İphone 7plus vs iphone 8

Bu konuyu okuyanlar

Orbay Yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar ikisi arasında kaldım aynı fiyat 7 plus daha iyi gibi kamera vs ama 8 daha güncel.Malum Apple'ın planlı eskitmesinden dolayı 7 plus daha erken mi yavaşlar ?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ben i7 plus kullanıyorum.

Küçük ekran i8 bana uymaz.

İ7Plus ı brakıp i8 Plusa dahi geçmem arada ciddi bir fark yok.

Planlı eskitme olayı Apple’a bu sene büyük prestij kaybı yaşattı bundan sonra bu şekilde bu durumu sürdüremezler.

Ancak uzun vadeli kullanım düşünülüyorsa i7plus bir İOS sürümü daha erken destekten çekilecektir.

Bu da nereden baksanız yıllar alacak.

Büyük ekran ve çift kamera önemli kriter ise düşünmeden i7Plus derim.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
8 Plus vs 7 Plus olsa herkes 8 Plus der ancak 8 olunca işler değişiyor. Bende 7Plus tercih ederdim. Ekran büyüklüğü ve çift kamerası beni cezbeder. Güncellik konusunda ise iPhone tarafında sıkıntı olmaz. Yanlış bilmiyorsam 5s e bile iOS 11 verildi.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
8 Plus vs 7 Plus olsa herkes 8 Plus der ancak 8 olunca işler değişiyor. Bende 7Plus tercih ederdim. Ekran büyüklüğü ve çift kamerası beni cezbeder. Güncellik konusunda ise iPhone tarafında sıkıntı olmaz. Yanlış bilmiyorsam 5s e bile iOS 11 verildi.
4s'e 9 5'e 10 geldiyse 5s'in 11 alması mantıklı zaten.12'yi almasını ben Apple'nin "IOS 11'de koskoca IOS'u batırdık,Android'den beter hale getirdik,5S kullanıcıları 11'de kalıp mağdur olmasın zaten 12'ye donanım zorluyacak bir şey koymadık" deme şekli olarak görüyorum

Orbay Yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ben i7 plus kullanıyorum.

Küçük ekran i8 bana uymaz.

İ7Plus ı brakıp i8 Plusa dahi geçmem arada ciddi bir fark yok.

Planlı eskitme olayı Apple’a bu sene büyük prestij kaybı yaşattı bundan sonra bu şekilde bu durumu sürdüremezler.

Ancak uzun vadeli kullanım düşünülüyorsa i7plus bir İOS sürümü daha erken destekten çekilecektir.

Bu da nereden baksanız yıllar alacak.

Büyük ekran ve çift kamera önemli kriter ise düşünmeden i7Plus derim.
Ne zamandır kullanıyosun i7 plus? Oyun,pil,kamera,ekran konusunda memnun musun? Güncellemelerden sonra ufakta olsa kasma yaşadın mı? Beni 3 4 yıl götürebilir mi ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ne zamandır kullanıyosun i7 plus? Oyun,pil,kamera,ekran konusunda memnun musun? Güncellemelerden sonra ufakta olsa kasma yaşadın mı? Beni 3 4 yıl götürebilir mi ?
Veya kulaklık girişi olmaması büyük bir sorun mu

Son düzenleme: