Htc u11

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8'i gördükçe U11'den vazgeçesim geliyor ama cihaz aşırı pahalı onun fiyatına iPad Pro ve U11 alınıyor yahu.
Sen u11 al Hocam değişiklik olur tabi note 8 insanı cezbediyo ama gerçekten çok pahalı dediğin gibi o fiyata bi u11 bide ipad pro alınır

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sen u11 al Hocam değişiklik olur tabi note 8 insanı cezbediyo ama gerçekten çok pahalı dediğin gibi o fiyata bi u11 bide ipad pro alınır
Trajikomik bir şekilde 10.5 iPad Pro, X ve Note 8'i grafik performansı olarak tokatlıyor :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Daha trajikomiği kullandığım GTA 5'i ultra 1080P'de 50-60 FPS oynatan 16GB RAM'e sahip bilgisayar 4200 TL :D

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Trajikomik bir şekilde 10.5 iPad Pro, X ve Note 8'i grafik performansı olarak tokatlıyor :D
Daha trajikomiği kullandığım GTA 5'i ultra 1080P'de 50-60 FPS oynatan 16GB RAM'e sahip bilgisayar 4200 TL :D
Kim kimi koparıyo:D

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Herkese iyi forumlar s7 edge kullanıcısıyım yaklaşık 4 5 yıldır samsung kullanıyorum hiç-bir sıkıntım yok çok memnunum ama şu ses konusunu samsung hala çözemedi çok fazla film izlediğim ve müzik dinlediğim için ses çıkışı bana pek yeterli gelmiyo s8 e bakıyorum ondada durumlar pek farklı değil gibi kafam htc u11 e doğru kaymaya başladı benim için bataryada çok önemli samsungun arayüzünü seviyorum dolu dolu bi arayüzü var diğer tarafta htc nin arayüzü biraz daha sade gibi bu konu hakkında genel olarak fikirlerinizi almak istiyorum
Ses denilince bana göre iki marka akla gelir biri Lg diğeri Htc.bence v30 u düşünebilirsin batarya testi ile ilgili bi konuda açmıştım iphone 8 plus xz premium note8 falan hepsinden daha iyi gidiyo bataryası.Sese bişey demeye gerek yok zaten b&o ile işbirliği içinde ses konusunda düşünebilirsin o yüzden v30 u

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Tttunahan gidipte kronik sorunlu LG'nin ürününü alacak değilsin değil mi?
welltime54 adlı arkadaş beni göz artdı etmiş ona da bu yazdığımın ssini atarsan sevinirim :D

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ses denilince bana göre iki marka akla gelir biri Lg diğeri Htc.bence v30 u düşünebilirsin batarya testi ile ilgili bi konuda açmıştım iphone 8 plus xz premium note8 falan hepsinden daha iyi gidiyo bataryası.Sese bişey demeye gerek yok zaten b&o ile işbirliği içinde ses konusunda düşünebilirsin o yüzden v30 u
Lg hiç aklıma bile gelmedi hocam yani lg ses konusunda iyi olabilir ama bi u11 edermi?
Lg hiç aklıma bile gelmedi hocam yani lg ses konusunda iyi olabilir ama bi u11 edermi?
20171021_054255.png
:D:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
En azından bataryası patlamadı bugüne kadar v30 da sorun cıkıp çıkmayacağını görecez tabi ki
@Tttunahan Şunu da ss atar mısın?

Ben senin bu forumda mesaj sayısının 5 katı belki daha fazla kadar G4 G5 ve V20 önerdim. Adamlar serviste Kore gazilerinin akrabalarını bile rezil ettiler. Onu biliyor musun? Bilmezsin LG kaç kişiyi serviste mağdur etti ? Kaç tane LG'den mağdur adam var gir bak bakalım.
LG kronik sorunların kralıdır. Galaxy Note 7'nin bataryası patlamıyordu alev alıyordu. Bana laf sokacaksak doğru dürüst laf sok.
Habire V30 ılıcım V30 ılıcım diyorsun ama yarın bir gün kronik sorun çıkarsa LG'nin servisi Apple'a benzemez illa ki Android telefon alacağım falan diyorsan kalkıp da ne idüğü belirsiz ne kronik sorun çıkacağı muamma LG V30'u alma bu da benden sana bir tavsiye olsun.