Galaxy S3 Google Play Store Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar;

uygulama yöneticisine girdikten sonra telefonun orta tuşunun yanındaki kısmına dokunun orda uygulama tercihleri çıkacaktır. deneyeceğim bakalım olacakmı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
google play store de arama yapmak istediğinde önceden yaptığın aramalar çıkıyor onları nasıl silebilirim.. ?? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fabrika ayarları sıfırlanırsa casus yazılım telefondan kaldırılır mı acil cevap bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben fabrıka ayarlarına gırdım herşey silidi googe plya blamıyorum bana yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benıkm tel gt-s5830 fabrıka ayarlarına gırıdım tel heşey silidi googel plya bulamıyorum banan yardımcı olurmusunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde bi sorunum var google playden oyun indirmeye çalışıyorum ama indirio dio öle kalıo yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar google storeden ekran kiliti indirdim. ayarladım fakat şuan telefonum onun yüzünden açılmıyor. uygulamayı kiliti açamadığım için kaldıramıyorum da. nasıl sıfırlayabilirim yardımcı olur musunuz ? :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlara tıkla ha bu arada aynı sorun bendede oldu ayarlara tıkladık tan sonra uygulama yoneticisine gir hani tele fonda altta 3 tane tus varya hani ibtanesi tus bitanesi geri donme tusu orda sol daki dokunmatik tussuna tıka ve tercihleri sıfırlaya tıkla kardesim telefona zarar gelmiyo merak etme ama ınternetin oldugu yerde bunu yap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş benm s3 mini var fabrika ayarlarına döndürdüm google play e de girebiliyorum fakat hiç bişey indirmiyo güncellemeleri bile yapmıyo 403 hata diyor indirmiyo sorun ne ne yapabilirim bunun için :/:wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonu sıfırladım sonra play a girdim ve faceyi indirdim 2-3 saat sonra internet olduğu halde bağlantı yok diyor faceyede girmiyor ama googleye giriyor sıfırlıyorum düzelmiyor ilk 2 saat girio sonra bağlantı yok dio ((( lütfennn yardım edinnn)))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim adamsın adam helal olsun çözüldü sabahtan etmediğim şey kalmamıştı allah razı olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende not 3 var uygulama ındırırken tum hataları veryor fabrıka ayarlarından sıfırladım telfonu duzeldı 1 2 qun sonra yıne aynı sey oldu paket yetersız yada baska hata verıyor. nasıl duzeltebılırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung s3 kulalnıyorum herzaman kullandığım facebook hesabım direk kayıtlı olduğu için çıkıyor fakat bi kaç kez başka face adresiyle giridm şimdi o adresimin baş harfine basınca adres direk çıkıyo o adresin çıkmaısnı istemiyorum naısl silicem yarıdm edermsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes::yes:ayarlara gir yedekle ve sıfırla var ordan olur ancak o yoksada fabrika ayarları

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba;galaxy s2 telefonumu sattım başkasına..Ama adam google play a giremiyormuş benim emailim gerekiyormuş..Nasıl çözeriz bu problemi...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gençler hafıza kartınızda sorun var onu çıkarım tekrar deneyn ben öyle yaptım ve şimdi indirebiliyorum her şeyi

Cavid1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
google play storeni uygulama yoneticisi kisminda veriyi sil duzelir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fabrika ayarlarına dönmeden önce şunu deneyin;Ayarlar->Uygulama Yöneticisi sağa kaydırarak Hepsi bölümüne gelin. buradan Google Play Store'u bulun ve veriyi sil diyin. Aynı şeyi google play hizmetleri ve google hizmetleri çerçevesi için yapın ve telefonu yeniden başlatın. Bir süre google play e girerken bağlantı yok diyecek ama 5dk. sonra düzeliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum samsung galaxy s3 fabrika ayarlarına dönersem telefonumdaki resimler vidiolar ve telefon rehberi silinir mi? bir de yedekleme nasıl oluyor?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(Arkadaşlar benim telefonum çakmak es 3mini google playim açiliyor ama candy crush saga açilmi ne olur yardim edin... Her oyun açilir o açilmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar galaxy s3 telefonum var ve google görseller açılmıyor ne yapmam gerek ?:huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar galaxy ace var bende normalde açılıyordu Google play ama şimdi açılmıyor beyaz bı sayfa cıkıyo hemen kayboluyor sonra napmalıyım fabrika ayarlarına dönersem sorun gider mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar kesın cozum telefonun sarj yerını sıkın sorun gıderılır :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim s1 im var market var ama google play store yok yardımcı olurmusunuz