Honor 9X rezilliği

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bilenler bilir ben Temmuz ayından Eylül ayına kadar Honor 9x hastasıydım deli gibi takip ediyordum hatta Honor pazarlama satış sorumlusu ile instagram'dan konuştum Linke girin bakın neden rezillik dediğimi iyice anlayacaksınız
Ben bu cihazı Kirin 810 işlemcisi ve yandan parmak izi okuyucusundan dolayı bekliyordum iyiki Mİ9T'nin fiyatı düşmüş de Honor 9x'ten vazgeçmişim diyorum Y9 Prime 2019'dan bir farkı yok

@AlteredTech @TheTruthHurts @Leand @HYÇ @Görkem Say @Cvnmrt @Ahmet Emre Toraman siz daha iyi bilirsiniz mevzuyu
iyi forumlar

Son düzenleme:

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bilenler bilir ben Temmuz ayından Eylül ayına kadar Honor 9x hastasıydım deli gibi takip ediyordum hatta Honor pazarlama satış sorumlusu ile instagram'dan konuştum Linke girin bakın neden rezillik dediğimi iyice anlayacaksınız
Ben bu cihazı Kirin 810 işlemcisi ve yandan parmak izi okuyucusundan dolayı bekliyordum iyiki Mİ9T'nin fiyatı düşmüş de Honor 9x'ten vazgeçmişim diyorum Y9 Prime 2019'dan bir farkı yok

@AlteredTech @TheTruthHurts @Leand @HYÇ @Görkem Say @Cvnmrt @Ahmet Emre Toraman siz daha iyi bilirsiniz mevzuyu
iyi forumlar

Açıkçası Huawei’den Amiral gemisi dışında umudumu kesmiştim, Honor’u artık düşünmüyorum bile. İşlemci değişimi zaten benim 1.5 ay öncesinden beklediğim bir şeydi. 810 işlemci google ekosistemi için gerekli lisanslara sahip olmadığından için 710F koyacakları çok belliydi?

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266

iyi forumlar
Aynen global pazara kirin 710f işlemcisi ile gelecekmiş ??. Çünkü kirin 810 googleden lisans alamamış.

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
ben redmi note 7 aldım rahatladım yoksa o telefon bu telefon diye dönüp dolaşırdım

sende al kurtul

bu arada ne kirin 710 muş ve huawi anladık çok seviyorsun kirin 710 işlemcisini ama artık yeter

1400 lük telefonlarında da kirin 710 var 3 bin liraya dayanan modellerinden de

baydı artık

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
ben redmi note 7 aldım rahatladım yoksa o telefon bu telefon diye dönüp dolaşırdım

sende al kurtul

bu arada ne kirin 710 muş ve huawi anladık çok seviyorsun kirin 710 işlemcisini ama artık yeter

1400 lük telefonlarında da kirin 710 var 3 bin liraya dayanan modellerinden de

baydı artık
Kirin 710'dan bende baydım açıkçası Honor cihazları severim ancak Kirin 710'lu modelleri benim hiç ama hiç ilgimi çekmiyor
Mİ9T alıp kurtulacam sabrın sonu selamet
Ben Huawei ve Honor'un amiral gemisi modellerini seviyorum orta segmenti bana hiç hitap etmiyor

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Kirin 710'dan bende baydım açıkçası Honor cihazları severim ancak Kirin 710'lu modelleri benim hiç ama hiç ilgimi çekmiyor
Mİ9T alıp kurtulacam sabrın sonu selamet
Ben Huawei ve Honor'un amiral gemisi modellerini seviyorum orta segmenti bana hiç hitap etmiyor

Eskiden J7 alanlara içimden küfrediyordum, artık Huawei Y, Lite serisi cihaz alanlara ediyorum??

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Eskiden J7 alanlara içimden küfrediyordum, artık Huawei Y, Lite serisi cihaz alanlara ediyorum??
Buradan ne ders çıkarıyoruz Huawei veya Samsung alacaksak amiral gemisi alıyoruz orta segmentinden uzak duruyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki İPhone alanlara küfrediyor musun ?

