Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat Yazılımını

Bu konuyu okuyanlar

MaDMaT

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat Yazılımını İndirin

Samsung Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat yazılımı beta olarak yayınlandı. Güncelleme, resmi değil, beta ve en son Android Nougat sürümüdür. Galaxy S7 Edge'deki beta olan Android Nougat'ı hızlı bir şekilde kullanmak isterseniz, size en uygun Android 7.0 Nougat yazılımını Galaxy S7 Edge SM-G935F / FD modelleri için buldum. Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat yazılımını aşağıdan indirin.

Download-Galaxy-S7-Edge-Android-7.jpg

Samsung Galaxy S7 Edge, 1440 x 2560 çözünürlüğe ve 534ppi piksel yoğunluğuna sahip 5.5 inç Super AMOLED ekranı olan. Galaxy 7, 4GB RAM ve 32 / 64GB dahili depolama alanına sahip Qualcomm Snapdragon 820 veya Exynos 8890 Octa işlemciye sahiptir. Şuan kullandığımız Android Marshmallow yerine Galaxy S7 Edge için en yeni Android 7.0 Nougat yazılımını indirebilirsiniz. 2GB boyutunda ve model numarası G935FXXU1ZPK4 olan Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat sadece Exynos işlemcili S7 Edge içindir.

Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat

Model adı: Galaxy S7
Model: SM-G935F / FD
Sürüm: Android 7.0
PDA: G935FXXU1ZPK4
MODEM: G935FXXU1ZPK4

Not:

Bu Ürün Yazılımı dosyası yalnızca Galaxy S7 Edge (SM-G935F / FD) içindir. Bunu başka herhangi bir cihazda denemeyin.
Bu betadır ve bazı hatalar içerebilir. (Ben şuan için yaşamadım)
Doğru adımları uygulayın, aksi takdirde cihazınızı brick haline getirebilirsiniz.
Telefonunuzda meydana gelebilecek hasarlardan sorumlu değilim.
Verileriniz silenebilir, bu nedenle telefonunuzun daha güvenli yükleme yapabilmesi için tam yedekleme yapmanızı önerilirim.
İşlem sırasında arızalı olarak kapanmasını önlemek için telefonunuzun en az% 50-60 şarj edilmiş olduğundan emin olun.
Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat Ürün Yazılımını İndirin

İNDİR

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Ürün Yazılımını İndirin (Yüklenecek)

.........

Screenshot_20161208-132341.jpg
Screenshot_20161208-132402.jpg
Screenshot_20161208-132420.jpg
Screenshot_20161208-132437.jpg
Screenshot_20161208-132525.jpg
Screenshot_20161208-132503.jpg

Galaxy S7 Edge'de Stok Nougat yazılımı Nasıl Kurulur

Android Nougat'a Galaxy S7 ve S7 Kenarlarını Elle Nasıl Güncelleştirilir

1) İlk olarak,> geliştirici seçeneği> ayarında 'USB hata ayıklama' ve 'OEM Kilidi Açma' seçeneklerini etkinleştirin. Geliştirici Seçenekleri'ni etkinleştirmek için Telefon hakkında'ya gidin ve Yapım Numarasına 7 kez dokunun.

2) Şimdi Nougat Firmware'ini yukarıdan indirin.

İNDİR

3) Şimdi Odin aracını yukarıdan indirin ve zip dosyasını çıkarın.

4) PC'nizde Odin_v3.12.3.exe dosyasını çalıştırın.

5) Galaxy S7 / S7 Edge'inizi veri kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın ve Download / Odin moduna yeniden başlatın.

6) İndirme moduna girmek için telefonunuzu kapatın ve indirme modu ekranını görene kadar 'Home + Ses Azaltma + Güç' düğmelerini birlikte basılı tutun.

İndirme modu

Download-Mode.jpg

7) İndirme moduna girdikten sonra bir kimlik görürsünüz: COM bağlantı noktası mavi renklidir ve Odin mesaj kutusuna Eklenen mesaj, cihazınızın Odin tarafından tanınmış olması demektir.
S7-Odin.jpg

8) ID: COM görünmüyorsa, telefonun driverı doğru bir şekilde kurulmamış demektir veya farklı USB kablosuyla deneyin.
Driver:

İNDİR

9) Şimdi yazılım dosyasını BL AP CP CSC ile başlayan dosyaları yazlışı satırlara sırası ile seçin (yukarıdan indirdiğiniz) ve sekmelere ekleyin.
10) Sadece bu iki seçeneğin "Auto Reboot" ve "F.Reset Time" işaretli olduğundan emin olun.

