Galaxy S8 kullanıcılarına özel kampanya!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy S8 kullanıcılarına özel kampanya!

Galaxy S8 kullanıcıları için özel olan kampanya ile birlikte Samsung, birbirinden güzel hediyeler ile kullanıcıların gönlünü kazanmayı hedefliyor. Fakat elinizi çabuk tutun!

Samsung'un bu kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Samsung ne kadar çabalarsa çabalasın Türkiye'de o fiyatlarla tutunamaz. O fiyatlarla Türkiye'de ancak apple tutunabilir.

ShiftBoss

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
289
Galaxy S8 'in yanında Galaxy S8 Plus verirlerse ancak satın alınır o paraya :)

Reaksiyon puanı
10,325
AKG kulaklığı telefonla beraber vermiyor muydu yav? 49 $ ucuza almak ne demek oluyor anlamadım. Bir de Samsung S8 konusunda Türkiyede hayal kırıklığı yaşayacağını tahmin ediyorum bende. Çünkü sahiden fiyatı çok yüksek ve millette o parayı verebilecek imkan yok. Satar satmasına da o eski parlak günlerini arayacağı muhakkak.

S8düşmanı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi bu shop samsung Tr de kullanılamıyor ki zaten.Gavura yapmış güzelliği. biz kurdan vergiden kazığı yiyoruz elimize anca kuru telefon geçiyor. Bi de akg indirimini ben de anlamadım?

new_cont

Asistan
Reaksiyon puanı
6
uygulamada kampanyada sadece amerikada geçerli tabi bunu haber yapan editör bilmeyince böyle oluyor.

Muratsanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl haber yapıyorsunuz anlamadim, telefonu aldım uygulamayı indirmeye çalışıyorum, "ülkenizde bu uygulama kullanılmıyor" uyarısı veriyor, laf olsun torba dolsun diye haber yapıyorsunuz.