Galaxy S7 Edge Vs İphone 6S

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler şu anki düşünceme göre S7 Edge alırdım fakat garageband gibi bir program bildiğim kadarıyla yok androidde, o biraz arada kalmamı sağlıyor.3 sene götürür mü beni?
Garagabend ile nasıl bir rekabet içine girer bilmiyorum ama S7lerde mağazalarında bir müzik yapma uygulaması vardı adını tam hatıralmıyorum. S7 kulübüne gidip sorabilirsiniz kullanan vardır.

Reaksiyon puanı
14
Performans istiyorsan katkat fazlasını şuan kullandığım cihaz olan S7 Edge modelini tavsiye ederim.İphone 6s maceramdan sonra ki son durağım kendisi yüzümü kara çıkarmadı.Güvenlik iyileştirmeleri felan geldi.Cihaz gayet kullanışlı ve stabil iphone o kadar da çok para dökmemek lazım. ;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Performans istiyorsan katkat fazlasını şuan kullandığım cihaz olan S7 Edge modelini tavsiye ederim.İphone 6s maceramdan sonra ki son durağım kendisi yüzümü kara çıkarmadı.Güvenlik iyileştirmeleri felan geldi.Cihaz gayet kullanışlı ve stabil iphone o kadar da çok para dökmemek lazım. ;)
Diyordunuz S7 Edgeye geçeceğim diye hayırlı olsun .

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Beyler şu anki düşünceme göre S7 Edge alırdım fakat garageband gibi bir program bildiğim kadarıyla yok androidde, o biraz arada kalmamı sağlıyor.3 sene götürür mü beni?
bendeki iphonedada varmış o program garage band bende önemsiz sanıyorum onu silsemmi diye düşünüyorum biraz karıştırdım içini gitar falan çalıyor :D anlasam gitardan belki bişeyler yapardım

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
S7 edgede ekranda pembe çizgi sorunu olabilir.Birde hassas bir telefon o yüzden 6 s derim tabi ki batarya sorun değilse

M

Murat Burç

SDN Okuru
Verin servise sorunu çözsünler bir kaç kişide çıktı pembe ekran verdiler servise düzeltiler yeni serilerde öyle bir sorun yok.
İlla sorun konuşacaksak 6Sin de batarya sorunu var. Az bitmesi değil batarya sorunu telefon yüzde 30 yüzde 40da kapanıyor.

