Galatasaray'ın efsaneleri maç yapacak

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
17 Mayıs’ta UEFA Kupası zaferinin 17. yıldönümünü kutlayacak olan Galatasaray’da, 1996-2000 arası forma giyen isimlerle, Drogba, Elmander ve Melo gibi eski futbolcularda katılacak.

upload_2017-4-22_10-27-13.png

Galatasaray, 17 Mayıs 2000’de Arsenal’i Danimarka’nın Kopenhag şehrindeki finalde penaltılarla devirerek kazandığı UEFA Kupası’nın 17. yıldönümünü bu kez çok farklı kutlayacak. Kendisinden sonra hiçbir Türk takımının yanına yaklaşamadığı bu başarıyı taçlandırmak isteyen Sarı-Kırmızılılar, efsane bir maça hazırlanıyor.

1996-2000 yılları arasında forma giyen oyuncularla, Drogba, Melo, Elmander gibi eski futbolcular arasında bir karşılaşma ayarlanması için bu isimlere teklif götürüldüğü öğrenildi. Bu takımların teknik direktörlüğünü ise Fatih Terim, Mircea Lucescu, Eric Gerets gibi Galatasaray tarihine adını altın harflerle yazdırmış hocalar yapacak.

ÖZEL TİŞÖRTLER ÇIKACAK

Başkan Dursun Özbek’in ayrıca o güne dair görüntülerin ekranlarda dönmesi için GSTV’ye talimat verdiği, ayrıca GSStore’da UEFA zaferini hatırlatan özel tişörtlerin basılacağı öğrenildi.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Çoğu içerde ama :D

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Çoğu içerde ama :D
Konuya yapmış olduğunuz mesaj siyasete doğru yol alacağını belirtir,
mesnedsiz yorumunuza çok değil 3-5 tane sayarsanız yapmış olduğunuz yorumun gerçekçiliğini
bizlerle paylaşıp bilen bilmeyen herkesi aydınlatmış olursunuz.

Aksi halde müfteri damgası yetmeyeceği gibi ceza almanız yönünde de forum yönetici arkadaşlarımızı şimdiden göreve davet ediyorum.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Konuya yapmış olduğunuz mesaj siyasete doğru yol alacağını belirtir,
mesnedsiz yorumunuza çok değil 3-5 tane sayarsanız yapmış olduğunuz yorumun gerçekçiliğini
bizlerle paylaşıp bilen bilmeyen herkesi aydınlatmış olursunuz.

Aksi halde müfteri damgası yetmeyeceği gibi ceza almanız yönünde de forum yönetici arkadaşlarımızı şimdiden göreve davet ediyorum.
:D Ceza verebilirler sıkıntı yok benim için