İnternet Kesintisi Yardım

Bu konuyu okuyanlar

mustafaysu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar birkaç haftadır internetim sürekli kesilmeye ve belirsiz bir hız almaya başladı. 8Mbps internetim var önceleri max 900-950 indirme hızına çıkarken artık 200-600 arası değişmeye başladı bazen 20-100 arası oluyor, diyebilirsiniz adil kullanım noktasını aşmışsındır diye ama internetimde böyle bir sınırlama yok 8Mbps SINIRSIZ AKN siz paketlerden, internette gezmek bile işkenceye dönüştü şu sayfayı açacam diye canım çıktı, sanki bilgisayarım torrent açıkmış gibi google u açarken bile 10-15 kez bağlanamadı, yok zaman aşımına uğradı diyip duruyor girdiği zamanda yarım saat te anca arama yapıyor,
Yaklaşık 2 hfta önce modem ayarlarında bir sorun vardır diye modemi resetledim, internet erişimi var diyor fakat hiçbir siteye girmiyordu, sonra modemimizden Yazıcının kablosunu çekince internet bi anda eski hızına kavuştu gerçekten uzun zaman yavaş kullandıktan sonra çok acayip geldi ve birkaç hafta sonra yine aynı sorun ortaya çıktı yazıcının kablosu takılı olmadığı halde sorun devam ediyor, evde interneti kullanan 3-4 cihaz var 1 i kablo ile bağlı olan masaüstü 1 i notebook diğer 2 side telefon, genelde aynı anda 3 ü ile kullanıyoruz, telefonla girdiğimde hiçbir sorun çıkmıyor PC lerden hızlı giriyor internete, fakat pc ler çok aşırı derecede sinir ediyor, internetin eski haline dönmesi için ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok makbule geçer.

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
@mustafaysu bendede aynısı oluyor hergün TTNETe sövmekten bıktım. Yıl olmuş 2013 daha milleti kandırıyolar..

mustafaysu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yani bu şimdi normal birşey mi :S yapılcak bişi yok mu

Son mesajlar