Galaxy s3 açılmıyor!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkdaşlar ben young kullanıcısıyım ama telefonuma rom atmak istedim yanlışlıkla galaxy ace rom atmışım ve telefon beyaz ekran oldu ses var görüntü yok onu nasıl düzeltebilirim acilll

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekran bianda kapandı ve sadece şarza taktığımda simge(şarz simgesi) geliyo 2-3 sn ye içinde kayboluyo tekrar gelip gidiyo 3 tus denemesini yaptım ve hiç bişey olmadı bi yardımcı olurmusunuz teşekkürler... :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes::blush:benimkide kaçak telefon havıza kalmadı dedi ve kapatıp açtığımda telefon açılmadı reset atarken yes dedim ama hiç bir şey olamadı hala telefon açılmıyor bi yardım etseniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeş saol s3 mini de resetleme yöntemi işe yaradı valla çok saol heralde tlf virüs kapmiş...:thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler çözümü ses açma tuşu telefon kapalıyken telefon gidip geliryorsa pili çıkarıp takın ses açma tuşu+home tuşu eve açma kapama tuşuna alın factory reset yapın düzeliyor boşuna korkmayın..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Allah sizden razı olsun başka bi durum için çözüm arıyodum ama sizin dedikleriniz işe yaradı telefon sonunda açıldı çok mutluyum şu an :) aldığımdan beri yazılım güncellemesi vs yapmadım bi yapayım diye şeytan dürttü sonra da bi türlü ilerlemedi o güncelleme kurulumu, kapatıp açayım dedim tekrar sıfırdan başlatıyo kurulumu falan kafayı yemek üzereydim, çok teşekkürler :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa arkadaşlar bendede aynısı oldu elim yanlışlıkla format atmaya girdi ve sadece telefon welcome yazıyor başka birşey çokmıyor lütfen yardımcı olun:confused1:

macohan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar S3 telim açılırken aşağıdaki hatayı vermektedir.
Android system recovery (3e)
E:format_volume:make_extf4fs failed on/dev/block/mmcblk0p12
E:format_volume:make_extf4fs failed on/dev/block/mmcblk0p8
E:failed to mount /cache (Block device required)
E:can’t mount / cache/recovery/log
E:can’t open / cache/recovery/log
gibi gibi format ekranında siyah zeminde kırmızı yazılar geliyor.
Çözümü var mıdır, nasıl yapabiliriz, yardımlarınızı rica ederim.

thewalekk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar S3 telim açılırken aşağıdaki hatayı vermektedir.
Android system recovery (3e)
E:format_volume:make_extf4fs failed on/dev/block/mmcblk0p12
E:format_volume:make_extf4fs failed on/dev/block/mmcblk0p8
E:failed to mount /cache (Block device required)
E:can’t mount / cache/recovery/log
E:can’t open / cache/recovery/log
gibi gibi format ekranında siyah zeminde kırmızı yazılar geliyor.
Çözümü var mıdır, nasıl yapabiliriz, yardımlarınızı rica ederim.
Baska bi telefonla resim cekip yollar misin?

thewalekk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de ne yaparken boyle birsey basiniza geldi onu da yazar misiniz?

macohan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üç tuş format esnasında, yanlışlıkla bataryanın çıkması sonucu bu hale geldi.:helpsmilie:

RbnZMY.jpg

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar, Aynı sorun bende de oldu bu sabah. Kendi kendine resetleme Samsung yazısı gidip gelme oldu.
Ne yaptıysam olmadı açamadım. Telefonda ki tüm bilgilerden vazgeçtim açılsın dedim ama yine açamadım. Başka bir forumda benzer konu bir arkadaşın başına gelmiş. Yaptığını yaptım ve de düzeldi. Şu an çalışıyor.:clap: Meğerse arkadaşlar power tuşu zamanla toz vs. dolayı takılıyormuş. takılı olan power tuşu telefonu devamlı kapatıp açıyor. Şöyle dışarıdan kuvvetlice üfleyip bir iki sert basmayla telefonum açıldı. :w00t: imza:gmoet

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynı sorun bendede oldu format attım olmadı servis yeniden android yükledi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sey benimde asımda ne yapacağımı bilmiyoum yardım edin lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu kapat bataryayı çıkarıp 5 saniye sonra tak, ses açma+home+power birlikte basarak recovery'e gir. Wipe data/factory reset, wipe cache, wipe dalvik cache yap, reboot system yap sonra bi yeniden başlasın bakalım telefonu sıfırlamış olacaksın ilk açılış biraz uzun sürecek normale göre.

Abi Allah razı olsun telefon ne yapsamda açılmıyordu senin dediğini yaptım açıldı çok sağol

macohan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu işin çözümü ana kartın değiştirilmesi ile çözülmüştür. Benzer problemleri yaşayan arkadaşlara duyurulur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar s3 telefonum kapandı ve açıldı ve açılmıyor.ekranda sıyah ve ekranda beyaz samsung s3 yazıyor hiç bir şekilde açılmıyor ne yapmalıyım .(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar benim samsung s3 mini tl var kendiliginden tl kapanip aciliyo el ile fotmat atiyorum tl de andorid amlemi cikiyr yazilar cikmiyor android amlemi de acilip kapaniyor

macohan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üç tuş format esnasında, yanlışlıkla bataryanın çıkması sonucu bu hale geldi.:helpsmilie:

RbnZMY.jpg

Bu işin çözümü ana kartın değiştirilmesi ile çözülmüştür. Benzer problemleri yaşayan arkadaşlara duyurulur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung galaxy ace S5830i kulluniyorum birden kapandi formatla duzeltirim dedim dondu ne yapabilirim acaba yardim edebilirmisiniz

B

beratım

SDN Okuru
arkadaşlar ben telefonun kilit desenini unutum format atım olmadı her telefonu actıgımda format sayfası cıkıyor ne yapmalıyım.

akanzale

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba

s3 kullanıyorum bı anda telım kapandı logo ekranda kalıyor ve sureklı reset atıyor

odınle baglanmayı denedım ama olmadı

sımdı adım adım lınklerle bana bu konuda yardımcı olabılecek bırı var mı?

verılerımı kurtarma ıhtımalım hıc yok mu?

sadece dediklerimi yapın ;
1. bataryayı çıkarın
2. power tuşuna 5 veya 6 kere basın
3. bataryayı geri takın
4. telefonu başlatın

artık eskisi gibi kullanabilirsiniz ...