Afili Aşk 5. son bölümde neler oldu? Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Katılım
10 Aralık 2008
Mesajlar
14,680
Reaksiyon puanı
2,143
Puanları
113
Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in yer aldığı Afili Aşk dizisi aramaları yoğun bir şekilde yapılmaya başladı. Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı Afili Aşk dizisi Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Peki, Son bölümde neler oldu? magazincilerin yakın markajında olan Kerem ve Ayşe, çıkan haberleri unutturmak için mutluluk pozları vermeye başlar. Ortalık durulana kadar ise başlarına gelmeyen kalmaz. Ayşe'nin büyük ağabeyi Rıza, Sabri'yi döver ve hapse girer. Peki, Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Afili Aşk 5. son bölüm izlemek isteyenler haberimiz içerisinden ulaşabilirler.

Afili Aşk dizisi yaza dagmasını vurmayı başardı. Yayınlanmaya başladığı ilk gündün itibaren beğenilen dizi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Diziyi kaçıranlar Afili Aşk 5. son bölüm izleme araması yapıyor. Gelecek bölüm neler olacağını merak edenler de ‘Afili Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?’ sorusuna yanıt arıyor. Kerem ve Ayşe'nin ihanet haberleriyle karışan ortalık henüz durulmuşken Ceyda'dan gelen hamle her şeyi berbat eder! İşte Afili Aşk 5. son bölümü ve 6. yeni bölüm fragmanı

AFİLİ AŞK 5. SON BÖLÜM ÖZETİ

Kerem ve Ayşe'nin ihanet haberleriyle karışan ortalık henüz durulmuşken Ceyda'dan gelen hamle her şeyi berbat eder! Magazincilerin yakın markajında olan Kerem ve Ayşe, çıkan haberleri unutturmak için mutluluk pozları vermeye başlar. Ortalık durulana kadar ise başlarına gelmeyen kalmaz. Ayşe'nin büyük ağabeyi Rıza, Sabri'yi döver ve hapse girer. Bunun üzerine duruma Muhsin Bey el atar ancak bu iş öyle kolay çözülmez. Son çare olarak Ayşe, Sabri'yle konuşur ve şikayetini geri çekmesi konusunda onu ikna eder.

Tam her şey yoluna girdi derken Ceyda, oyunlarına bir yenisini daha ekler... Ancak bu defa elinde çok önemli bir ses kaydı vardır.

AFİLİ AŞK 5. SON BÖLÜM İZLE!

AFİLİ AŞK 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Son mesajlar

Üst