İE, FF Açtığımda Otomatik Açılan Pencereler

Bu konuyu okuyanlar

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar sistemimde nod32 kullanıyorum, sanırım bir yerden virüs yedim IE yada FF açtığımda şirketin web arayüzüne girdiğimde bile sayfa açılıyor şu reklam sayfalarından nod32 ile tarattım fakat virüs bulamadı bunu halledebilecek bir yazılım varmı ?:blink:

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Arkadaşlar sistemimde nod32 kullanıyorum, sanırım bir yerden virüs yedim IE yada FF açtığımda şirketin web arayüzüne girdiğimde bile sayfa açılıyor şu reklam sayfalarından nod32 ile tarattım fakat virüs bulamadı bunu halledebilecek bir yazılım varmı ?:blink:

sisteminde büyük ihtimalle adware veya spyware var. nod32nin spyware veri tabanı zayıf.
Ad-aware indir güncelle ve güvenli modda tarat. sorunun çözülür. olmadı A-squared free kullan. bu iki yazılım sana yardımcı olur.

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
sisteminde büyük ihtimalle adware veya spyware var. nod32nin spyware veri tabanı zayıf.
Ad-aware indir güncelle ve güvenli modda tarat. sorunun çözülür. olmadı A-squared free kullan. bu iki yazılım sana yardımcı olur.
Teşekkürler Hemen bulup deniyorum

semih016

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yararlı bir soru ve çözüm olmuş bundan sonrada karşılaşabilecek bir sorun ve arkadaşlara yardımcı olur.

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Malasef bu iki programda olmadı, birkaç birşey bulup temizlediler ama yine pencere açılıyor :(