İphone 5 i wireless özellikli led tvye bağlamak

Bu konuyu okuyanlar

hasburcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5i wireless özellikli 3d led tvde ekran görüntüsünü nasıl alırım ?

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ekran görüntüsü alamazsın DLNA olayı var ama video ve ses yollarsın sadece, internet ile tvnin ara yüzüne yolluyor videoyu, tv de ordan çalıyor... Ama ekran görüntüsü dediğim gibi olmaz.

hasburcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran görüntüsü alamazsın DLNA olayı var ama video ve ses yollarsın sadece, internet ile tvnin ara yüzüne yolluyor videoyu, tv de ordan çalıyor... Ama ekran görüntüsü dediğim gibi olmaz.
teşekkürler

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
hdmi yok mu ki iphone da

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
AirPlay'i biraz araştır derim ;) 40 yıllık DLNA teknolojisinin adı farklısı :D Ekran görüntüsü alamazsın video,müzik,fotoğrafı ekranla paylaşırsın sadece ;)

Valla DLNA mı eski AirPlay mi eski bilmem.
Apple kullanıcısıyım AirPlay bilirim.

Ekran görüntüsünden kasıtın nedir bilmiyorum ama abim bu yol ile telefondaki digitürk ü PC de izleyebiliyor.

Ben kullanmıyorum, ihtiyaç duyduğum bir teknoloji değil.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Valla DLNA mı eski AirPlay mi eski bilmem.
Ekran görüntüsünden kasıtın nedir bilmiyorum ama abim bu yol ile telefondaki digitürk ü PC de izleyebiliyor.

iPhone 2007de üretildi ilki, DLNA 2003'te Sony tarafından bulundu.
Ekran görüntüsü almak; telefon ekranında ne varsa onu görmek, bu oyun olabilir menüde geziniyorsundur o olabilir vs

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
benim pcde hdmi yok şimdi erkanı anlık olarak nasıl pcde görebilirim?
android kullanıyorum

laleliclassic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ben iphone tv ye aktarıp vidoe ve ses alamıyorum veya yapamadım nasıl yapıldıgını hakkında yardımcı olurmusunuz teşekkürler. iphone 5 telefon ile samsung ue55es8000 model tv. nasıl yapıldıgı hakkında bilgi verirseniz teşekkür ederim.