Galaxy S4 açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
root yapmışsan diyecek tabi :)
samsung tarafından verilen güncellemeleri yüklemek istiyorsan bundan sonra sammobile sitesi ve Odin ile muhatab olacaksın
i9500 ise cihazın sayacı sıfırlamanın yolu yok, i9505 ise sıfırlayabilirsin
Hocam stock rom attım şimdi düzeldi ama bu sayaçın artıp artmadığına nasıl bakıcam

Reaksiyon puanı
2,146
hotfile kapatıldı ama başka siteden veriliyor linkler orası sorun değil

uygulama taşımak için benim konum vardı googleda arat uygulama taşıma rehberi diye

son olarak download moduna girip bakacaksın custom yazıyorsa modifiye edildi demek oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar telefonum normal olarak kapandı fakat açılırken samsung yazısı gidip gidip geri geliyor dediğiniz gibi ses+home+power i yaptım A custom OS can cause critical problems yerine gitti volume up a basıyorum yani ses açmaya basıyorum fakat hiçbirşey olmuyor ora gidiyo yine samsung yazısı gidip gidip geliyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı ourmusunuz?

Reaksiyon puanı
2,146
merhaba arkadaşlar telefonum normal olarak kapandı fakat açılırken samsung yazısı gidip gidip geri geliyor dediğiniz gibi ses+home+power i yaptım A custom OS can cause critical problems yerine gitti volume up a basıyorum yani ses açmaya basıyorum fakat hiçbirşey olmuyor ora gidiyo yine samsung yazısı gidip gidip geliyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı ourmusunuz?

Sen ses kısmaya basmışsın, ses açma home ve power birlikte basılacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler merhaba cıhazımı logo gelıyor gıdıyor acılmıyor recovry ve dowloand gırıyor moda dedıklerınız dedım olmuyor orjınal rom kurarsam duzelmır ve nasıl kurarm _ ı9500 modelı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 ün jarjı cok cabıuk bıtıyo hemde dün yatarken teli jarja taktım ama sabah kalktıgımda telefon hem acılmıyo hemde jarj olmuyo ne yapabiliri acıl cevaplarmısınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benim samsun s4 ün ekrani tamamen siyah ne aciliyor ne bi belirtisi var kapkara ekran herseyi denedim yardim etmedi bi fikriniz varmi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim S4 ÜM ise kapandığında açılmıyor bende diyorum ki:belki şarj cihazı bojuk ya da batarya sı bozuk nasıl yaparım bilen varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes ben burda dedıklerını yapdım yınede acılmadı telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var ancak o tuşlara basınca menü gelmiyor ne yapmam gerek acil yardımcı olabilir misiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a Beyler S4 Mini Kullanıyorum Kendi kamerasıyla çektigim fotoları acınca kasıyordu telefoncuya verdim Versiyon Filan atılacak Dediler Verdim Ama Versiyon atamamıslar ve Cıhaz ACılmıyor Artık Bunu Nasıl Çözebilirim yardım edebilir misinz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş bende S4 mini var Samsung logosu yanıp sönüyor 3 tusa birden basıyorum hiç bir tepki yok açılmıyor neden olabilir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonum kapalı kutusunda duruyordu açtım baktım açılmıyor hiç bi tepki vermiyor ekranda hiç birşey gözükmüyor tuşlarda çalışmıyor napabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba yardım rica ediorum telefonum saatlerdir açılmıo sadece samsung logosu yanım sönüo :(( napabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende birşey sormam lazım :) wipw data/ factory reset yapıyorum onu buldum wipe cache partition da yapıyorum ama wipe dalvik cache nerde yazıyor bulamıyorum onu yapmadan da reboot system yaptığımda da düzelmiyor. teşekkür ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı telefon bende de var. Android 4.4.2 sürümünün gelmesinden sonra, telefon ortalama haftada bir kere siyah ekrana düşüyor. Bu sorun telefon ısındığında gerçekleşiyor, ve zaten telefonla 5 dakika konuşmak problemin yaşanmasına neden oluyor. Her zaman olan bir durum değil.
Samsung format atmamı söyledi bir kaç kere denedim, ama yine de değişen bir şey yok. En son bir hafta önce format attım, dün ve bugün sorun yine tekrarladı; telefon şu anda hiç bir tepki vermiyor, açık ama ekran siyah.
Bunu Samsung'a sorduğumda teknik servise vermem gerektiğini, donanımsal bir problem olabileceğini söylediler. Nasıl bir donanımsa sürüm güncellemeden snra oldu. Haftasonu telefonım boşuna orda kalmasın diye pazartesiyi bekliyorum. Sonucu sizlere de yazarım.

E.Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hotfile kapatıldı bütün linkler ölü

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Madem artık dönüşü yok bu uygulama nasıl taşınır ben bir türlü bulamadım link2sd programını kullanıcam ama sd kart 2 ye bölünmüyor

hafiz hemen folder mountu indir bende uzun bi sure arastirdim bu sd karta tasima olayini folder mount isine yarar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de aynı sorun var yazılımdan sanırım ne yapabilirim telefon şarjı 0 ve hiç şarj olmuyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sa arkadaşlar benimde s4 telefonum 1 tl yüzünden camında küçük bir çatlaklık oldu ve 2 gün boyunca çalışmaya devam etti ve sonra bilgidayar gibi donuyordu ve bataryayı çıkarmayana kadar gelmiyordu ve kapandı bir daha açmadı yardım edin lütfennn[

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3tusa aynı anda bastıktan sonra ses açma tuşuna da tekrar dıger 2sıyle basıyorum logo yanıp sonmeye devam edıyorum .:/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu alalı 1 hafta oldu samsung yazsı açılıyor öyle kalıyor ne yapmalıyım acil :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum bozuldu ne acılıyor nede wipe yapa biliyorum şarjda olmuyor lütfen bana yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benım telefonum galaxy s4 telefonun logosu yanıp sonuyor bataryayı sokup takmayı denedım ama bataryayı takınca otomatık olarak yıne kendını acmaya calısıyor ama acılmıyor tabıkıı sızce ne yağpmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de s4 var sadece açılış samsung yazısı geliyor sonrası yok ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynısı ben de oluyor şuan. Bataryadan kaynaklandığını düşünüyorum. Yenisini alıcam ama 80-90 lira arası aşırı pahalı. Bataryayı takıyorum kendiliğinden galaxy s4 yazıyor sonra ekran kararıyor açılacak sanarken yine galaxy s4 yazıyor. yaklaşık 15 dkdır belki yorulur da açılır dedim yok yok ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 aldım telefon çöktü bunun programını nerden bulurum yardıınm edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung s4 telefonum düştü ekranın sağ üst köşesinde çatlakalar var ve açılmıyor ? sebep ve ne yapmalıyım