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
isterse s7 edge 6s i havada karada tokatlasın (!) yinede 6s alırdım aldımda, telefonun cam olması benim için almamak için tek neden. (telefonu çok düşüren birisiyim, hor kullanan o yüzden sadece samsung için değil apple dada cam olsa apple da almazdım) ayrıca performans yönünde 6s değil s7 edge s8 i geçiyor. pil yönünde ben çok fark olduğuna innamıyorum. (ortalama 5 saat kullanım süresi veriyor 6s (müzik dinlemeden)) kamera yönünde lafım yok s7 güzel ama 6s çok doğal geliyor bana. gece cekiminde s7 edge, ekran yönündede öyle ama amoled bana biraz fazla geliyor o yüksek kontrastı sevmiyorum (bunlar hep 6s i öne çıkarmak için neden değiller hani bu saydıklarımla zaten 6s benim için daha iyi secenek oldu) ama sen dersen ki ben telefonu dikatli kullanırım. O zaman 2 side seni üzmez. Performans farkınada takılma farkları saniye biile yok. 2side güel telefonlar. s7 edge alcaksan mavisini tavsiye derim çok güzel renk.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
isterse s7 edge 6s i havada karada tokatlasın (!) yinede 6s alırdım aldımda, telefonun cam olması benim için almamak için tek neden. (telefonu çok düşüren birisiyim, hor kullanan o yüzden sadece samsung için değil apple dada cam olsa apple da almazdım) ayrıca performans yönünde 6s değil s7 edge s8 i geçiyor. pil yönünde ben çok fark olduğuna innamıyorum. (ortalama 5 saat kullanım süresi veriyor 6s (müzik dinlemeden)) kamera yönünde lafım yok s7 güzel ama 6s çok doğal geliyor bana. gece cekiminde s7 edge, ekran yönündede öyle ama amoled bana biraz fazla geliyor o yüksek kontrastı sevmiyorum (bunlar hep 6s i öne çıkarmak için neden değiller hani bu saydıklarımla zaten 6s benim için daha iyi secenek oldu) ama sen dersen ki ben telefonu dikatli kullanırım. O zaman 2 side seni üzmez. Performans farkınada takılma farkları saniye biile yok. 2side güel telefonlar. s7 edge alcaksan mavisini tavsiye derim çok güzel renk.
Bakın gerçekten çok yerinde bir eleştiri yapmışsınız. Telefonun cam yapıda olması benimde canımı çok sıkıyor. Fotoğraftan anladığınız gibi S7 Edge kullanıcısıyım her konuda S7 Edge'yi ve Samsung'u savunurum ama cam yapısı konusundaki eleştiride size hak veririm. Zaten cihaz kavisli ve bu yüzden hem daha kırılgan hemde cihazın arkasının da cam olması üstüne ekranın en pahalı parça olması bir kırıklık yaşadığında 1000TL gibi bir servis ücreti ödemeye sebep olması gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Cihaz tamam her şeyiyle güzel kamerası, ekranı, donanımı, tasarımı güzel ama kırılgan bir yapıda olması insanın canını sıkıyor ve tedirgin ediyor. Bunun yanında hadi arkaya güzel bir kılıf alayım korurum diye düşünebilirsiniz ama Edge ekrana kırılmaz cam alayım diyorum. Doğru düzgün kırılmaz cam yok. Hatta yok çünkü; hepsi jelatin. Jelatin neyini korusun ? Zaten cihaz çiziklere karşı korunaklı. Samsung'un acilen buna bir çözüm bulması gerekiyor.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Kırılırsa yandınız s7de.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Arkadaşlar boşuna mı bu kılıflar :)
Boşuna mı daha telefon piyasaya çıkmadan kılıflar çıkıyor. Hatta bazı telefon sızıntılarını kılıflardan görüyoruz. Burda büyük paralar dönüyor. Samsung veya Sony veya Apple sizce sapa sağlam telefon yapamaz mı ? Yapar. Teknolojiside rahatlıkla yeter. Ama bu kılıf ve ekran koruyucu pazarında dönen paralar nolucak ?
Üreticilerinin işine gelıyor. Bizde mecbur 100 lira fazla verip kılıf ekran koruyucu alıyoruz

M

Murat Burç

SDN Okuru
6S Plus ile , 6S arasınad OIS yüzünden açık bir şekilde düşük ışıkda performans farkı var.
ona rağmen sonuç bu
upload_2017-7-22_23-48-24.png

--- Gönderi Güncellendi ---
Bakın muhteşem 7nin performansı bu da
upload_2017-7-22_23-49-51.png

upload_2017-7-22_23-50-20.png

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
6S Plus ile , 6S arasınad OIS yüzünden açık bir şekilde düşük ışıkda performans farkı var.
ona rağmen sonuç bu
Ekli dosyayı görüntüle 25680
--- Gönderi Güncellendi ---
Bakın muhteşem 7nin performansı bu da
Ekli dosyayı görüntüle 25681
Ekli dosyayı görüntüle 25682
Hocam bu attığınız fotoğraflar ile telefona olan ilgim arttı nedense yani düşük ışıkta ne kadar güzel olduğunu gerçekten yeni fark ettim düşük ışıkta hiç fotoğraf çekmedim de :D

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Spigen'in şeffaf kılıfları çok güzel ve tasarımı hiç bozmuyor. Hem de çok iyi koruyor;)
Sıkıntı yok yani:p

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154

İPHONE BRO 32 GB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
iphone 6s al hiç pişman olmıcaksın s7 edge ye yazılım desteğini keserler bosu bosuna o kadar para verırsın

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
6s seçerdim. Ama s7edge alın

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Kalite ve performans anlamın da tartışmasız S7 Edge derim.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
tasarım , şarj , kamera da s7 tokatlar hiç tartışmayalım

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
hız olarak 6s işlevsellik ve şıklık s7 edge

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
katılmıyorumitelefonu ofisteki arkadaşıma sattım ki kuzenimde kullanıyor telefon akıcılık ve hız konusunda s8den daha iyi.tabi bu ios ile alakalı.