Galaxy s3 açılmıyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsun Galaxy s3 GT İ9300 Telefon Açıldığında ANDROİD yazısı ters altüst açilıyor bu nedenle Telefon düzgün çalışmıyor ekranda bir simgeye dokununca başka simge işlem açılıyor zor belâ ayarları geri yüklemeye giriyom şifre istiyor bende şifre bilmiyorum bu sorunu nasıl aşabilirim can dostlar lütfen bir detaylı yardım çünki acemiyim Samsung ilk defa kullanıyoorum teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 Kullanıyorum, cihaz Almanya, Root yapmaya çalıştım sonra rom attım, sonrası telefonum sürekli reset atıyor. Açılmaya çalışıyor açılmıyor.. Sürekli Samsung yazısı gelip kapanıyor tekrar tekrar tekrar, çok can sıkıcı, Samsung yazılımdan dedi yazılım attı İMEİ sildi düzeltemedi dışarıda yaptırın dedi. Kendim internetten orjinal room yükleyince İMEİ düzelttim. Ancak aynı sıkıntı devam ediyor. İlginçtir genel olarak açılıp kapanması düz zemine bıraktığımda oluyor.. Hiç kullanırken kapanmadı örneğin??? Birde, telefonla arama yaptığım sırada telefonda çağrı sesi alıyorum, eskiden olmaz dı? Sebep nedir bileniniz yok mu. Donanımsal olsa hiç çalışmaması lazım.. Yazılımsal sa kaçıncı farklı yazılımı yükledim düzelmedi??

Reaksiyon puanı
2,146
S3 Kullanıyorum, cihaz Almanya, Root yapmaya çalıştım sonra rom attım, sonrası telefonum sürekli reset atıyor. Açılmaya çalışıyor açılmıyor.. Sürekli Samsung yazısı gelip kapanıyor tekrar tekrar tekrar, çok can sıkıcı, Samsung yazılımdan dedi yazılım attı İMEİ sildi düzeltemedi dışarıda yaptırın dedi. Kendim internetten orjinal room yükleyince İMEİ düzelttim. Ancak aynı sıkıntı devam ediyor. İlginçtir genel olarak açılıp kapanması düz zemine bıraktığımda oluyor.. Hiç kullanırken kapanmadı örneğin??? Birde, telefonla arama yaptığım sırada telefonda çağrı sesi alıyorum, eskiden olmaz dı? Sebep nedir bileniniz yok mu. Donanımsal olsa hiç çalışmaması lazım.. Yazılımsal sa kaçıncı farklı yazılımı yükledim düzelmedi??

Telefon açılıyor mu açılmıyor mu tam olarak anlayamadım sorunu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar telefonum birden bire kapandı samsung yazısı gelip gidiyo format atmayı deniyorum android simgesi görünüp tekrar samsung yazısına dönüyo sürekli gidip geliyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 Telefonum sürekli açılıp kapanıyordu..Bir kaç gün tekrar etti bu sorun sonrasında hiç açılmadı sürekli Samsung logo yazısı ekranda belirmeye başladı. Telefoncuya götürdüğümde güncelleme yaptı telefon acıldı. ama aynı gün tekrardan açılıp kapanmaya başladı.. Ne yapmam gerekiyor. Aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan yada Bilgisi olan yardım edebilir mi lütfen ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum güncellemeden sonra bidaha çılmadı yapmam lazım acil bilgi verebilir misinizz :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:bored::bored:ya ben telefonu o gün şarja taktım akşam yatarken sabah okula gitmek için kalktım açmayı denedim olmadı:bored::bored: ekran simsiyah hiç açılmıyor sizce ne olmuş olabilir:bored::bored: cm security var battery control ve clean master var telefonda sizce ondan dolayımıdır ne yapmaylıyım söyleyin lütfen:bored::bored:

edemhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar odin ile flaslamayı deneyin cihazınız dowload moda giriyorsa...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ustat ben yaptımda uzun süre beklio ver acılmıo ben yanlış bi yere bastım bulamıom ex sdcar not file diyo napacam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benımde s3 un sarjdayken kapandı acamadım ana kart yanmış diyolar ne yapmalıyım:drool:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:closedeyes:gsmart 202 telefonuma fabrika ayarlarına dondum 4 saat oldu hala acılmadı bataryası bitti hala format atıyor sarja taktıgmda yardımcı olun lutfenn :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar aynı sorun bende de var özet geçecek olursam telefon açılırken samsung logosu geliyor gerisi yok.
Çözebilen varsa söylesin lütfen.

