Hangi modeli tercih edeceksiniz?

Hangi modeli tercih edeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Fiyat, bütçeniz ve özelliklerine göre gerçek cevaplar vererek yanıtlayınız.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben şahsen 4799 civarı şuan ki ön sipariş rakamı ile 8plus düşünüyorum. Ama X in fiyatı 5299 civarı olur ise X kullanmak isterim. Bu rakamın üstüne de çıkamam açıkçası.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hiçbiri
Hızlı şarj için 430 TL'lik daha aparat gerekecek
Note 8 alır geçerim. Apple'a karşı iyimsek yorumlar yapayım diyorum ama olmuyor kapitalistligin kitabını yazıyorlar

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Bişey dicektim ama neyse

Reaksiyon puanı
64
Bu butçeyle Ip X hadi fiyata gore gene de mantiksiz olsa da Ip 8 neden? 7 Plus tan neredeyse hicbir farki yok. Bu kadar bütçeniz varsa Note 8 i tek geçerim. Fazla söze gerek yok. :D

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Hiçbiri
Hızlı şarj için 430 TL'lik daha aparat gerekecek
Note 8 alır geçerim. Apple'a karşı iyimsek yorumlar yapayım diyorum ama olmuyor kapitalistligin kitabını yazıyorlar
Şöyle aptal saptal cevaplar geldiği SÜRECE bu forumda birşey tartışılmaz.
Boşa elinizi yormayın. Her konuda note 8 alırım yok bilmem ne alır geçerim cevapları.
Bak adam oraya KOCAMAN yazmış hangi modeller olduğu GÖREMEYECEK kadar kör olunmaz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şöyle aptal saptal cevaplar geldiği SÜRECE bu forumda birşey tartışılmaz.
Boşa elinizi yormayın. Her konuda note 8 alırım yok bilmem ne alır geçerim cevapları.
Bak adam oraya KOCAMAN yazmış hangi modeller olduğu GÖREMEYECEK kadar kör olunmaz.
Siz hangisini tercih ederdiniz demiş ben hicbirini tercih etmezdim dedim boş yapmayın

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Siz boşuna üzerinize almışsınız. Arkadaş dediğinde çok haklı insanlar her başlığa yazma hevesinde oldugu için böyle oluyor. Bu yorumları yazanlarda genelde ne note 8 ne de iPhone olmuyor ama alıştık..

Turkmenmert

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Siz hangisini tercih ederdiniz demiş ben hicbirini tercih etmezdim dedim boş yapmayın

Boş? Haftalardır senin yaptığın bu zaten. Açılan konuyu SAÇMA SAPAN yerlere çeken uzaklaştıran sen-senin gibiler. Uzaklaşın millette rahat rahat aradığına ulaşsın. BİR BİTİN ARTIK.

Reaksiyon puanı
64
Boş? Haftalardır senin yaptığın bu zaten. Açılan konuyu SAÇMA SAPAN yerlere çeken uzaklaştıran sen-senin gibiler. Uzaklaşın millette rahat rahat aradığına ulaşsın. BİR BİTİN ARTIK.
Yalniz arkadas hangisini tercih ederdiniz demis. Bu fiyata alinacak cihazi da soyledik. Secim ona ait. Kimseyi zorlamiyoruz ki? Apple a dusman degilim ama Samsung telefonları daha cok seviyorum. Bu dusuncemide her yazida belirtecegim. Dusuncelerimiz kisitlanacaksa forumun bir anlami kalmiyor.

Reaksiyon puanı
64
Şuna hiçbiri cevabını vermem bazılarının zoruna gitmiş işte.
Hayir yani sorun olan Apple i tercih etmemezmizmi? Iphone 6 Plus cihazinin yeni IOS ile ne oldugu ortada. SDN nin dun attigi videoyu izlerseniz anlarsiniz. Arkadaslar o cok ovulen ve her seferinde daha ustun tutulan yazilim birkac duzenlemeyle hallolcak olsa da yazilim kusursuz degil. Onumuzdeki daha nice yazilimlari kaldirmak icin 3500 TL bandindaki apple cihazlari secmelisiniz. Apple in bunu eskileri atin X cikti demek icin yaptigini dusunuyorum. 3500 TL ye Ip7 yerine S8 Plus alirim. Belirtmeyede devam edecegim. Kimseye zorla birsey yaptiramayiz.

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Arkadaş millet konuyu ne uzatmış. Seçin işte üçünden birini. Sanki sizden parasını istiyorlar.
8 plus alırdım. X 'daki o çıkıntılar resmen göz tırmalıyor.