İlişki

Bu konuyu okuyanlar

Mehmettufancan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bir yıllık bi ilişkim vardı kız arkadaşımı başka bir erkekle konuşurken yakaladım ve öğrendim ki bir kaç defa benden habersiz buluşmuşlar bende ayrıldım şimdi pişman olduğunu söylüyor bir erkeğin bunu kabullenmesi zordur ama kızlara güven olmaz beyler sevgiliniz varsa adım başı takip edin sizce ben napmalıyım fikir verirmisiniz affedim mi

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Niye affedesin boşver unut gitsin hangi kadın aldatan erkeği affetmiş ki sen affedesin

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Bir yıllık bi ilişkim vardı kız arkadaşımı başka bir erkekle konuşurken yakaladım ve öğrendim ki bir kaç defa benden habersiz buluşmuşlar bende ayrıldım şimdi pişman olduğunu söylüyor bir erkeğin bunu kabullenmesi zordur ama kızlara güven olmaz beyler sevgiliniz varsa adım başı takip edin sizce ben napmalıyım fikir verirmisiniz affedim mi
Adım bası takip etmekle hiç bi yere varamazsınız. Hatta dahada kötü olur. Bi imsanın kanında varsa mutlaka fırsatını bulup yapar.
güvenmiyorsan hayatından çıkaracaksın. Sen bugün affetsende söykediklerine dayanarak söylüyorum ki hiç bi zaman güvenemeyeceksin. Ve bi ilişkidr guven yoksa bi duvarı eksiktir.

Mehmettufancan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Adım bası takip etmekle hiç bi yere varamazsınız. Hatta dahada kötü olur. Bi imsanın kanında varsa mutlaka fırsatını bulup yapar.
güvenmiyorsan hayatından çıkaracaksın. Sen bugün affetsende söykediklerine dayanarak söylüyorum ki hiç bi zaman güvenemeyeceksin. Ve bi ilişkidr guven yoksa bi duvarı eksiktir.
Sevmek bir cözüm değil yani

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Geçmiş olsun diyorum o kız elden gitmiş başkasınla başka hayatlar yaşamaya çalışmış kim bilir affedip barışıp arkandan daha neler çevirecekti zor olucak unutmak ama zorundasın kendi iyiliğin için o tercihini yapmış artık ne hali varsa görsün takma kafana :)

Mehmettufancan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Tekrardan geçmiş olsun diyorum o kız elden gitmiş başkasınla başka hayatlar yaşamaya çalışmış kim bilir affedip barışıp arkandan daha neler çevirecekti zor olucak unutmak ama zorundasın kendi iyiliğin için o tercihini yapmış artık ne hali varsa görsün takma kafana :)
Doğru diyorsun abi sence bi kıza nasıl davranmak lazım seni aldatmasın

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Sevmek asla çözüm olmuyor. Güvenmemek icin bi sebebin varken güvenmiyorsan haklısın.Ama onda bi problem yoksa ve sen sadece güvenemediğin için güvenmiyorsan sorun sende. Her ikisindede sevmek çözüm değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

Her hareketini izleyecen nabıyo ne ediyor sosyal medya hesaplarıda dahil romantik ol mutlu et yakın dur
Eyvallah artık başka ilişkilerde kullanırım bu taktiği
Bu bi çözüm degil asla bunu uygulamayı düşünmemelisin

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Sevmek asla çözüm olmuyor. Güvenmemek icin bi sebebin varken güvenmiyorsan haklısın.Ama onda bi problem yoksa ve sen sadece güvenemediğin için güvenmiyorsan sorun sende. Her ikisindede sevmek çözüm değil

Bu bi çözüm degil asla bunu uygulamayı düşünmemelisin

Adam beni aldattı diyor gizli gizli bir erkekle buluşmuş biraz empati kurarmısın

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Aldatmışsa ayrılacak ve bi daha hayatına almayacak. Kimsenin kimseyi adım adım izleyerek yola getirdiğini görmedim.