11) Şimdi 'Start' düğmesine tıklayın ve dosya yanıp sönmeye başlayacaktır. Odin ekranında Yeşil Renkte 'PASS' görene kadar bekleyin. Bu adım, Galaxy S7 ve S7 Edge'de romunuzu yükleyecektir.
Odin3-pass.png

Bu kadar...

Son düzenleme:

MaDMaT

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Düz S7 link i ölmüş. Onuda bulunca hemen ekleyeceğim. S7 Edge kullanıcı olduğum için bu hazırdı. Ve şuan kullanıyorum paylaşmak istedim.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Teşekkürler. Düz s7 için bekliyorum:)

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
telefonda ne gibi değişiklikler ve yenilikler oldu paylaşabilirmisiniz acaba

MaDMaT

Asistan
Reaksiyon puanı
43
telefonda ne gibi değişiklikler ve yenilikler oldu paylaşabilirmisiniz acaba
Tamamen harika görsel değişiklikler var ayrıca SystemUI, Rehber, Mesajlar, Kamera, Hareketli Duvarkağıdı, Nougat özellikleri vs.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat Yazılımını İndirin

Samsung Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat yazılımı beta olarak yayınlandı. Güncelleme, resmi değil, beta ve en son Android Nougat sürümüdür. Galaxy S7 Edge'deki beta olan Android Nougat'ı hızlı bir şekilde kullanmak isterseniz, size en uygun Android 7.0 Nougat yazılımını Galaxy S7 Edge SM-G935F / FD modelleri için buldum. Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat yazılımını aşağıdan indirin.

Ekli dosyayı görüntüle 14396

Samsung Galaxy S7 Edge, 1440 x 2560 çözünürlüğe ve 534ppi piksel yoğunluğuna sahip 5.5 inç Super AMOLED ekranı olan. Galaxy 7, 4GB RAM ve 32 / 64GB dahili depolama alanına sahip Qualcomm Snapdragon 820 veya Exynos 8890 Octa işlemciye sahiptir. Şuan kullandığımız Android Marshmallow yerine Galaxy S7 Edge için en yeni Android 7.0 Nougat yazılımını indirebilirsiniz. 2GB boyutunda ve model numarası G935FXXU1ZPK4 olan Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat sadece Exynos işlemcili S7 Edge içindir.

Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat

Model adı: Galaxy S7
Model: SM-G935F / FD
Sürüm: Android 7.0
PDA: G935FXXU1ZPK4
MODEM: G935FXXU1ZPK4

Not:

Bu Ürün Yazılımı dosyası yalnızca Galaxy S7 Edge (SM-G935F / FD) içindir. Bunu başka herhangi bir cihazda denemeyin.
Bu betadır ve bazı hatalar içerebilir. (Ben şuan için yaşamadım)
Doğru adımları uygulayın, aksi takdirde cihazınızı brick haline getirebilirsiniz.
Telefonunuzda meydana gelebilecek hasarlardan sorumlu değilim.
Verileriniz silenebilir, bu nedenle telefonunuzun daha güvenli yükleme yapabilmesi için tam yedekleme yapmanızı önerilirim.
İşlem sırasında arızalı olarak kapanmasını önlemek için telefonunuzun en az% 50-60 şarj edilmiş olduğundan emin olun.
Galaxy S7 Edge Android 7.0 Nougat Ürün Yazılımını İndirin

İNDİR

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat Ürün Yazılımını İndirin (Yüklenecek)

.........

Ekli dosyayı görüntüle 14410 Ekli dosyayı görüntüle 14411 Ekli dosyayı görüntüle 14412 Ekli dosyayı görüntüle 14415 Ekli dosyayı görüntüle 14413 Ekli dosyayı görüntüle 14414

Galaxy S7 Edge'de Stok Nougat yazılımı Nasıl Kurulur

Android Nougat'a Galaxy S7 ve S7 Kenarlarını Elle Nasıl Güncelleştirilir

1) İlk olarak,> geliştirici seçeneği> ayarında 'USB hata ayıklama' ve 'OEM Kilidi Açma' seçeneklerini etkinleştirin. Geliştirici Seçenekleri'ni etkinleştirmek için Telefon hakkında'ya gidin ve Yapım Numarasına 7 kez dokunun.

