iPhone 5s Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Ardahrsnl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Space gray :) bende sonunda aldim :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu 5s in bataryası adamı deli eder kullanım 4.30 saat nedir yav
Parlaklik sonda 3g acik ful takiliyorsaniz sadece iphone degil cogu cihazdan buyuk bir pil performansi beklemeyin :) parlaklik yarida 3g acik okula gidiyorum neredeyse elimden dusmuyor aksam eve geldigimde yaklasik %35 pil kaliyor :)

7.1.1 yükleyen varmıdır

Yukledim abi touch İD de hizlandirma var yuklemeni tercih ederim

Kirveee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ekranı biraz büyük olaydı keşke. Kusursuz diyebilseydik . Kimisine göre kusursuz tabi.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Daha önce i5 16 Gb kullanıyordum ve depolama sıkıntısı yaşadım.Benim gibi uygulama manyaklığınız varsa ve çektiğim fotoğraflar ve videolar cihazımda olsun diyorsanız 16 almayın.:biggrin: Şuan 5s Space Gray 64 Gb kullanıyorum.Mutluyum :tt1:

tibies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese kolay gelsin arkadaşlar. Iphone a yeni geçtim 5s aldım. Yeni olduğum için pek bir bilgim yok bu internette gezerken masaüstü modu vardı android de. İos'da da böyle bi şey söz konusu mu?

SHeRİFF-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
G2'min yanına kardeş olarak 5S aldım. İlk izlenimlerime göre şarjı 4s'den daha iyi. Ekran'ı gayet kaliteli bir görüntü sunuyor. iOS Serisi telefon alıcak arkadaşlara kesinlikle 5s öneririm.

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Yoo değil bu klube üye olmak kolay değil önce bi İphone almak lazım. Onuda herkes alamaz hayırlısıyla haftaya alıyorum.

Geçen eve 5 arkadaşım gelmişti, 2'sinde iPhone vardı ama henüz internet sitelerini tanımıyorlar, forumları bilmiyorlar. Demek istediğim, kulübe üye olmak için öncelikle teknolojiden anlamak gerekiyor :))))

tekkebey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Süper ötesi bir telefon herkese tavsiye ediyorum.(galaxy w dan sonra bu uzay gemisi gibi) 5s 16 gb gümüş

DarkJoueur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geçen eve 5 arkadaşım gelmişti, 2'sinde iPhone vardı ama henüz internet sitelerini tanımıyorlar, forumları bilmiyorlar. Demek istediğim, kulübe üye olmak için öncelikle teknolojiden anlamak gerekiyor :))))

Böyle insanlar daha çok var... Forum ve sitelerden haberleri olmayan o konudada haklısın. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba öncelikle sizden öneriler almak istiyorum. bütçem doğrultusunda iphone 4s almak istiyorum. en büyük alternatifse s3 şuanda. ben en fazla 10 foto çekerim video ise hiç çekmem benim için önemli olan internet hızıdır vede telefonun güncel olması lazım. oyun konusuna gelirsekte en fazla 7-8 oyun yüklerim bunlarında en fazla 2-3 tanesi 250mb ve üstü olur gerisi 30-50 mb flan. Kafama takılan başka bir konu ise hafıza. iphone 4s 8gb benim ihtiyaçlarımı karşılarmı sizce ? bütçe en fazla 1200 yanlız fiyatlar teknosaya göre olmalı çekle alıcam. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Konuyla alakasız ama yardım edin nolur çok bilgisizimde şuan

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Herkese merhaba arkadaşlar. İphone 5s aldım, daha önceden lg g2 kullanıcısıydım. Daha doğurusu babamın bana doğum günü hediyesiydi bende babamı takoz LG optimus l9 telefonundan kurtarıp g2 mi ona verdim ve iphone 5s'im oldu. Her neyse aranıza katıldığım için mutluyum :)

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhaba arkadaşlar. İphone 5s aldım, daha önceden lg g2 kullanıcısıydım. Daha doğurusu babamın bana doğum günü hediyesiydi bende babamı takoz LG optimus l9 telefonundan kurtarıp g2 mi ona verdim ve iphone 5s'im oldu. Her neyse aranıza katıldığım için mutluyum :)

Soralım ozaman. Hangi renk , kac gb , kaça nereden aldın , şarjı nasıl ?

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1

Aramıza hoşgeldin dost:) dediklerimi dinlememişsin ama:D

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Merhaba , iphone 5s'i olmayanlar buraya mesaj atamıyormu şimdi :p

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Oh be viko'yu sizin başınıza sardık sonunda. :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Oh be viko'yu sizin başınıza sardık sonunda. :D

Yahu ben buraya soru sormaktan ve eğer tanıştığım birileri haricinde takılıcağımı sanmıyorum. İosa ilk defa geçtim cahilim bu konuda kimseye yardımda edemeyecem. Sayfamda halen g2 ile ilgili destek vericem video çekicem, G2 kullanıcı kulübünde takılıcam ordaki arkadaşlarla makara yapıcak %-100 'ün altındaki sevide espiri yapmayada devam edicem :D

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Yahu ben buraya soru sormaktan ve eğer tanıştığım birileri haricinde takılıcağımı sanmıyorum. İosa ilk defa geçtim cahilim bu konuda kimseye yardımda edemeyecem. Sayfamda halen g2 ile ilgili destek vericem video çekicem, G2 kullanıcı kulübünde takılıcam ordaki arkadaşlarla makara yapıcak %-100 'ün altındaki sevide espiri yapmayada devam edicem :D
artık ios mu android mi sorularına cevap verebilecek bir insansın yeni telefonun hayırlı olsun güle güle kullan :laugh:

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Soralım ozaman. Hangi renk , kac gb , kaça nereden aldın , şarjı nasıl ?

