Honor 9x Türkiye

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Webhead

Profesör
Trump değil sadece, devlet politikası bence. Hem güvenlik, hem apple 'ın pazar payı, hem Çin ile ticaret savaşında koz.... Hepsi... O yüzden huawei nin işi belirsiz.
Apple telefon sektöründe batmaya mahkum ama yeni model yine peynir ekmek gibi satacak (Apple fanboyları sayesinde ayakta duruyor)
Nisan ayından beri Huawei'nin işi belirsizdi gecen ay Huawei davayı kazanmadı mı bu mesele niye don lastiği gibi uzuyor aklım almıyor

TheTruthHurts

Profesör
O dediğiniz şey ne demek ?
Demek istediğim gelecek yıllara işlemcinin daha hazırlıklı olması. Eski işlemciler zorlanmaya başlayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

acaba honor 9x 5g destekler mi şimdi gündemde huawei ve samsung'un 5g telefonları var insan ister istemez acaba benim tel 5g destekler mi diye soruyor
5g olacağını hiç sanmıyorum. Yeni olduğu için daha pahalı oluyorlar. Orta segmente de bu modemi koyacaklarını sanmıyorum. (Koysalar telefonun fiyatı yükselir)

Hem zaten huaweinin 5g modemi Qualcomm’unkine göre çok daha fazla enerji tüketiyormuş. Bataryada sıkıntı olabilirdi...

Webhead

Profesör
Demek istediğim gelecek yıllara işlemcinin daha hazırlıklı olması. Eski işlemciler zorlanmaya başlayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5g olacağını hiç sanmıyorum. Yeni olduğu için daha pahalı oluyorlar. Orta segmente de bu modemi koyacaklarını sanmıyorum. (Koysalar telefonun fiyatı yükselir)

Hem zaten huaweinin 5g modemi Qualcomm’unkine göre çok daha fazla enerji tüketiyormuş. Bataryada sıkıntı olabilirdi...
son gelişme
pazarlama satış sorumlusundan aldığım bilgiye göre HONOR 9X Kasım ayının ilk haftası tanıtılacak fiyatı uygun mu gençlere hitap ediyor mu diye sordum yes dedi

stat counter