Hangi internet tarayıcısı daha iyi?

Bu konuyu okuyanlar

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Tabii ki Firefox, bu da soru mu şimdi :D

Tukat Bilişim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek tarayıcı ile işler yürümez yeğen... :) Kur Opera ve Chrome her işini görür. Ana tarayıcı Chrome yedek Opera. Ara sıra oyuncu değişikliği de yaparsın. :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
yüz tane benzer konu var hortlata hortlata sıkılmadınız

AhmetNuri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firefox tabi iki. Konu baya eskiden açımış Firefox un altın yıllarında , şu sıralar chrome a geçiş moda gibi ama ben şahsen google nin bu kadar benimle ilgili bilgi bilmesini doğru bulmuyorum. Ayrıca reklamsız bir gezinti için arkasında firma olmayan bir tarayıcı kullanmak lazım. Zaten kanımca google ile mozilla nın yolları bu yüzden ayrıldı. Firefox a Adblock ve NoScript gibi eklentiler kurarsanız google için hayati öneme sahip reklamları ve girdiğiniz sitelerdeki google ın java kodlarını kapatabilirsiniz. Fakat Chrome reklamları adam gibi kapatmaya izin vermiyecektir. Google için 2. sorun firebug eklentisidir ki artık gmaile firebug açıkken giremiyorsunuz. .Ben eklentili firefox dan yanayım en sevdiğim eklentiler
NoScript (Java Script engelliyici)
Adblock (Reklam engelliyici)
Firebug (Web master tool)
Quick Translator(Seçtiğiniz yazıyı Google translate de çeviriyor)
Google Enhancer (Google aramda ayar imaknı)
Wot (Güvenli siste listesi)
Procon (Bedava kara liste ve beyaz list uygulması)
Bence bu eklentilerle en güvenli ve rahat internet keyfini yaşanıyor.

Reaksiyon puanı
188
Konu hortlamış :) Neyse :)

Hiç bir tarayıcının holiganlığını yapmaya gerek yok aslında. Kişi hangisinde rahat ediyorsa o tarayıcı iyidir. Ben şahsen uzun zamandır chrome kullanıyorum ve çok memnunum. Bir başkası için bu firefox ya da opera olabilir :) Hatta IE bile olur :) Kısacası kullanıcıya bakar :)

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Konu hortlamış :) Neyse :)

Hiç bir tarayıcının holiganlığını yapmaya gerek yok aslında. Kişi hangisinde rahat ediyorsa o tarayıcı iyidir. Ben şahsen uzun zamandır chrome kullanıyorum ve çok memnunum. Bir başkası için bu firefox ya da opera olabilir :) Hatta IE bile olur :) Kısacası kullanıcıya bakar :)
Aslında haklısın insan hangisinin tasarımına alışırsa onda daha rahat ediyor :D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Amaaannn hepsini kullanın gitsin yaaa... Bu tarayıcı savaşlarıda sıkmaya başladı temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorsunuz... Ben bütün tarayıcıları kullanıyorum hemde farklı sistemlerde varmı ötesi...

Son mesajlar