Bir aksilik olduğunu farketmese takip etmese arkasından ne iş çeviriyor bilmeyecekti hiç olucaktı o kişide onu kullanmış olucak bir kız öyle gizli gizli iş çevirmez sevdiği adama karşı

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Kardeş değmez at tekmeyi pişman olanları çok gördük bir kere yüz verirsen o pişmanliklarin sonu gelmez olan sana ve gururuna olur aahhh kadınlar :(

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Bir aksilik olduğunu farketmese takip etmese arkasından ne iş çeviriyor bilmeyecekti hiç olucaktı o kişide onu kullanmış olucak bir kız öyle gizli gizli iş çevirmez sevdiği adama karşı
Sevdigi adam. Sevmemiş demekki.

Kardeş değmez at tekmeyi pişman olanları çok gördük bir kere yüz verirsen o pişmanliklarin sonu gelmez olan sana ve gururuna olur aahhh kadınlar :(
Bunu kadin erkek diye ayırmayalım bence

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Sevdigi adam. Sevmemiş demekki.

Bunu kadin erkek diye ayırmayalım bence

Tamam işte bende onu diyorum sevse arkasından iş çevirmez affedilecek bir durumda yok ortada unutacak artık arkadaş onu

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Demek istedigim şey bu değil. Yeni bi ilişkide adım adım gözlemesinden yana değilim ben. Bakın benimde bundan önce bi ilişkim vardı ve o kişi benden önce ne yaşamıştıysa güvenmeyeceği hiçbişey yapmadığım halde bana güvenmiyordu. Adım atsam peşimdeydi ve ben buna çok katlanamadım. Bitirdim. Tabi başka nedenlerde vardı ama bu başlıca nedenlerden biriydi.

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Ne demiş Müslüm baba "Herkesin acısı sevgisi kadar."

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Tamam işte bende onu diyorum sevse arkasından iş çevirmez affedilecek bir durumda yok ortada unutacak artık arkadaş onu
Bende affetmemesinden yanayım dediğim gibi affetse bile asla güvenmeyecek ve o hayat ikisinede zehir olacak. Bu yüzden güvenmediginiz insanları yada size guvenmeyen insanlari hayatınızdan cıkarmalisinız bu kadar basit.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Demek istedigim şey bu değil. Yeni bi ilişkide adım adım gözlemesinden yana değilim ben. Bakın benimde bundan önce bi ilişkim vardı ve o kişi benden önce ne yaşamıştıysa güvenmeyeceği hiçbişey yapmadığım halde bana güvenmiyordu. Adım atsam peşimdeydi ve ben buna çok katlanamadım. Bitirdim. Tabi başka nedenlerde vardı ama bu başlıca nedenlerden biriydi.

Demek istediğim şey kıskançlık yüzünden abartılı bir şekilde takip etmesi değildi insan gibi sıkmadan ne yaptığını bilmesi gerekiyor onunda hakkı

Mehmettufancan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ben hiç sosyal hesaplarına bakmazdım telefonuda karıştırmazdım sans eseri karşıma cıktı öyle öğrendim bakmamamdan yüz bulmuş olabilir

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Kısacası daha önceden yaşadıklarını karşındakine belli etme herşeye sıfırdan başlat her naptığını sor sıkmadan sevgini eksik etme iyice bir tanı nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını iyice bir kavraki senden sıkılıp başkasına falan gitmesin eğer iyice tanıdıktan sonra herşeyi anlamaya başlarsın zaten

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Aman kardeşim sakın ola affedeyim demeyin.

Nasıl olsa affetseniz aile kurdunuz diyelim. Siz işe gidince arkanızdan kendi istediğini yapabilir. Düşündüğünüzü yapmasa bile hep içinizi yersiniz ya yaparsa diye.
Aman kardeşim İpinizi eline vermeyin Yoksa size bundan daha kötülerini yapıcaktır emin olun. Defolup gitse iyidir.

