Soru Redmi Note 8 Pro vs iPhone 8 Plus

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,552
Merhaba arkadaşlar. Önceden iPhone 6 kullanıyordum ve memnundum, sonra ise iPhone 8 Plus'ta geçmiştim ve açıkçası beklemediğim derecede kasıyordu ve oyun performansı da kötüydü diye gram memnun kalmamıştım. Sonra ise Redmi Note 8 Pro'ya yani şuan ki telefonuma geçtim. Geçen ay babam anneme yeni bir iPhone 8 Plus aldı. Annem de kullanmayı beceremedi, eski telefonuna alışmış. Bu 8 Plus'ta kasma, donma yok. Sanırım eski cihazda problem vardı. Oyun performansı benimki ile aynı denebilir. Ona geçmeyi düşünüyorum. Sizce geçmeli miyim?

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Merhaba arkadaşlar. Önceden iPhone 6 kullanıyordum ve memnundum, sonra ise iPhone 8 Plus'ta geçmiştim ve açıkçası beklemediğim derecede kasıyordu ve oyun performansı da kötüydü diye gram memnun kalmamıştım. Sonra ise Redmi Note 8 Pro'ya yani şuan ki telefonuma geçtim. Geçen ay babam anneme yeni bir iPhone 8 Plus aldı. Annem de kullanmayı beceremedi, eski telefonuna alışmış. Bu 8 Plus'ta kasma, donma yok. Sanırım eski cihazda problem vardı. Oyun performansı benimki ile aynı denebilir. Ona geçmeyi düşünüyorum. Sizce geçmeli miyim?

Konu Apple ise ve uzun kullanım amaçlıyorsan annene note 8'i verip iphone'a geçmelisin

quartzTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
8 plus'ın kasması normal değil sıfırla cihazı 6s var yağ gibi maşallah note 8 proyu ezer geçer.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,552
8 plus'ın kasması normal değil sıfırla cihazı 6s var yağ gibi maşallah note 8 proyu ezer geçer.
Teşekkürler. Ama Note 8 Pro o kadar da kötü bir cihaz değil yani :D. Sıfırlardım ama cihazı direk elden çıkardım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu Apple ise ve uzun kullanım amaçlıyorsan annene note 8'i verip iphone'a geçmelisin
Teşekkürler.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
İlk çıktığında iPhone 8 Plus almıştım halen memnunum ve sıkıntısız kullanıyorum. Kesinlikle öneririm hiçbir şekilde kasma donma ısınma sorunu yok.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Uzun kullanım için Apple dan şaşma derim.8 plusa kesinlikle geçmelisin.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,552
Uzun kullanım için Apple dan şaşma derim.8 plusa kesinlikle geçmelisin.
Geçmeyi düşünüyorum ben de ancak 8 Plus hız konusunda çok hantal gibi geliyor. Uygulama açarken vesaire. Yaklaşık 1 - 1 buçuk saat önce sıfırladım ancak hala yavaş geliyor gözüme.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Geçmeyi düşünüyorum ben de ancak 8 Plus hız konusunda çok hantal gibi geliyor. Uygulama açarken vesaire. Yaklaşık 1 - 1 buçuk saat önce sıfırladım ancak hala yavaş geliyor gözüme.
Şu anda Se 2020 kullanıyorum.İphone 8 de kullandım,8 plusta kullandım.Yavaşlık olayını 3G dışında yaşamadım.3G de sürekli şebeke aradığı için ağır giriyor.8 plus I Lte yada Wi-Fi de kullanmanı tavsiye ederim.

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,552
Peki arkadaşlar OnePlus 6T'ye geçmek mantıklı olur mu bu cihazlar yerine? Temizini buldum ve McLaren edition galiba, hoşuma gitti.

Reaksiyon puanı
4,341

İphone 8 Plus'a geçebilirsiniz :)

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,552
Merhaba arkadaşlar. 8 Plus’a geçtim dün :). Pil konusu dışında memnunum sırf pil konusu yüzünden eski telefonuma döneceğim galiba.

Reaksiyon puanı
8,023
Merhaba arkadaşlar. 8 Plus’a geçtim dün :). Pil konusu dışında memnunum sırf pil konusu yüzünden eski telefonuma döneceğim galiba.
Deji yüksek kapasite batarya takıp kullanın derim. 8 Plus çok güçlü bir cihaz çünkü. 8 Pro'ya tekrar geçtiğinizde yavaşlığı ve kamera kalitesizliğini direkt olarak hissedeceksiniz.

WarpedSplash

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Deji yüksek kapasite batarya takıp kullanın derim. 8 Plus çok güçlü bir cihaz çünkü. 8 Pro'ya tekrar geçtiğinizde yavaşlığı ve kamera kalitesizliğini direkt olarak hissedeceksiniz.
Deji pil iyi oluyor bi hızlandırıyor ama orjinal pil kadar uzun ömürlü değil yıl olarak gerçi cihaz eskidiğinde takılıyor ve fiyat performans oranı orjinal pile kıyasla daha yüksek

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,552
Hocam telefonu sıfırladım ancak geçen aldığım telefonda ki gibi hantal hissettiriyor, sebebini bilmiyorum. Animasyonlarda rahatsız etti geçişlerde, ben neden beğenemiyorum anlamadım. Rahatsızlık veriyor telefon bana.