Futbol formaları taklit vs orijinal ???

Bu konuyu okuyanlar

Azalea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özel not:
Bu makale aslında bir İspanyolca forumdan yazılmıştır.
Şahsen, bu bilginin futbol taraftarları için kullanıldığını hissediyorum. Bu yüzden onu Google translate ile sıraya dizdim ve burada paylaştım, herkese yardım etmeyi umuyorum.

ÖNEMLİ: Eğer facebook veya şüpheli şekilde düşük fiyatla sayfalarda t-shirt satın alacaksanız, sizi aşağıdaki bilgileri doğrulamaya davet ediyorum:
İnternette satın alınan tişört şu şekilde gelir:

Gördüğünüz gibi, torbanın içeriğini ve bu gönderilerin toplu olarak çalındığı JUSTO değerini açıklayan bir çıkartma ile birlikte gelir. Teslim ettiğim 4-72 şirketinin resepsiyon kontrolü nedir? BİLMİYORSA VERİLMEDİĞİNİZ VERİMLİ VE VERİLEN VERİLER, daha fazla sebeple çalındığı için (Bana çoktan geldi)

Gönderilen ürünlerin açıklama mektubu:
comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%25281%2529.jpg

comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%25282%2529.jpg

Bu mektup, ismim ve gönderim bilgilerim ile optimum kaliteye sahip ve belgenin tüm içeriğini okuyabileceğiniz MI'ya gönderilmiştir. Taklitler, benzer bir mektupla, hatta renkli olsa da, son mürekkep tabakasına sahip ve tamamen okunamayan bir makine ile basılmış.

Bu çanta ile geliyor (DEĞİL ZIPLOC):
comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%25284%2529.JPG

Taklit Fotoğraf (ziploc çanta geliyor)
comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%25285%2529.jpg

Doğrudan karşılaştırmalar ile başlayalım:
comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%25286%2529.JPG

Taklit daha kaba iken, orijinalin dokusu çok kadifemsi olsa da, dünya şampiyonlarının rengi biraz farklıdır. Görsel ve dokunsal olarak çok benzer ama orijinalin kalitesi açıkça üstün.
comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%25287%2529.jpg

comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%25288%2529.jpg

Etiketler
comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%25289%2529.JPG

Hem görsel olarak hem de içeriğindeki özdeştir, ancak taklit olan sol, sert bir karton üzerine basılır, sağdaki ise dokunuşa ipeksi olur. Taklit (Bu özel durumda, bu durumda olup olmadığını bilmiyorum) gömlek yakalamak ve zarar vermek için mükemmel bir dikiş kanca ile geliyor.

LFP yaması
comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%252810%2529.JPG

Baskılar:
comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%252811%2529.JPG

ORİJİNAL baskılar% 100 sarıdır, taklit edenler beyazın çok küçük bir kenarına sahiptir, aynısı unicef'in arka baskısı ile olur.

Sonunda en iyisi: Orijinal kalkan, Fotoğraf 1 veya Fotoğraf 2 hangi fotoğraftır?

comprar_camisetas_de_futbol_baratas_%252813%2529.JPG

Zaten burada gösterilenler gibi objektif bir delil ile birileri hala mercedes / facebook N bin yeterlilikler orijinal olduğunu ısrar etmek istiyorsa, benim için sorun yok.