İntel HD Graphics 530 Driver Yükleyemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

cilginhoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar intel hd graphics driverinı yanlışlıkla sildim ve birçok yol denememe rağmen geri yükleyemedim. Bu arada bilgisayarım laptop ve çift ekran kartlı (İntel HD Graphics 530 ve NVIDIA GTX960M). Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Tam silinmemiş olabilir DDU ile ne varsa ne yoksa temizleyin. Sonra indirip kurun.

cilginhoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
DDU ile sildim yüklemeye çaıltım ancak olmadı. Manuel yüklemeye çalıştım gene olmadı. Neden oluyor bilmiyorum.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Aygıt yöneticisinde nasıl gözüküyor?
Oradan sağ tık yapıp güncellemeyi denediniz mi?
Ekran kartınız tamamen çalışmıyor mu? Mesela masaüstünde herhangi bir pencereyi tutup salladığınızda kasmaları görebiliyor musunuz?

cilginhoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı olarak geçiyor. Ordan sağ tıklayıp yüklemeye çalıştığımda da olmuyor malesef. Çok az da olsa kasmaları görebiliyorum.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Orada üstlerde ünlem işaretli bir yer yok mu? Yani bilgisayar ekran kartını görmüyor mu? Donanımsal bir sorunda olabilir. Son çare olarak garantisi varsa garantiye verirsiniz.

cilginhoroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam teşekkür ederim. Şuan sıfırlama yapıyorum. Olmazsa dediğiniz gibi yapacağım.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı olarak geçiyor. Ordan sağ tıklayıp yüklemeye çalıştığımda da olmuyor malesef. Çok az da olsa kasmaları görebiliyorum.
Merhaba,
Bilgisayarınızın modeli nedir? Laptopun kendi sitesinden ekran kartı driverını indirip yükleyin(eski dahi olsa yükleyin, çünkü başka driver yüklenmez).