En İyi Ekran Videosu Çekme Programı

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
En iyi program hypercam3-dür. Onunla foto, film, video kaydedebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bana orta kalitede ama uzun süre kayıt yapabilecek bişey lazım bnim için süre önemli freez screen kullandım ama kasıyo 1 saat anca vardımcı olabilecek bilgili arkadaşlar varsa önerisini bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:sleep:arkadaşlar bana orta kalitede ama uzun süre kayıt yapabilecek bişey lazım bnim için süre önemli freez screen kullandım ama kasıyo 1 saat anca vardımcı olabilecek bilgili arkadaşlar varsa önerisini bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
haklısın herkes değişik cevap veriyor ama sana hem oyun hem video hem film hem kasmıyacak saniyesis tuşlu rahat bir o kadar da güzel bir program ismi söyleyeeceğim hazırmısın özel ve %100 tavsiye ederim ACTİON KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE ÇOK KULANIŞLI :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
fraps var freez ve ocam studio isimli 3 program önerebilirim fraps ta kendi sesini mikrofonla veya hoparlörü mikrofon olarak
tanıtabilirsin freez ise sadece ekran görüntüsü alır son olarak ocam studio bu program bilgisayardaki sesleride alabilir fakat mikrofon veya hoparlörü mikrofon olarak tanıtamazsın sadece bilgisayardaki işlemleri ve sesleri kayda alır ayrıca pencere seçeneği sayesinde ne kadar alanı kaydetmwk istiyorsan belirleyebilirsin

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
haklısın herkes değişik cevap veriyor ama sana hem oyun hem video hem film hem kasmıyacak saniyesis tuşlu rahat bir o kadar da güzel bir program ismi söyleyeeceğim hazırmısın özel ve %100 tavsiye ederim ACTİON KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE ÇOK KULANIŞLI :D
Ama $30 :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayır freeze capture screen özellikle oyunlarda berbat çeker diğer yerlerde iyidir ama bazen karartı oluşturur!

Physcof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben şiddetle Fraps'i öneriyorum.Oyun küçük ekransa tam alması (masaüstü çubuğunu almaması),fps gösterilişi çok iyi bir özellik.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Capture Wizard Pro 4.0 güvenlimi arkadaşlar bunu indirmek istiyorumda paralıdır flan die indiremiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla En iyi fraps Asshampoo snap okadar iyi deil bn programı sevmedim hyper cam 3 iddir fena deil ama camtasia recorder daha kotu frapsdan bn cok denedim kalite farkı baya var en iyisi fraps sana oneririm

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Bende daha önceden fraps'ı duymuştum ama zamanında bi video çekme programı görmüştüm çok iyiydi adını unuttum fraps olabilir ama oydu sanırım :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:unsure:ya artık camtasia indirsek bile paralı kayıt etmio hr siteden indirdim :(:crying::cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar bence en kötülerinden biri freez screen hiç tavsiye etmem :thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adobe captive var ama kullanımı biraz zor en iyilerinden biridir diyebilirim :

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence HyperCam 3 Tüm Videolarını oyunlar felan hepsini Full HD çekiyor :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:D haha fraps berbat 30 sn yi geçsede berbat 10 25gb çekio 25 olsa 45 gb civarında pc çöker la .D

YunusTR

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Fraps ile 25 FPS , 18 dk lik bir LOL videosu cektim . Boyutu tamı tamına 18,6 GB. Youtube a yuklemek icin 3,5 saate %3 doldu.