Herkes masaüstünü koysun bakalım (Windows)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hydra

Üyecik
Linuxun yanına windows 10 kurmak durumunda kaldım. Pek fazla kullanmayacağım ama yine de biraz değişiklik yaptım.

2018-10-07_18-35-39.png

Drangleic

Profesör
Çok isterdim bende bir şeyler atmak ama 7 senelik emektarım az önce hayata evleda dedi :'(

Samet UCA

Profesör
Şöyle ilk sayfalara bir baktımda herkesde msn, cs2 filan tam nostalji :D

Son düzenleme:
arşivden o gerçi o arşivi geçenlerde geri dönülmez şekilde uçurdum bölümleri şaşırmışım ext 4 şeklinde biçimlendirmişim recuva göremiyor bile gerçi gerek yok...

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Şöyle ilk sayfalara bir baktımda herkesde msn, cs2 filan tam nostalji :D

Abi VS Code ile kod yazamıyorum ya normal VS den biraz farklı ilk başta gerekli kütüphaneleri falan indirmek gerekiyor sanırım lakin yapamadım hep hata ile karşılaştım. İnternette de adam gibi kaynak bulamadım müsait zamanda kısa bir şekilde anlatabilir misiniz?

Samet UCA

Profesör
Abi VS Code ile kod yazamıyorum ya normal VS den biraz farklı ilk başta gerekli kütüphaneleri falan indirmek gerekiyor sanırım lakin yapamadım hep hata ile karşılaştım. İnternette de adam gibi kaynak bulamadım müsait zamanda kısa bir şekilde anlatabilir misiniz?
Hangi kütüphaneler kardeşim ben vs code tamamen html-css yazmak için kullanıyorum.
Eğer C# compiler-debug tipi bir şey arıyorsan hiç karışma elinin altında windows varsa visual studio üzerinden hallet.
Diğer diller için diyorsan yardımcı olmaya çalışırım.

stat counter