Galaxy Note 7 Yeni Bir Devri Başlatacak

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy Note 7 Yeni Bir Devri Başlatacak

Galaxy Note 7 sadece bir gün uzağımızda. 2 Ağustos’ta tanıtılacak yeni nesil Note serisi telefona ilişkin bilinmeyenleri aktarıyoruz. Galaxy Note 7, Samsung adına birçok ilki barındırıyor.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,324
6 gb ram ve 4000 mah. batarya sanırım hayal oldu. boyut olarak da bir tık büyük olmasını çok istiyordum, en az 5.8" çok iyi olacaktı. beklentilerim gerçekleşmeyeceğe benziyor. biz de note8'i bekleriz. note4'üm çok rahat bir yıl daha bizi götürür nasıl olsa... :)

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Ayıptır o kadar haberi yapıldı 6 gb ram ve 4000 mah pil 7.0 ile gelecek diye. Tam bir hayal kırıklığı yaşadım.

zbahadir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
6 gb ram ve 4000 mah. batarya sanırım hayal oldu. boyut olarak da bir tık büyük olmasını çok istiyordum, en az 5.8" çok iyi olacaktı. beklentilerim gerçekleşmeyeceğe benziyor. biz de note8'i bekleriz. note4'üm çok rahat bir yıl daha bizi götürür nasıl olsa... :)

O özellikleri S8 ve Note 8 serilerine saklıyorlar.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Ayni düsüncedeyim. Note 4 beni en az 2 sene daha idare eder.