İkinci El Bölümü İlan Yayınlama Kuralları ve Sözleşmesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Katılım
1 Eki 2005
Mesajlar
18,493
Beğeniler
1,007
Puanları
113
Konum
Eskişehir
#1
İLAN YAYINLAMA SÖZLEŞMESİ

http://forum.shiftdelete.net/ikinci-el-urunler-beta Adresinde bulunan İLAN formlarından yararlanmak için “DOĞRULANMIŞ ÜYE” olunması gerekmektedir. “DOĞRULANMIŞ ÜYE” prosedürü için http://shiftdelete.net/shiftdelete.net-forumda-sms-donemi-40102.html linkindeki yönergeleri takip ederek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
ShiftDelete.Net, sunmuş olduğu bu platformda ÜYE’lerin ellerinde bulunan ve satmak istedikleri ürünleri, servisleri ve devrine izin verilmiş yazılımları sergilemesine ve diğer üyeler ile etkileşim kurmasına ortam sağlar. ShiftDelete.Net, Platform üzerinden bizzat satış yapmaz/aracılık ve komisyon faaliyetlerinde bulunmaz.


  1. ShiftDelete.Net, ÜYE’lerin paylaştığı ilanların doğruluğunu ve içeriğini doğrudan kontrol etmez.
  2. ShiftDelete.Net, ÜYE’ler tarafından paylaşılan ilanlar ile ilgili şikâyet/kötüye kullanım uyarısı yapıldığı takdirde yayınlanan ilan içeriğini silebilir/askıya alabilir. Sunulan platformun kötüye kullanıldığını tespit ettiği takdirde, ilgili ilanı platformda yayınlayan üyenin üyeliğini tamamen sonlandırabilir.
  3. ShiftDelete.Net, Sunmuş olduğu platform üzerinde 3.Şahısların haklarını ihlal eden içerik ve ürünler ile, reklamı ve satışı yasak olan ürünlere ait ilanların teşhir edilmesine / satılmasına müsaade etmez. Bu koşullara uymayan ilanların tespiti halinde hiçbir bildirim yapmaksızın ilanları silme/kaldırma hakkına sahiptir.
  4. ShiftDelete.Net, Sunmuş olduğu platform üzerinde ÜYE’ler tarafından girilen ilanları sınıflandırabilir, sunulan platformu tek taraflı ve bildirimsiz değiştirebilir/ tamamen kapatabilir.
  5. ÜYE, Girmiş olduğu içeriklerde doğruluk ve dürüstlük kurallarına bağlı kalacağını, 3.Kişilerin haklarını ihlal etmeyeceğini, yanıltıcı ve yanlış bilgilendirme yapmayacağını, girmiş olduğu ilan içeriğinden dolayı diğer üyeleri yada 3.şahısların haklarını ihlal edilmesi halinde tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu beyan ve taahhüt eder.
  6. ÜYE, Sunulan platformu ticari reklam ve ilanların yayınlanması amacı ile kullanamaz.
  7. ÜYE, ilan içeriklerinde ve yorumlarda, kendisine ve başkasına ait Banka ve Kredi kartı bilgilerini yayınlayamaz, Banka hesap bilgilerini yayınlayabilir. ÜYE, kendisine ait doğru ve ulaşılabilir iletişim bilgilerini yayınlamak zorundadır.
  8. Evcil hayvanlar da dahil olmak üzere her türlü canlı hayvanın alım/satımı yasaktır.
  9. ÜYE, diğer üyeler ile aralarında yaptığı her türlü işlemden tek başına sorumlu olduğunu, ShiftDelete.Net’in sadece ortam sağladığını, satış/kiralama veya ticari eylemlerde aracı olmadığı bu nedenle diğer ÜYE’ler ile iletişime geçilerek alınan/kiralanan ürünler ile ilgili her türlü dava ve talepte ShiftDelete.Net’in muhatap olmadığını kabul ve taahhüt eder.
  10. ÜYE’lerin birbirleriyle yapmış olduğu alım satım işlerinde, gönderilen ürünlerin belirtilen nitelikte olmaması, alım satım sonrası düzenlenmesi gereken fatura ve irsaliyelerin düzenlenmemesi / gönderilmemesi, ürünlerin hiç teslim edilmemesi veya eksik gönderilmesi ve sair her tür durumda ShiftDelete.Net sorumlu değildir. ÜYE’ler bu durumlarla ilgili her türlü dava ve talepte ShiftDelete.Net’in muhatap ve sorumlu olmadığını kabul ve taahhüt eder.

ShiftDelete.Net “İLAN FORMUNU” kullanmak isteyen her ÜYE yazılı kuralları okuduğunu ve onayladığını taahhüt eder.

Üyelerimizin İkinci El bölümünde konu açabilmeleri için en az 100 mesajı olması gerekmektedir.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
stat counter