Huawei Ascend G7 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Albayyusuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ama hala kararsızım yardımlarınızı bekliyorum.

Telefondan memnun olan neden memnun olduğunu memnun olmayanda neden memnun olmadığını söyleye bilir mi rica etsem.

Bide Dh. inceleme videosunu izledim ses tuşları ile ilgili sarsıntı yapıyormuş bu sorun kronikmi bütün cihazlarda mı bu sorun var?

Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Parası olan kesinlikle mate 7 alsın.. Adamlar araba aküsü koymuş.. Mate 7 yi teknoloji den anlamayan adam inceledi biraz

duruel20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben telefonu kullanıyorum çok memnunum gerçekten çok kullanışlı tele 18 oyun yükledim banamısın demedi 1 aydır hiç kasmadı ve ben etkin bir kullanıcıyım . Tuş kilidi şekli temalarla değişiyor o çok hoşuma gitti . Pili gerçekten çok iyi Tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sar değeri konusunda pek birşey denilmemiş ama genelde yüksek olduğu söyleniyor .

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben telefonu kullanıyorum çok memnunum gerçekten çok kullanışlı tele 18 oyun yükledim banamısın demedi 1 aydır hiç kasmadı ve ben etkin bir kullanıcıyım . Tuş kilidi şekli temalarla değişiyor o çok hoşuma gitti . Pili gerçekten çok iyi Tavsiye ederim
Sar değeri yüksek olması etkiliyor mu baş ağrısı vb şeylerle

duruel20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok alakası yok aslında telefon çift antenli hiç çekmeyince çift anten devreye gidiyor yani aslında yüksek değil ve baş ağrısı falan yapmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kitkat 4.4.4 rom huawei ascend g7 de nasıl calışıyor indirdin fakat görünmüyor nasıl calısacagınıda bilmiyorum bide telefon kendi kendi sesi kısıyor bunu nedeni neder bilen arkadaşlardan rıca ederiyorum yazsınlar

j.connor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar birkaç sorum var birincisi , recovery Çince mi ikincisi , root etmek için bootloader kilidini açmak gerekli mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok doğru bende aldım hiç memnun kalmadım ses kayıt çok kötü kamerada öyle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben cihazı alalı 2 ay oldu. Cihaz bana 4.4.4 sürümü ile geldi istediğim bütün oyunları yüklüyorum hiç bi sıkıntı yaşamıyorum. Zaten cihaz kolay kolay ısınmıyan bi cihan (nerdeyse hiç) bu da hız açısında oldukça önemli. Bana gelen cihazda tuşlarda sallanma gibi bir problem kesinlikle yok ama bazılarında oluyomuş. Cihazın pilinbe gelicek olursak kesinlikle muhteşem. Kuzenimin telefonu 3100 mha pile sahip olmasına rağmen g7 den kat ve kat kötü. Zaten güç tüketimi artınca telefon sizi hemen uyarıyo. Görüntülü konuşma 4G ile cihaza gelcekmiş. vide o ve ses kaydında ki problem bir kod gönderme yoluyla halledile biliyor fakat kodun kaç olduğunu şu an hatırlamıyorum. Cihazın ekran çözünürlüğünün 720p oluşu pil kullanımını oldukça düşürüyor bu da bana daha mantıklı geliyor. Cihazın kısayol erişimleri kesinlikle çok başarılı. Cihazdan yana muzdarip olduğum tek şey radyo programının olmayışı. Cihaza LOLİPOP güncellemesinin de eylül ayında dağıtılacağını duydum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3 aydır g7 kullanıyorum.on numara telefon.oyun olsun internet olsun.kasma donma olmuyor.bataryasi normal kullanımda 2 gün.oyun oynarsan 1 yetip artıyor bile,iyiki almisim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonda farklı iki panel bulunmakta. birisi boe isimli diğeri tianma isimli panel. telefonu alacak arkadaşlar cihazı aldıklarında, her şeyden önce arama-çağrı yapma yerine şu karakterleri girsinler:

