Instagram DM Uygulamasında Güzel İyileştirmeler Yaptı!

Bu konuyu okuyanlar

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
tumblr_inline_nu1s930zd51txmf1s_540.png

Instagram, daha önceden duyurmuş olduğu DM özelliğini ben pek sevmesem de sadece fotoğraf paylaşım olarak kalmalıydı bana göre. İnsanlar bunu kullandı ve daha fazla geliştirilmesini istemiş olacaklar ki fazlasını da istediler. Şuan fotoğrafında da gördüğünüz gibi beğenme ve yorum yap sembollerinin yanına gelmesi düşünülen sembol ile beğendiğiniz fotoğrafı arkadaşınıza özel olarak gönderebiliyorsunuz.

Çoklu Kişi Seçebilme Özelliği
İsterseniz göndereceğiniz fotoğrafı bir arkadaş grubunuza da atabilme imkanı sunan instagram benim anladığım genel popüler olan tüm özellikleri kendi içinde de barındırmak istiyor.
Daha önceden yorum olarak arkadaşlarımızın adını etiketleyerek gösterdiğimiz fotoğrafları bundan sonra özel mesajda toplu olarak atabileceğiz.

Emoji İfade Desteği

Emoji de gelen güzel bir özellik aslında ben kullanmasam da DM özelliğini kişisel olarak tercih etmedim. Kullanmak isteyenler için oldukça renkli hal almış olacak. Karşı tarafa attığınız her mesajın sonunda güzel emojileri artık DM bölümünün içinde daha büyük hali ile kendiniz seçebileceksiniz.

Şuan için belirli bölgelerde gerçekleşen uygulama zaman içinde her instagram üyesi için kullanılabilecek.

Kişisel bloguma buradan da ulaşabilirsiniz.:yes: