Format hk..

Bu konuyu okuyanlar

^Yağız^

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Windows 7
Bilgisayarıma format atmak istiyorum internette araştırma yaptım biosla nasıl kurulacağını öğrendim ama aklıma takılan bişey var : bazı sitelerde driver ile ilgili bişeyler söylüyorlar driver bulamayanlar varmış ancak bazı sitelerde driverdan bahsetmiyorlar bile direk format attırıyorlar ben ikilemde kaldım nolur yardım edin

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Donanım üreticilerin eğer Windows 7 için sürücü geliştirdilerse ve kurallarına uygun format attıysan hiç bir problem çıkmaz.

Mahperi

Asistan
Reaksiyon puanı
410
Windows 7
Bilgisayarıma format atmak istiyorum internette araştırma yaptım biosla nasıl kurulacağını öğrendim ama aklıma takılan bişey var : bazı sitelerde driver ile ilgili bişeyler söylüyorlar driver bulamayanlar varmış ancak bazı sitelerde driverdan bahsetmiyorlar bile direk format attırıyorlar ben ikilemde kaldım nolur yardım edin
Driverlar zaten format sonrasi kuruluyor, oncesinde o konuda yapman gereken bişey yok diye biliyorum. :rolleyes:

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Windows 7
Merhaba;
Windows 10 yüklersen driverlar otomatik kurulur. Windows 7 yüklersen manuel olarak driverları yüklemen gerek. Bunu da kendi sitelerinden indirip yapabilirsim ya da Driver Booster'ı kullanabilirsin.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Windows 7 temiz kurulumu buradaki konuda yazmıştım.Formattan önce KEY'inizi almayı unutmayın (Tabi başlamadıysanız)

femek513

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Driver formattan sonraki iş drp su tarzı programlar ile çok rahat driverları kurabiilirsin