iPhone 8 plus mı Note 8 mi alayım yardım edersiniz sevinirim

Bu konuyu okuyanlar

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Önceden android kullanıyordum güncelleme yüzünden iPhone 6s aldım ama şimdi pişmanım çünkü batarya dayanmıyor bir de sıkıcı ios=stabil ve güvenli android ise özgürlük özellikte çok ama çekindiğim şey güvenlik bir de ilerde kasma olur mu?Note 8 almak istiyorum ama çekindiğim güvenlik be kasma olur mu?Yardım ederseniz sevirim foruma yeni katıldım

berke03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bence note 8 almalısın.Kasma konusunda da samsung s6 ve note5 e de oreo güncellemesini verecek.Kasma ya takılma kesinlikle olmaz şuan note 8 de önümüzeki 2-3 sene içinde de kolay kolay olmaz.Güvenlik konusuda kafana takmana gerek yok.Şu an android gayet iyi o konuda.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Önceden android kullanıyordum güncelleme yüzünden iPhone 6s aldım ama şimdi pişmanım çünkü batarya dayanmıyor bir de sıkıcı ios=stabil ve güvenli android ise özgürlük özellikte çok ama çekindiğim şey güvenlik bir de ilerde kasma olur mu?Note 8 almak istiyorum ama çekindiğim güvenlik be kasma olur mu?Yardım ederseniz sevirim foruma yeni katıldım
Apple gerçekten kaliteli bir marka ve teknik destek olarak fazlasıyla mükemmel.. Lakin gel gelelim işin acı yüzüne Steve Jobs'tan sonra giderek popülerliğini yitirmeye başladı sürekli aynı tipte modeller çıkartarak.
iPhone ürünlerinin bataryaları 500 tam dolum garantisi veriyor. 2 sene garanti süresini göze alırsak 730 gün yapar. Apple 500 dolumdan önce batarya sorunu yaşayanların sorunlarını garanti kapsamında çözüyor. Eğer 500 tam dolumu aşmısanız batarya değişimi için ücret istiyorlar. Apple kaliteli iOS tartışılmaz ama, bu firmanın batarya tatminsizliği devam ettiği sürece iPhone demek biraz ahmaklık oluyor ki. Bende o ahmaklardan biriyim şuan. Günde 2-3 kez şarj etmekten gına geldi.
Ben Android ve iPhoneların çeşitli modellerini uzun yıllar kullandım.
Android cihazlar eskiden kasıyordu . Ama şuan ki Amiral gemilerinde böyle bir şey söz konusu olacağına ihtimal bile vermiyorum

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Apple gerçekten kaliteli bir marka ve teknik destek olarak fazlasıyla mükemmel.. Lakin gel gelelim işin acı yüzüne Steve Jobs'tan sonra giderek popülerliğini yitirmeye başladı sürekli aynı tipte modeller çıkartarak.
iPhone ürünlerinin bataryaları 500 tam dolum garantisi veriyor. 2 sene garanti süresini göze alırsak 730 gün yapar. Apple 500 dolumdan önce batarya sorunu yaşayanların sorunlarını garanti kapsamında çözüyor. Eğer 500 tam dolumu aşmısanız batarya değişimi için ücret istiyorlar. Apple kaliteli iOS tartışılmaz ama, bu firmanın batarya tatminsizliği devam ettiği sürece iPhone demek biraz ahmaklık oluyor ki. Bende o ahmaklardan biriyim şuan. Günde 2-3 kez şarj etmekten gına geldi.
Ben Android ve iPhoneların çeşitli modellerini uzun yıllar kullandım.
Android cihazlar eskiden kasıyordu . Ama şuan ki Amiral gemilerinde böyle bir şey söz konusu olacağına ihtimal bile vermiyorum
Benim şuan iPhone 6s pil yüzde 85 diyor 13 aylık cihaz Xhomi powerbank kullandım bozdu cihazı herhalde

Ordinaryus35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Note 8 alma kardeşim sarj süreleri çok kötü arada sırada kasmada yapıyor iPhone 8 plus al keyfine bak

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Note 8 alma kardeşim sarj süreleri çok kötü arada sırada kasmada yapıyor iPhone 8 plus al keyfine bak

---- Mesajlar birleştirildi ----

iPhone 6s te duvar kağıdı değiştirmekten bıktım launcher kullanmak istiyorum eski günlerde gibi

Son düzenleme:

Sherlock.Holmes

Asistan
Reaksiyon puanı
51
farklı bir marka ve öneriye açığım diyorsan benim tercih sıralamam
1-)İphone 8 Plus 256gb 2-) Huawei Mate 10 Pro 3-)Samsung Note 8 olurdu
Samsung Note 8 ve Huawei Mate 10 Pro arasında kesin tercihim Huawei Mate 10 Pro dur
yeni modellerin tanıtılmasını beklerim zamanım var diyorsan Huawei P20 ve Samsung S9 u beklemeni öneririm

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
İphone 8 Plus kullanıcısı olarak söylüyorum: "İphone 8 Plus al kardeşim."

Sherlock.Holmes

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Kesinlikle Note 8
İphone 8 Plus ,Samsung Note 8 ve Huawei Mate 10 Pro arasında fiyat? performans? kamera? batarya? prestij? işletim sistemi?....hangisi kesinlikle Note 8 demene sebep oldu ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sabahtan akşama kadar note8
İphone 8 Plus ,Samsung Note 8 ve Huawei Mate 10 Pro arasında fiyat? performans? kamera? batarya? prestij? işletim sistemi?....hangisi Sabahtan akşama kadar note8 demene sebep oldu ? sadece merak ettiğim için soruyorum

Son düzenleme:

RESUL BARUTCU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
iPhone 6s te duvar kağıdı değiştirmekten bıktım launcher kullanmak istiyorum
farklı bir marka ve öneriye açığım diyorsan benim tercih sıralamam
1-)İphone 8 Plus 256gb 2-) Huawei Mate 10 Pro 3-)Samsung Note 8 olurdu
Samsung Note 8 ve Huawei Mate 10 Pro arasında kesin tercihim Huawei Mate 10 Pro dur
yeni modellerin tanıtılmasını beklerim zamanım var diyorsan Huawei P20 ve Samsung S9 u beklemeni öneririm
iphone 6s 64gb kullanıyorum hafıza yetiyor fazla bile

Sherlock.Holmes

Asistan
Reaksiyon puanı
51
iPhone 6s te duvar kağıdı değiştirmekten bıktım launcher kullanmak istiyorum

iphone 6s 64gb kullanıyorum hafıza yetiyor fazla bile
hafıza olayı kullanıcıdan kullanıcıya farklılık gösteriyor mesela ben 80/90gb lere çok rahat bir şekilde ulaşabiliyorum benim için önemli bir kriter hafıza en düşük 128gb olması gerektiğini düşünüyorum tabi 64gb nin kendisi için yeterli olacağını düşünen kullanıcılar 64gb de tercih edebilir

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
N
Note 8 al kullaniyorum 1 sikintisino gormedim

Sherlock.Holmes

Asistan
Reaksiyon puanı
51
android kullanmayı düşünüyorsan Huawei Mate 10 Pro seçeneğini de incelemeni değerlendirmeni tavsiye ederim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Galaxy Note 8 çok daha iyi güzel bir seçim olacaktır hakkını veren bir cihaz

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Arkadaşlar konu da iki cihaz belirtilmiş üyemizin ektra bir isteği yoksa belirtilen cihazlar dışında öneri yaparak konuyu dağıtmayalım lütfen