2) Şimdi Nougat Firmware'ini yukarıdan indirin.

İNDİR

3) Şimdi Odin aracını yukarıdan indirin ve zip dosyasını çıkarın.

4) PC'nizde Odin_v3.12.3.exe dosyasını çalıştırın.

5) Galaxy S7 / S7 Edge'inizi veri kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın ve Download / Odin moduna yeniden başlatın.

6) İndirme moduna girmek için telefonunuzu kapatın ve indirme modu ekranını görene kadar 'Home + Ses Azaltma + Güç' düğmelerini birlikte basılı tutun.

İndirme modu

Ekli dosyayı görüntüle 14399

7) İndirme moduna girdikten sonra bir kimlik görürsünüz: COM bağlantı noktası mavi renklidir ve Odin mesaj kutusuna Eklenen mesaj, cihazınızın Odin tarafından tanınmış olması demektir.
Ekli dosyayı görüntüle 14400
8) ID: COM görünmüyorsa, telefonun driverı doğru bir şekilde kurulmamış demektir veya farklı USB kablosuyla deneyin.
Driver:

İNDİR

9) Şimdi yazılım dosyasını BL AP CP CSC ile başlayan dosyaları yazlışı satırlara sırası ile seçin (yukarıdan indirdiğiniz) ve sekmelere ekleyin.
10) Sadece bu iki seçeneğin "Auto Reboot" ve "F.Reset Time" işaretli olduğundan emin olun.

11) Şimdi 'Start' düğmesine tıklayın ve dosya yanıp sönmeye başlayacaktır. Odin ekranında Yeşil Renkte 'PASS' görene kadar bekleyin. Bu adım, Galaxy S7 ve S7 Edge'de romunuzu yükleyecektir.
Ekli dosyayı görüntüle 14402
Bu kadar...
Teşekkürler kardeşim , eline sağlık fayda sağlayacak bir konu...

doublestrike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
"Beta ve en son android Nougat sürümüdür" yazısını görünce heyecanlandım; günlerdir arıyorum, fakat bu maalesef en son sürüm değil; beta 2.
Son sürümün (Beta 3) bilgileri şu şekilde; konuda verdiğiniz ise beta 2'ye ait bilgiler.

PDA: G935FXXU1ZPKK
CSC: G935FOXA1ZPKH
MODEM: G935FXXU1ZPKH

Yine de teşekkürler.

Düzeltme: Beta 4 gelmiş

new-nougat-beta-galaxy-s7.png

Son düzenleme:

MaDMaT

Asistan
Reaksiyon puanı
43
"Beta ve en son android Nougat sürümüdür" yazısını görünce heyecanlandım; günlerdir arıyorum, fakat bu maalesef en son sürüm değil; beta 2.
Son sürümün (Beta 3) bilgileri şu şekilde; konuda verdiğiniz ise beta 2'ye ait bilgiler.

PDA: G935FXXU1ZPKK
CSC: G935FOXA1ZPKH
MODEM: G935FXXU1ZPKH

Yine de teşekkürler.

Düzeltme: Beta 4 gelmiş

new-nougat-beta-galaxy-s7.png
Evet bende fark ettim ama yeni yayınlanmış bulmak zor olacak. Teşekkürler.
--- Gönderi Güncellendi ---
Teşekkürler kardeşim , eline sağlık fayda sağlayacak bir konu...
Teşekkür ederim.

doublestrike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Ben teşekkür ederim. Bu arada "Beta 4" yazmışım gaza gelip; 7.0 Nougat Beta 3 G930FXXU1ZPL3 olacakmış; düzelteyim.

MaDMaT

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ben teşekkür ederim. Bu arada "Beta 4" yazmışım gaza gelip; 7.0 Nougat Beta 3 G930FXXU1ZPL3 olacakmış; düzelteyim.
Kardeş ilk yazlımı kurduktan sonra Smart Switch ile cihazı PL3 e güncelleyebiliyorsun. Smart Switch te 1.9 gb lık bir kurulum oluyor yanlız ota üzerinden olan gibi değil.

doublestrike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Kardeş ilk yazlımı kurduktan sonra Smart Switch ile cihazı PL3 e güncelleyebiliyorsun. Smart Switch te 1.9 gb lık bir kurulum oluyor yanlız ota üzerinden olan gibi değil.
Kardeşim Smart Switch'i o kadar kurcaladım fakat bulamadım maalesef nasıl olacağını. Biraz daha detay vermen mümkün mü?