Şimdi yorumlara baktımda zaten yazdıklarımı yazmışlar. :D

Son düzenleme:

Samed Yelgel

Asistan
Reaksiyon puanı
130
Öncelikle affetmemelisin en büyük hatan olur, ve adım adım takip etmekte yanlış bir davranış her şeyine karışmak ensesinde her an birinin olması gerçekten seven inanı bile bıktırır, zaten seviyorsa yapmaz güvenmeniz gerekli gerçek seven ve insan olan zaten bunları yapmaz sevmese bile ne bileyim vicdanı engeller ama işte gerçek insan olması gerekiyor, siz ona o size güvensin sıkmayın kafanıza da pek takmamaya çalışın evet zor bir durum kafaya takma demekle olay bitmiyor takarsın sana dert olur ancak ilerde alışırsın, unutursun değil bak alışırsın çünkü hiç bir şey unutulmaz sadece alışılır ve acısı hafif gelmeye başlar biraz kendinize zaman ayırın molalar verin yeni insanlar ile tanışın, herkesin yaptığı gibi de yapmayın yani bir insan için tüm insanlığı yakmayın, yani demek istediğim biri tarafından üzülüp kimseye güvenmeyen ve herkese o muameleyi yapanlar dan olmayın çünkü herkes bir değildir elbet farklıları da çıkacaktır, Umarım karşınıza size cidden değer veren insan gibi insanlar çıkar. Hayırlı Forumlar

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
Öncelikle affetmemelisin en büyük hatan olur, ve adım adım takip etmekte yanlış bir davranış her şeyine karışmak ensesinde her an birinin olması gerçekten seven inanı bile bıktırır, zaten seviyorsa yapmaz güvenmeniz gerekli gerçek seven ve insan olan zaten bunları yapmaz sevmese bile ne bileyim vicdanı engeller ama işte gerçek insan olması gerekiyor, siz ona o size güvensin sıkmayın kafanıza da pek takmamaya çalışın evet zor bir durum kafaya takma demekle olay bitmiyor takarsın sana dert olur ancak ilerde alışırsın, unutursun değil bak alışırsın çünkü hiç bir şey unutulmaz sadece alışılır ve acısı hafif gelmeye başlar biraz kendinize zaman ayırın molalar verin yeni insanlar ile tanışın, herkesin yaptığı gibi de yapmayın yani bir insan için tüm insanlığı yakmayın, yani demek istediğim biri tarafından üzülüp kimseye güvenmeyen ve herkese o muameleyi yapanlar dan olmayın çünkü herkes bir değildir elbet farklıları da çıkacaktır, Umarım karşınıza size cidden değer veren insan gibi insanlar çıkar. Hayırlı Forumlar
Tamda demek istediğim şey buydu cok müsait olmadığımdan uzun uzun yazamamıştım.

Ben hiç sosyal hesaplarına bakmazdım telefonuda karıştırmazdım sans eseri karşıma cıktı öyle öğrendim bakmamamdan yüz bulmuş olabilir
Hah işte bak böyle oluyo hiç bisey gizli kalmıyo. Ve inanınki aldatmış diye bakıyoruz ama asıl aldanan onlar. Kimse kimseyi aldatamaz ancak kendini aldatır. Bunun icin üzülmene gerek yok. Sen yanlış bişey yapmadın. Yanlıs yapan o ve yanlış yapan her zaman kaybedendir.

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Yüzük takılana kadar her türlü herşeyi bilip takip etmeli belirli şartlar altında

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Yapılacak şey belli, iki senelik bir ilişkim varken bende böyle bir şey öğrendim ki ikimizi birlikte idare etmiş... Yoruma bırakmadan ayrıldım kendisinden ancak neler çektim neler, bir daha sevmek çok zor oluyor böyle bir durumda, korkarak yaklaşıyorsun insanlara ve bu yüzden başarısız ilişkilere yelken açmaya başlıyorsun.

Tavsiyem; Kendini bilen ve karşısındaki insandan da ne istediğini bilen birisi ile ilişki kurmandır. Evli birisi olarak konuşuyorum.

zeytinim99

Asistan
Reaksiyon puanı
19
kardeşim asla geri dönme alışmış kudurmuştan beterdir yapan birdaha yapar sakın ha geri dönme