İphone 5 Kasa ve Garanti

Bu konuyu okuyanlar

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce 2. el bir iphone 5 16 gb black aldım. Fatura tarihi 20.01.2014 yani 2 ay felan kullanılmış. 1390 tlye aldım telefonu ancak bugün farkettim ki ses açma ve kapama tuşlarının ordan bi yamukluk var çok belli olmuyor ancak var. Apple almamın nedeni değişim politikasıydı telefonun imei numarasını telpa, genpa, kvk sordurdum hiçbirinde bulunamadı ancak kutu içinden çıkan garanti kağıdında genpa garantili olduğu görünüyor. Genpa sitesinde sorgulattığım zaman ürün genpa çıkışlı değildir diyor.

Ne yapmalıyım ?
(ss yükleyemedim başka makine yok şuan elimde olunca yükleyeceğim)

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Ses tuşlarının ordaki yamukluk kullanıcı hatası bence bu durumda garanti işlemez.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ilk parti iphone 5'lerde böyle bir hata olduğunu okudum o kısımda darbe ve benzeri bi durumda yok

Şansınızı deneyin diyecemde 2014 yılında alınmış iPhone 5'de hele hele TR'den ilk parti olucağını sanmıyorum. Satın aldığınız kişinin yamultmadığı ne malum?

berklann

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Şansınızı deneyin diyecemde 2014 yılında alınmış iPhone 5'de hele hele TR'den ilk parti olucağını sanmıyorum. Satın aldığınız kişinin yamultmadığı ne malum?
büyük ihtimal öyle bir durum oldu o kadarda dikkat etmiştim halbuki bugün bir dostum aldığı ilk anda bu yamuk dedi dikkat ettim dediği gibi yamuk. Telefonun kutusunun arkasında (1p) part no... diye bir ibare var parantez içinde 1p yazması düşündürdü aslında

Son mesajlar