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Lisansı alamaması kötü olmuş. Nasıl olsa kirin 810 orta segmentteki en iyi işlemcilerden birisi.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
810 koyamadın vari snapdragona yönel yav.

extronaction

Asistan
Reaksiyon puanı
56
ortada rezillik yok ne saçma başlık honor ucuz markası değil mi?

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
honor huaweinin fp markasıda 1400 lük cihazdada kirin 710 var 3 binlik cihazda da

öyle olunca bir kızgınlık oluştu

sonuçta bize kirin 810 sözü verilmişti çoğu insanda o telefonu beklemişti

hal böyle olunca niye kirin 710 kullanan bir cihaz alsınlar ?

extronaction

Asistan
Reaksiyon puanı
56
honor huaweinin fp markasıda 1400 lük cihazdada kirin 710 var 3 binlik cihazda da

öyle olunca bir kızgınlık oluştu

sonuçta bize kirin 810 sözü verilmişti çoğu insanda o telefonu beklemişti

hal böyle olunca niye kirin 710 kullanan bir cihaz alsınlar ?
sarı trup ve yasaklatma çabasının yan etkisi yalaka google sıkıntısı... meizu bak onda o tarz sıkıntı yoktu...

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Honor konusunda haklısın f/p modelleri ile dikkat çeker ancak 9x modeli kirin 810 ile tanıtıldı habere açıp baksaydın rezilliği görürdün ayrıca parmak izi okuyucusu sağ tarafta iken arkaya alınmış ben buna rezillik derim ayrıca konu başlığı konusunda kimseye danışmam kimseyi ilgilendirmez

710 kötü olmuş
ben zamanında bu cihazı sırf kirin 810 ve sağ taraftaki parmak izi okuyucusu için beklemiştim iyiki Mİ9T'nin fiyatı düştü de Honor 9x'ten vazgeçtim

710 kötü olmuş
ben zamanında bu cihazı sırf kirin 810 ve sağ taraftaki parmak izi okuyucusu için beklemiştim iyiki Mİ9T'nin fiyatı düştü de Honor 9x'ten vazgeçtim
Lisansı alamaması kötü olmuş. Nasıl olsa kirin 810 orta segmentteki en iyi işlemcilerden birisi.
SD730 varken mi ?

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639

iyi forumlar
Kirin 710 olması çok kötü olmuş.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
kirin 810 için lisans verilmeyince onu seçmişler...
İyiki de vazgeçmişim beni bilenler bilir bu telefon Kirin 710 ile gelseydi beklemezdim peki sonuc ne Çin pazarında Kirin 810 ama globalde Kirin 710F ile geldi yani artık Honor 9x'e geçmek için bir neden göremiyorum ki zaten bende bir aksilik çıkmazsa BF günü Mİ9T'ye geçeceğim

kirin 810 için lisans verilmeyince onu seçmişler...
Bu Honor hayranlarının çok sinirini bozan bir durum her telefonda Kirin 710 kabak tadı verdi ama artık bu işin suyu çıktı

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İyiki de vazgeçmişim beni bilenler bilir bu telefon Kirin 710 ile gelseydi beklemezdim peki sonuc ne Çin pazarında Kirin 810 ama globalde Kirin 710F ile geldi yani artık Honor 9x'e geçmek için bir neden göremiyorum ki zaten bende bir aksilik çıkmazsa BF günü Mİ9T'ye geçeceğim

Bu Honor hayranlarının çok sinirini bozan bir durum her telefonda Kirin 710 kabak tadı verdi ama artık bu işin suyu çıktı

Sizin ahmet ?RN8 Pro incelemesini atmış, haberiniz olsun??

Reaksiyon puanı
16,118
Ortada Honor'un rezilliği yok google'in ayibi var...

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ortada Honor'un rezilliği yok google'in ayibi var...
Cihazı Kirin 810 ile tanıtıp globalde 710F ile tanıttığı için bir de parmak izi okuyucusu sağ taraftayken arkaya almaları rezillik tabi Google'ın da bunda payı büyük ne olurdu sanki Kirin 810'a lisans verseydin b*k vardı anasını satayım diyorum

Reaksiyon puanı
16,118
Sonuçta o pazarlamaci onun da p...k'ten farki yok ....

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D