Evkur dan bilgisayar almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

livedinho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ahbe arkadaşım peşin paramız olsa almazmıyız ?

eniştem lef kanseri yatalaktır sadece bakım aylığı alıyor 600 ksr filan bende yardım ediyorum çocuk yıllardır bir laptop istiyor her ay yarısını ben yarısı ailesi ödemek üzere sözleşip aldık...

inan o kadar param olsa zaten hp almam peşin paraya packard bell alırdım hem daha ucuz hem daha kaliteli :)

evkur bütçesi fazla olmuyanların ve kksız olanlar için ideal en baştan beri söylemek istediğim bu...

Demiyorumki kazık değil ama abarttıkları kadar değil..

Milelt kazık görmemiş özşanal diye bir firma var oda kksız adamlar intel core i3 bilgisayar 2.100 tl :D İ5 Olsa 3.000 tl filan olur herhalde tamamen mağazadan mağaza değişiyor hocam her firmanın fiyat politakası farklı...

Bütçem yok diyorsan konu sahibi arkadaş gerçi açalı baya olmuş git evkurdan al başka çaren yok çünki ha şu var paranı her ay bir kenara atarsın orası ayrı ama acil ihtiyacın varsa tek çare evkur gibi akrabanın kksini al diyeceğim bu devirde millet bir bardak suyun lafını eder oldu birbirine sakın başını eğme ;)

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
[MENTION=210162]livedinho[/MENTION] geçmiş olsun, allah şifa versin, bizleri ve sevdiklerimizi korusun.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
sakın ha evkurdan birşey almayın. 100 liraya 2 ay önce traş makinası aldım. alet aldıktan 1 hafta sonra bozuldu. şarj tutmamaya başladı. kablo ile çalışıyor ama kabloyu çıkarınca çalışmıyor.

götürdüm evkura dedimki bozuldu bu, servise gönderin. kadın diyorki servise vermek için biz teslim almıyoruz, siz kendiniz veriyorsunuz:)

o nasıl iş ya dedim, ben nasıl götürücem...? markanın teknik servisini arayın, kargocular gelip alacak dedi. ama ben yine de ısrar ettim uğraşamam o işlerle, alın siz gönderin diye. kadın bu sefer de dedi ki, siz başka nerede gördünüz böyle birşey. :) ya dedim hadi gel senle teknosaya gidip bir ürün alalım, bozup geri verelim, bakalım alıyorlar mı almıyorlarmı.

neyse baktı ikna olmuyorum üst kademesi birini aradı. telefonda diyorki, bir müşteri var, teknosada ürünü onlar gönderiyormuş diyor:)
adam da yok diyince dedim, hay yapacağınız işe. çıktım gittim.

cihazın firmasını 10 kere aramama ve "tamam beyfendiii, yarın gelip alacağız" demelerine rağmen 2 aydır gelen giden yok. ben de artık peşlerini bıraktım. kabloyla çalıştığı yere kadar kullanıcam.

konyak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Aman diyorum arkadaşlar Evkurdan bir şey almayın. Kredi kartsız, peşinatsız falan filan insanın gözünü boyayıp, fiyat üstene fiyat koyarak bende 36 ay vade koyarım... Alacağınız ürünün üstüne en az % 10 koyarak alacağınızı bilin.

columbiaa_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hp pavilion

intel core i5 2,3 ghz
4 gb ddr3 ram
amd radeon 6490 ekran kartı
500 gb hdd

yanında hediye klavye ve kablosuz mouse seti logitech, canon pixma yazıcı çanta ise üzerinde hptech logolu bir çanta...

Hepsi birlikte faturada 1,764 tl yazıyor x 36 taksit = 49 TL Taksit...

Ayrıca bilgisayarı ben almadım yeğenime aldık ben kendime geçen ay vatandan packard bell almıştım gayette memnunum herkese tavsiye ederim :D

valla bu fiyata vatan bilg. İ7 işlemcili 2 gb ekran kartı olan 8 gb ram ve 750 gb hdd olan bilg.alırsın..... şimdididen hayırlı olsun size ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar sizce ben bu bilgisayarı evkurdan alayımmı fiyatı 3.000 tl özellikler 8 Gb ram 2 Gb ekran kartı 500gb hard disk 2 yıl garanti 1 yıl sigortalı intel core i7 3.nesil işlemci windows 7 OYUN BİLGİSAYARI hediye:kablosuz mause - kulaklık-sogutucu-canta-4gb flash bellek 24 ay taksitle ayda 125 tl düşüyor ltfn yorumlarınızı bekliyorum

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
özelliklerini tam yazmamışsın. link ver de ona göre yorum yapalım.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
10 liralık mala 50 lira vermek istiyorsan git al kardeş..

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
İlk bilgisarayı evkurdan almıştık bilgisarayda bir sorun yok sorun çıkarmıyor ama biraz pahalı şimdi alsam asla evkurdan almam daha başka yerlerden kat kat daha sağlam bilgisaray alınabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben almadım aslında alcaktım ama almadım cok kotu fiyat oynuyor dediğim özellikler 1,801,200 tl teknosada gelcekten yazıcı mause falan fasa fiso siz siz olun evkurdan essa almayın ayvayı yersiniz ve ödemedinizmi 2-3 geciktirdinizmi direk icralık olursunuz evkur size bankadan alınan özel seyleri imzalattırıyor
senet bankanın yanii bankalarıda bilirsiniz affetmezler o yuzden sakın evkurdan mal almayın leptop için en uygun yer teknosa - vatancomputer-gold bu 3 yerden alın aralarında cok bi fark yok hepside iyi firmalar :yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evkur kazık attığı bir gerçek vatandan veya gold bilgisiyardan alıcaksın dolar fiyatıylada alakalı biraz bilgisayar fiyatları.Dün Motorsiklet gelmiş dablin adam diyoki simdi bu marka hondaya parça üretiyo ama motorun içinde kendi parçası yok motor kore malı ve 14.400 tl 250cc belki bilirsiniz Hyosung marka gt250rleri onlar bile 9.000 tl iken bu fiyata satıyolar