MaDMaT

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Kardeşim Smart Switch'i o kadar kurcaladım fakat bulamadım maalesef nasıl olacağını. Biraz daha detay vermen mümkün mü?
Hımm bende direk geldi kurdum. Benim cihaz yurtdışı ondan olabilir mi bir bakayım. Kardeşimde orginal cihaz var onunla da deneyeyim sana yazarım.

doublestrike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Hımm bende direk geldi kurdum. Benim cihaz yurtdışı ondan olabilir mi bir bakayım. Kardeşimde orginal cihaz var onunla da deneyeyim sana yazarım.

Bendeki de yurt dışı. PC'deki Smart Switch'ten mi bahsediyorsun; telefonun kendi üzerindekinden mi?

doublestrike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
İkinci kez yükledim yazılımı dediğin gibi güncelleyebilme umuduyla; ama yazılımı güncel görüyor maalesef. Facebook falan hep kilitleniyor; ooofff offf... Neyse deneye deneye çözeceğiz, teşekkür ederim Kardeş. Samsung'un çektirdiği çileye bak ya, ABD'ye, İngiltere'ye, Kore'ye ver; bize verme...

M

Murat Burç

SDN Okuru
İkinci kez yükledim yazılımı dediğin gibi güncelleyebilme umuduyla; ama yazılımı güncel görüyor maalesef. Facebook falan hep kilitleniyor; ooofff offf... Neyse deneye deneye çözeceğiz, teşekkür ederim Kardeş. Samsung'un çektirdiği çileye bak ya, ABD'ye, İngiltere'ye, Kore'ye ver; bize verme...
beta sürümü işte
Eninde sonuda verecek sana nihai sürümü fantezi aramaya ne gerek var

MaDMaT

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ben sana bulacağım merak etme :)

doublestrike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Aradığım fantazi değil. Daha önce iPhone, LG, çin malı Meizu ve bilimum telefon kullandım; Meizu'nun Kitkat'ı dahi Samsung'un Marshmallow'undan daha kullanışlı, daha pratikti. Aradığım fantazi falan değil, telefonu layığıyla kullanabilmek. Örneğin Nougat'ta Fleksy klavyenin Türkçe sürümü sorunsuz kullanılabilirken Marshmallow'da kullanılamıyor ve bu sadece Samsung'ta oluyor. Görsellik yetersiz, pil ömrü daha kötü. Whatsapp'ta doğru düzgün mesaj yazabilmek ya da Facebook'ta bir şey paylaşmak fantazi değil benim için; ha senin için fantaziyse sen bekle, herkesin kendi tercihi.
Ben sana bulacağım merak etme :)

Eyvallah Üstat, ben de araştırmadayım her daim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aradığım fantazi değil. Daha önce iPhone, LG, çin malı Meizu ve bilimum telefon kullandım; Meizu'nun Kitkat'ı dahi Samsung'un Marshmallow'undan daha kullanışlı, daha pratikti. Aradığım fantazi falan değil, telefonu layığıyla kullanabilmek. Örneğin Nougat'ta Fleksy klavyenin Türkçe sürümü sorunsuz kullanılabilirken Marshmallow'da kullanılamıyor ve bu sadece Samsung'ta oluyor. Görsellik yetersiz, pil ömrü daha kötü. Whatsapp'ta doğru düzgün mesaj yazabilmek ya da Facebook'ta bir şey paylaşmak fantazi değil benim için; ha senin için fantaziyse sen bekle, herkesin kendi tercihi.

Eyvallah Üstat, ben de araştırmadayım her daim.
Samsung Smartswitch | SAMSUNG UK ingiltere smart switcihini dene birde belki ordan günceller

doublestrike

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Bir yolunu bulabilen var mı Beta 3'e güncellemenin? Uygulamaların bir kısmı yanıt vermiyor, donuyor bu sürümde.

Son mesajlar