İçerde 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
6rEv4v.png

İçerde 18. bölüm fragmanı, yeni bölümün hemen ardından yayınlandı. Yayınlanan kısa bölüm izleyicilerde şimdiden büyük bir heyecan yaratırken, gözler Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölüme çevrildi.

Show TV’de yayınlanan İçerde adlı dizi, dün akşam 17. Bölümü ile ekranlara geldi. Yeni bölümde Celal, Sarp ve Melek üçlüsü arasında yaşanan gelişmeler oldukça ilgi uyandırırken, Sarp’ın Melek’i kurtarması ve Celal’in Sarp’ı affetmesi yeni bölümün en önemli anlarıydı. 17. Bölüm ardından yeni bölümde neler yaşanacağı oldukça merak edilen İçerde için yeni bir fragman yayınlandı. İçerde 18. bölüm fragmanı önceki haftalara göre daha erken izleyici ile buluşurken, şimdiden yeni bölüme kadar İçerde’nin konuşulması sağlandı.

Son Bölümde Neler Olmuştu?

İçerde'nin 17. Bölümünde yaşanan olaylar şöyleydi;

Kebapçı Celal’in öz kızı Melek'in kaçırılması Celal Baba’nın köşeye sıkışmasına neden oldu. Kızını kurtarmak için risk almak istemeyen Celal Baba, kendi yaşamını kızı için feda etmeye hazırlanırken, Sarp’ın son dakika planı ile birlikte hem Melek’in hem de Celal Baba’nın hayatı kurtarıldı.

İçerde 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

İçerde 18. bölüm fragmanı 50 saniyelik kısa bir video olarak yayınlanırken videoda, Melek’in gerçeği öğrendiği anlar izleyiciler ile paylaşılıyor. Celal Baba’nın kendisini aldatması üzerine Melek’in annesini öldürdüğü gizli kalmazken, bu gerçeği artık Melek de öğreniyor.

İçerde 18. bölüm fragmanı ise şöyle;

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Güzel dizi ama başından başlayacağım epey kaçırdım.:)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben de baya geri kaldım