*#*# 2846579 #*#*

yukardaki karakterleri telefon aramaya girip çıkan menüde sırayla:
2. veener information
2. apparatus type

bu menüde "lcd type" yazan yerde panelin ismi yazmakta. eğer boe panel çıkarsa cihazı değiştirsinler. bayiden almaları daha uygun olur, kutuyu açıp baksınlar, tianma panel olandan alsınlar. tianma panel beyaz ve güçlü bir aydınlatma sağlıyor ekran parlaklığında, diğer boe panel sarı ve düşük aydınlatma sunuyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Huawei Ascend G7 almayı düşünüyorumda hangi rengi alayım sizce.☺ Benim aklımda gold var. :biggrin::closedeyes::yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben birşey soracam bu huawei g 7 nin kılıfsız kulananlar varmı varsa arkası çiziliyormu

sorti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zil sesi kısılma sorunu yaşayanlar ayarlar+uygulama+diğer+çağrı+cep modunu devre dışı bırakın

S

StreamK

SDN Okuru
Ben bu telefonu aldım %90 a kadar şarj oluyor sonra yavas şarj oluyor neden ve de şarj %90 olunca yeşil isik yaniyor

S

Sdn user clk

SDN Okuru
G7 de panel konusu çok abartılmış. Panel konusundan haberim varken g7 aldım. Telefon geldi, ilk iş panele baktım ve boe çıktı. İade edeceğim kesin dedim. Biraz kullanayım da öyle göndereyim dedim. Biraz kullandığımda gördüm ki parlaklıkta bir sorun görünmüyor. Evde s4 var onla karşılaştırdım. S4 den daha parlak. İnternette her yazılana inanmayın. Boe panel kullanıyorum çok da memnunum.

S

SDN Okuru42

SDN Okuru
Kullandığım discovery modeli vardı,büyük sıkıntılardan dolayı telefon araştırması yapıyorum ve huawei g7 ile karşılaştım tasarım olarak çok güzel geldi gözüme. Bence telefon alırken ne alacağını bilmek nasıl kullanacağını bilmek çok önemli kalkıp burda hiç kimse 2000 lira amiral gemisine verilmez sonuçta onlarda kırılıp dökülüyor. Araştırmadan çıkardığım sonuç g7 gözü kapalı alınabilecek bir telefon.Kullanımıma göre 64 bit 4 çekirdek 2 gb ram ppi değeri birazdaha yüksek olabilirdi 13 mp arka 5 mp on kamera olması gayet yetecektir bana fikrimce ulkemdeki çoğu insanada hitap eden bir telefon araştırmama devam ederken G8 modelinin yakında ülkemizde satışa sunulacağını haberini gördüm eğerki fiyat segmentinde uygun bir cihaz olursa G8 olmaz ise G7.

A

aleynarakka

SDN Okuru
Arkadaşlar yelefonu 1 aydır kullanıyorum . Ama aldığımdan beri görüntülü arama yapamıyorum . Yardım edermisiniz
Bilmiuorum varmı yokmu . Ama 3g aktif şuan .

M

menük

SDN Okuru
telde wi fi sorunu var sık sık kopuyor arkadaşlar bir daha düşünün bence

Ferhatfidan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobile anroid one ile butun ozellikleri ayni sadece kasa farki var ama oda baya saglam bi fark elle tutusu filan cok hos.

O

oktavia

SDN Okuru
yok , 3-4 gündür kullanıyorum ve pc den daha hızlı açıyor sayfaları... online videolarda da sıkıntı yok ? senin cihazda veya ayarlarda sıkıntı olmasın ?

senkops

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar, telefonda sık sık yaşadığım sorun; mesaj bölümüne giriyorum içeriği görünmüyor. kişilerime (rehbere) giriyorum içeriği görünmüyor, çağrı kaydına giriyorum içeriği görünmüyor yada son görüşmem çıkmıyor. uzun süre bekliyorum kendisine gelsin içeriğini görebileyim diye. sinir etti beni. bunun sebebi ne olabilir, çaresi nedir? bilen varsa lütfen yardımcı olsun. teşekkür ederim.