Gold rengi çerçeveleri falan beyaz, 16 GB lik bana hayli hayli yeter oyun yükleyen biri değilim, şarz olarak geldiğinde birazcık vardı %15 veya 20 ye indiğinde uyarı verdi taktım halen daha doluyor tam dolsun sonra çıkartıcam. Cok memnunum kısaca :)

artık ios mu android mi sorularına cevap verebilecek bir insansın yeni telefonun hayırlı olsun güle güle kullan :laugh:

İosmu Androidmi diye bir soru gelirse cevabım şu şekil olucaktır:

Öncelikle telefonu ne için almayı planlıyorsunuz?
Telefondan beklentileriniz nelerdir?
Aynı şeyden sıkılırmısınız?
Güncelleme desteğine önem verirmisiniz?
Bataryaya önem verirmisiniz?

bunları cevapladıktan sonra zaten kendine göre cevabını vermiş olucaktır. İos hapis Android Özgürlüktür! ama hepsinin kendine göre + ve -leri var.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bu kulupte hapis falan demeyelim. Biz kısaca denetlenme diyoruz, başı boşluğun sonuçları Android'de Google PlayStore'da viruslu,çöp uygulama,haddinden fazla pil ömrünü sömüren romlar ve daha nicesi.Vakit kaybı cabası :D

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Bu kulupte hapis falan demeyelim. Biz kısaca denetlenme diyoruz, başı boşluğun sonuçları Android'de Google PlayStore'da viruslu,çöp uygulama,haddinden fazla pil ömrünü sömüren romlar ve daha nicesi.Vakit kaybı cabası :D
zaten rom işlerine bulaşınca bağımlısı oldum zor bıraktım telefon folloş oldu :mrgreen:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Şarjlı premium kılıf almayı unutma viko. Jailbreak de yap. Daha çoook şey öğrencen iphone ile ilgili. Jb yaparsan bluetooth ile diğer cihazları görebilirsin. Ama alışveriş yapar mı orası meçhul. Kafasına göre takılıyor. :p bir de ifile yükle tabi ilk. Dosya yöneticisi olmadan yapamazsın sen. :p cydia repo'larını öğrencen bir de. http://repo.insanelyi.com en beleş repodur bu arada. Jb yaparsan bilgin olsun. :D

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Jailbreak yapmadan beleş uygulama yüklenebiliyor artık, iphone'da dosya yöneticisine gerek yok açıkcası, napıcaksınız sistem dosyalarına bakmak için, oyun hilesi yapcaksanız başka. :D

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Jailbreak yapmadan beleş uygulama yüklenebiliyor artık, iphone'da dosya yöneticisine gerek yok açıkcası, napıcaksınız sistem dosyalarına bakmak için, oyun hilesi yapcaksanız başka. :D

Hocam jb yapmak telefona bir hasar verirmi? yaparsam + lar ne olucak yapmassam -ler ne olucak. Oyun indiren biri değilim korsanada karşıyım tabi adamlar uğraşıp tasarlıyorlar yok öyle beleşe emeğe saygı. ?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

25pp'yi de kapatırlar yakında. Eskiden install0us vardı. Hey gidi. Sistem dosyası mı? Jb yaptıktan sonra her şeyini klasörleyebilirsin android'deki gibi. Excell dosyalarını bile atıyorsun. iFunbox ya da iTools yükleyin pc'ye. iTools daha iyi. :D

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Hocam jb yapmak telefona bir hasar verirmi? yaparsam + lar ne olucak yapmassam -ler ne olucak. Oyun indiren biri değilim korsanada karşıyım tabi adamlar uğraşıp tasarlıyorlar yok öyle beleşe emeğe saygı. ?

iOS 5-6 zamanları jb'ye gerek vardı ama artık yok, denetim merkezi geldi zaten ki ios 8 ile daha kişileştirebilecek. Beleş uygulama ile işin yoksa daha iyi ama tweak işleriyle falan uğraşcam,sistemi daha açık hale getircem diyorsan yapabilirsin tercih senin.

25pp'yi de kapatırlar yakında. Eskiden install0us vardı. Hey gidi. Sistem dosyası mı? Jb yaptıktan sonra her şeyini klasörleyebilirsin android'deki gibi. Excell dosyalarını bile atıyorsun. iFunbox ya da iTools yükleyin pc'ye. iTools daha iyi. :D

installous'u bende seviyordum sonradan kapadı Apple onu çok üzüldüm ama ona benzer uygulamalar çıktı zaten. Office desteği geldi zaten ekstra işlerle uğrasmaya gerek yok. iTunes daha kolay geliyor bana :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Jb demek sadece beleş uygulama demek değildir. Neyse iTools kurun mutlaka. iOS 8 de aynı cacık. Heveslenmeyin. :D