İOS 11.1

Bu konuyu okuyanlar

AFYONLU0325

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
selamu aleyküm arkadaşlar iphone 5S kullanıyorum İos 11.1 e güncelledim ve ios 11.0.3 sürümüne göre biraz düzelmeler oldu telefonun performansı arttı pil durumunda biraz iyileşmeler gördüm ancak bir sıkıntı var mesela bir oyun oynadığımda oyunda atmalar oluyor bazen mesela bazı programlarda yavaşlama ve atmalar kasmalar görüyorum hem de internetli programların bazılarında ikide bir hücresel veriyi kapatıp açıp tekrar giriyorum ve bu da benim için can sıkıcı olabiliyor ve böyle durumda telefonu kırasım geliyor ilk defa bir ios sürümünü beğenmedim ayrıca ios 11 ile arttırılmış gerçeklik geldi neden iphone 6s ve üzeri cihazlarda çalışıyor arttırılmış gerçeklik programları ? program ve oyunlarda neden kasmalar var ? bu şikayeti apple nasıl bildireceğim acilen güncelleme yada ios 10.3.3 e geçiş yapacam yardımcı olun

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
iOS 11 e geçmeseydiniz keşke 5s için 11.3.3 de kalmak daha mantıklı olurdu geri dönüşler kapandı artık geri dönemezsiniz

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
selamu aleyküm arkadaşlar iphone 5S kullanıyorum İos 11.1 e güncelledim ve ios 11.0.3 sürümüne göre biraz düzelmeler oldu telefonun performansı arttı pil durumunda biraz iyileşmeler gördüm ancak bir sıkıntı var mesela bir oyun oynadığımda oyunda atmalar oluyor bazen mesela bazı programlarda yavaşlama ve atmalar kasmalar görüyorum hem de internetli programların bazılarında ikide bir hücresel veriyi kapatıp açıp tekrar giriyorum ve bu da benim için can sıkıcı olabiliyor ve böyle durumda telefonu kırasım geliyor ilk defa bir ios sürümünü beğenmedim ayrıca ios 11 ile arttırılmış gerçeklik geldi neden iphone 6s ve üzeri cihazlarda çalışıyor arttırılmış gerçeklik programları ? program ve oyunlarda neden kasmalar var ? bu şikayeti apple nasıl bildireceğim acilen güncelleme yada ios 10.3.3 e geçiş yapacam yardımcı olun
Öncelikle aleyküm selam 5s için zorlayıcı bir sistem oldu ıos 11 hatta 6 da bile takılmalar var bence klasik apple durumu sonradan düzelir. 5s için arttırılmış gerçeklik geleceğini sanmıyorum 5s sistem olarak eski olduğu için olabilir. Ama istersen apple desteğe müşteri istekleri adına mail atabilir yada bizzat arayarak istek de buluna bilirsiniz. Yani istek artarsa belki dikkate alabilirler

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Telefona işkence ettiren işletim sistemini kurdun yani yapacağın iki şey var 1. si ios 10 a geri dönmenin yollarını aramak ya da ios 11.3 gibi versiyonları beklemek kullandığın telefon maalesef eski bünyesi kaldıramıyor

atknyrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
artırılmış gerçeklik olayını çok gereksiz buluyorum, neden derseniz iphone 6s üstünde çalışıyor madem app store'da niye gözüküyor saçmalık iphone 6 dan soğuttular resmen beni

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
İOS 11' kurdum hatta şu an İOS 11.1 en son sürümdeyim kesinlikle beğenmedim. Çok eksiklikleri ve hataları var ve düzeltme yapılmadı. 10.3.3 düzeyine gelmeli bir an önce. Şarj halen başlı başına bir sorun bu sefer olmadı Apple.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Şimdi kontrol ettim İOS 11.1.1 çıkmış, 42.7 MB gözüküyor bende.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Ara güncelleme ufak iyileştirmeler yapılmış

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Yeniliği ana güncellemede yapıyorlar kişiselleştirmede ne gibi eksiklikler var
Android ve Windows Phone' deki gibi işletim sistemine münhasır mesela telefon ana ekranında kapalı olsa bile saat ve tarih bilgilerinin sürekli olması, bunda bile gece modu vardı WP' de. Gibi özellikler kardeşim. İOS tamam hızlı seri ama özelleştirme yeterli değil bana göre.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Android ve Windows Phone' deki gibi işletim sistemine münhasır mesela telefon ana ekranında kapalı olsa bile saat ve tarih bilgilerinin sürekli olması, bunda bile gece modu vardı WP' de. Gibi özellikler kardeşim. İOS tamam hızlı seri ama özelleştirme yeterli değil bana göre.

Anladım haklısın iOS işletim sistemine ait hiçbir özelleştirme göremiyoruz buda iosun özelliği diyebileceğimiz bir şey yok sadece bildikleri şey sürekli güncelleme göndermek bir üst sürüme kadar 12 güncelleme falan alıyor telefon ama işimize yarayacak hiçbir özellik gelmiyor nedense anlamadım telefonu yavaşlatmaktan başka birşey yaptıkları yok :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Abi satIN Nokia 8'e geçİN :D
Anladım haklısın iOS işletim sistemine ait hiçbir özelleştirme göremiyoruz buda iosun özelliği diyebileceğimiz bir şey yok sadece bildikleri şey sürekli güncelleme göndermek bir üst sürüme kadar 12 güncelleme falan alıyor telefon ama işimize yarayacak hiçbir özellik gelmiyor nedense anlamadım telefonu yavaşlatmaktan başka birşey yaptıkları yok :)
Hocam sizde satın Note 8'e geçin şöyle bir rahatlayın yahu :D

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Aynen öyle bende bunu demek istiyorum kardeşim.

AFYONLU0325

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iOS gerçekten çok güzel bir işletim sistemi qualcomm en kötü işlemcisini dahi kullansan gerçekten hız olarak androide ve windows işletim sistemine bin basar ya Asus x550v bilgisayarım var valla geri bildirim merkezine gönderdiğim şikayetlerin haddi hesabı Yok bana dedikleri cevap tamam ilgileneceğiz falan filan hiç ilgilendikleri Yok ya EDGE tarayıcı kullanıyorum sorunları teker teker tespit edip güncelleme istiyorum diyorum daha güncelleme Yok ortada onenote kullanıyorum bilgisayarımda telefonuma da indirdim programı ya hotmail hesabımla oturum açtım eşitle diyorum eşitlemiyor ya o zaman niye eşitleme seçeneği koydunuz be insafsızlar ben notlarıma telefonumdan ulaşamıcaksam onu da şikayet olarak binlerce bildirdim gene aynı gene aynı ya evernote geçmeyi düşündüm evernote hem 5 gb ücretsiz veriyor ama çok karışık program bilgisayarıma indirdim 1 saat aradığım şeyi bulamıyorum ya Google ve Google yaptığı tüm uygulamalara düşmanlığım var bu sayede google alternatifi büstürü şeyler buldum Google da kullanmam kısacası andeoide de yazıklar olsun windows a da yazıklar olsun bari para için yapmayın be yazık iOS da inşaalah son sürümde tüm hataları düzeltecektir bir de apple a şikayet veya Öneri geri bildirim nasıl gönderiyoruz maille yardımcı olursanız sevinirim
--- Gönderi Güncellendi ---
Apple şikayet için kullandığı mail adresini bilen yazarsa sevinirim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Bencede geçin boşuna kendinize eziyet çektirmeyin