca hiçbir sorun çıkmıyor. İphone 5s.

veozegya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Jailbreak den ziyade onun üzerinden yüklenen paketler sorun çıkarıyor.Cydia da her görülen şey yüklenmemeli.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya benim 4s var geri yükleme yaparken bi hata veriyor kodu 29. ne yaptıysam olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4'üm var wifi sorunuyla karşı karşıyayım arada sırada kafasına göre görüyor wifiyi telefonu sıfırlasam sorun düzelir mi ? :/

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
iphone 4'üm var wifi sorunuyla karşı karşıyayım arada sırada kafasına göre görüyor wifiyi telefonu sıfırlasam sorun düzelir mi ? :/

Appleyi arayın size bir mail yollayacak, maili açıp tanıla dedikten sonra her bilgi konuştuğunuz kişiye gidicek sorun yazılımsalmı donanımsalmı size söyleyecek, restore yaptırabilir yani iphoneyi geri yükle yada telefonun garantisi varsa, servise vermenizi isteyebilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
i phone aslında çok kullanışlı bi telefon jeilbreak yapıp ayarlarınızı değişremek telefonunuzu geliştrmek isteyeen arkadaşlrıma tavsiye b,raz ingilizce ve tekloniji bilgisi istiyor yardım isteyen arkadaşlar 05533171279 numaralı telefondan ulaşabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar çin malı ı phone 4 düm var içi boş gösteren iki tane dosya sildim ve sonrasında telefon aramalara cevap verdigim an yada arama yapıpta karşıdan açıldıgı an dıt dıt dıt sesiyle birlikte kapanıyor bunun dışında bir sorun yok telefonda düzültmem için bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum:huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba beyler ben bu gün iphone jail attım sonra geri düzeltmek için tüm verileri sil dedim yaklaşık beş saat oldu ve kilit tuşum bozuk kullanamıyorum ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ıphone 5 kullanıyorum telefonum cok hafif ısnınca kapanıyor bataryadan sandım bataryasını değiştirdim halen aynı durumda buz dolabına koydugumda acılı 2 dk geri hemn kapanıyo sizce nolmus olabilr napmam lazım lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merak ediyorum bu sorunu giderebilecek misiniz
telefon açılıyormuş gibi oluyor tekrar kapanıyor mavi bir ışık geliyor apple simgesi gözüküyor sonra 1 2dakika bekledikten sonra yine aynısını yapıyor bilgsayara bağladım telefonu görmüyor sizce çözümü nedir

mmuratsezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
itunes açıkken home tuşuna basılı tutarken parmağınızı home tuşundan çekmeden kabloyu takın DFU modda açılacak itunes görecektir geri yükle yapıp düzeltilebilir daha önce indirdiğiniz güncel yazılımınız varsa shift + geri yükle (restore) tuşlarına basarak direk yazılımı gösterebilirsiniz elinizde yazılım yoksa direk geri yükleye basın itunes uygun yazılımı bulup geri yükleme yapar yalnız daha önce bir yedek almadıysanız geçmiş olsun makina ilk günkü gibi açılacak sonra varsa yedeği yüklersiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 4s fabrika ayarları sıfırlama sırasında kapandı elma çıktı işlem çok uzun sürdü dün akşam yatarken bıraktım sabaha kadar atar diye ama atmayı bırak elmada dondu kaldı home+power a basınca kapanıyo tekrar basınca açılıyo elma çıkıyo heralde tüm sistem silindi cihaz yurt dışı tamda geveyini yaptırıştım bu olay oldu i tunes a bağlayıp geri güklemeyi deniyorum her yoruma baktım her denileni yaptım ama bi sonuç vermedi bilgisayar telefonu görmüyo bi dert telefonda bilgisayarı görmüyo lütfen acil yrım edin bayrama telefonsuz girmek istemiyorum n'lur

Son mesajlar