crazyslamdunker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aynı sorun bende de var özet geçecek olursam telefon açılırken samsung logosu geliyor gerisi yok.
Çözebilen varsa söylesin lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben pc'ye bağladım 10 dk gibi bir sürede eski haline döndü. hiç açılmıyordu sorun virüs yapıyo bunu dediler. ama çözüldü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni telefon alan arkadaşlar lütfen! telefonunuzu
1-esf Professional ile imaj yedeğinizi alın ne olur ne olmaz işinizi sansa bırakmayın! (tel açılıosa açılmosa bi işe yaramaz)
2-download moda alın odin ile cwm recovery i atın hangisi uyumlu ise
3-açılmayanlar için stock rom indirin ve sd karttan yükleme yapın kapatmadan ggapps ı da atın
4-açılır
5-açılanlar ise aynı şekilde fakat root da atmanız lazım böylece istediğiniz romu kurablirsiniz açılanlar orjinal haldeki yedeği alın çünlü bu işlem garanti dışıdır
garantiye vermeden orijinal romu atarsınız
6- ama ben telden den memnunum diyenlere ben karışamam
bu işlemi iyice araştırınız eksilerim varsa özür diliyorum bu işlemlerden ben sorumlu değilim inşallah işinize yarar ilk defa yapacaksanız iyi bir şekilde araştırınız bu işlemde
en ufak hatalar telefonunuzun ölmesine sebep olabilir dikkatli yavaş yavaş acele etmeden yapmak isteyen yapabilir ve tekrar söylüyorum bu işlemlerden ben sorumlu değilim
kolay gelsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar acil cvp yazarsanır sevirim kafayı yiycem ya. Samsung galaxy s3 üm kapandı dün açmayı deniyrum ama sadece samsung s3 yazısı geliyor ve oylece kalıyor. şimdi odinle tekrar 4.1.2 atcam ama telefoun rehberine ulaşamıorum. kiese bağladım bir türlü okumadı. bu rehbere nasıl ulaşabilrim bir fikri olan var mı?

şimdiden çok teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben rom manager ile güncelledim bazı dosyalar ile şimdi ise telefonum açılmıyor güncelledim rom manager ile sonra kapandı telefon sonrada android yazısı çıkıyor öyle kalıyor şarja sokunca şarj olduğu gözükmüyor ama ben s3 mini kullanıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben rom manager ile güncelledim bazı dosyalar ile şimdi ise telefonum açılmıyor güncelledim rom manager ile sonra kapandı telefon sonrada android yazısı çıkıyor öyle kalıyor şarja sokunca şarj olduğu gözükmüyor ama ben s3 mini kullanıyorum ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonu rootladım samsung s3 mini telefonda kulanmadım telefonun kendi dosyaları vardı ornegin ;samsung sinema,google play müzik fln bunları root uninstaller pro ile kaldırdım ardından telefon durmadan bişeler durduruldu uyarısı verdi bende restart atim dedim ve ardından durmadan samsung yazısı gelip gitti bu tekrar etti ve tel açılmadı gerçekten böyle bişe yaşayan ve bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekürler.:confused1: :mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende bugun telefonun aynı sorunuyla karsılastım ne recovery mod ne download modla acılıyordu sadece ekrana galaxy SIII yazısı gelip gidiyordu. sonra çözemedim okudum karsılsastırdm en son hafıza kartında virüs olabilir mantıgıyla hafıza kartını cıkarttm ve telefon acıldı suan sorunsuz calısıyor..

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Malesef SDS ye denk gelmişin emmc yanmış chip değişçek en az 200 TL ister

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşi sonra ne yaptın ya aynısı banada oldu yardımcı olurmusun