Hdmi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

erolkorkmaz50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PC'de win7 yüklüyken sorunsuz bağlandığım Vestel Lcd Tv'ye Win10 kurduktan sonra bağlanamıyorum.
ekran kartı amd mobility radeon hd 5000 serisi ve intel hd graphics ikisinide kaldırıp güncelledim yine olmadı. yok mu bilgisi tavsiyesi olan?

mstfbudak07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-HDMI portuna bağladığında pc herhangi bir tepki veriyor mu peki ?
2-Eğer ekranda bir kıpırdama yoksa Windows tuşu + P ile çoğalt yapmayı denedin mi ?
3- Farklı bir kablo ile denedin mi veya başka pc bağladın mı? Kesin Emin olmak için.

erolkorkmaz50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hdmi portuna bağladığımda pc hiç bir tepki vermiyor.
windows+p kombinasyonu ile çoğalt ve diğer seçenekleri tek tek denedim hiç bir sonuç yine vermedi.
farklı bir kablo denemedim ama kablonun sağlam olduğunu biliyorum çünkü windows7 yüklü iken sorun olmadan bağlanabiliyordum

hknvlkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartinin yuklu olan driveri windows 7 icin hdmi kablosunu taktigin anda bir driver kurup portu aktif hale getir , dolayisiyla hdmiden goruntu alirsin . Windows 10 driverinda bir problem var sanirim kabloyu taktiginda goruntuyu aktarmasi lazim . Kartinin windows 10 destegi varsa guncel yazilimlari indirmeyi dene .

erolkorkmaz50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kartı driverlerini sildim tekrar yükledim. güncelledim vs olmadı. o kadar da araştırdım benden başka bu sorunu yaşayanın olmamasıda ilginç

FBK

Doçent
Reaksiyon puanı
7
windows 10 uyumlu olmamasından kaynaklanması muhtemel. sistesinde windows 10 driverları yoksa windows yüklemeyin.

bkarpuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PC'de win7 yüklüyken sorunsuz bağlandığım Vestel Lcd Tv'ye Win10 kurduktan sonra bağlanamıyorum.
ekran kartı amd mobility radeon hd 5000 serisi ve intel hd graphics ikisinide kaldırıp güncelledim yine olmadı. yok mu bilgisi tavsiyesi olan?

Erol bey selamlar. Benim 65" 3D Smart Vestel LED TVem de bikgisayar baglansiginda HDMI girisinden goruntu almiyor. Kurulumu teknik servis gerceklestirdi o da bilgisayarla goruntu almayi basaramadi ancak calistigina beni ikna etmek icin Next Star'in HDMI cikisli bir uydu alicisini bagladi. Arastirdigim kadariyla LED ekranli TVler ya Samsung ya da LG panelli oluyormus ve Samsung kullanicilari da benzer bir sorundan sikayetci. Siz sorununuzu cozebildiniz mi?

Tesekkurler.
bkarpuz

Feyzullah Tomruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var! Kabloda televizyonda ve başka işletim sistemine sahip bilgisayarda sıkıntı yok ama benim win10 lu bilgisayarımda başka ekranı tanımlayamıyor! Yabancı sitelerden baktım yine çözüm bulamadım. Çözüm buldunuz mu?

mdkmdk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme: