Yardım En yüksek performanslı ekran kaydı uygulaması ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
21
Merhaba general mobile e tab 5 tabletim var bunun için ekran kayıt programı arıyorum çok popüler olanları denedim az recorder,mobizen,x recorder gibi hatta xrecorderin premimunu aldım ve bütün ayarları en yüksek performansa almama rağmen en ufak bir harekette veya masaüstüne gelip bir uygulama açmaya çalıştığımda fps 20 e kadar düşüyor ve görüntü aşırı derecede fazla düşüyor 144p felan oluyor öncelikle hangi programı indirmeliyim bir de bir sorum daha olacaktı acaba gidipte huawein ekran kayıt programını apk olarak bulamazmıyım çünkü bende huawei p smart 2019 telefon var ve ekran kayıt programı aşırı iyi acaba o programı nereden bulabilirim

Reaksiyon puanı
21
Değil mi? Mesela cihaz değiştirmek.
Derdin ne kanka yani biz burdda kötü bir şey yapmıyoruz önceki konuma da işlemci gerektiği yerde açıyor şöyle böyle demiştin de açmıyor yani anla artık eski telefon sonuçta sıkıntısı olabilir ben pubg oynarken neden açmıyor mesela bi sal

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Derdin ne kanka yani biz burdda kötü bir şey yapmıyoruz önceki konuma da işlemci gerektiği yerde açıyor şöyle böyle demiştin de açmıyor yani anla artık eski telefon sonuçta sıkıntısı olabilir ben pubg oynarken neden açmıyor mesela bi sal
"Kötü birşey yaptın." Diyen olmadı. Şuan da yaşadığın sorunun nedeni kullandığın cihaz. 8X Cortex A7 ekran kayıt konusunda sıkıntı çıkarıyor. Anlayacağın dilden örnek vereyim. Intel Atom işlemcili bilgisayar da ekran kaydı almaya çalışıyorsun fakat ekran kaydı çok kasıyor. Ve kayıt programı arıyorsun. Önceki konuda da fikrimi belirttim. Eleştiri veya fikirlere açık değilseniz bu da sizin sorununuz. Kernel Tweaklerle işlemciyi köklerseniz cihaz kapalıyken de son frekansta çalışacak. Ve bu gereksiz pil kullanımına neden oluyor. İşlemci uygulamalarda yetmemeye başladığında otomatik olarak frekans ve çekirdekleri kendisi agresifleştiriyor zaten. Sen Pubg oynarken açılmıyor. "Eski telefon artık sıkıntısı olabilir" ne demektir yahu!? Zaman geçtikçe kernel mi bozuluyor? UI kendi kendine mi bozuluyor?

Reaksiyon puanı
21
"Kötü birşey yaptın." Diyen olmadı. Şuan da yaşadığın sorunun nedeni kullandığın cihaz. 8X Cortex A7 ekran kayıt konusunda sıkıntı çıkarıyor. Anlayacağın dilden örnek vereyim. Intel Atom işlemcili bilgisayar da ekran kaydı almaya çalışıyorsun fakat ekran kaydı çok kasıyor. Ve kayıt programı arıyorsun. Önceki konuda da fikrimi belirttim. Eleştiri veya fikirlere açık değilseniz bu da sizin sorununuz. Kernel Tweaklerle işlemciyi köklerseniz cihaz kapalıyken de son frekansta çalışacak. Ve bu gereksiz pil kullanımına neden oluyor. İşlemci uygulamalarda yetmemeye başladığında otomatik olarak frekans ve çekirdekleri kendisi agresifleştiriyor zaten. Sen Pubg oynarken açılmıyor. "Eski telefon artık sıkıntısı olabilir" ne demektir yahu!? Zaman geçtikçe kernel mi bozuluyor? UI kendi kendine mi bozuluyor?
Kanka ciddi söylüyordum açılmıyordu bu arada RAM kullanımı da aynı şekilde

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Kanka ciddi söylüyordum açılmıyordu bu arada RAM kullanımı da aynı şekilde
Neyse. Ekran kaydı konusunda dediğim gibi. Cihazın işlemcisi stabil bir şekilde Ekran kaydedemiyor. Ne kadar uygulama değişseniz de işlemci performansı yetmediği için bir yere kadar gidecektir.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
denediğiniz uygulamalar zaten en performanslıları diye popüler cihazının belli bi limiti var ve bu limiti geçemezsin senin yaptığın i3 1.nesil den i9 13. nesil performansı beklemek gibi bişey

Reaksiyon puanı
21
denediğiniz uygulamalar zaten en performanslıları diye popüler cihazının belli bi limiti var ve bu limiti geçemezsin senin yaptığın i3 1.nesil den i9 13. nesil performansı beklemek gibi bişey
Sorunu çözdüm hocam 1080p 60fps ekran kaydı alabiliyorum sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse. Ekran kaydı konusunda dediğim gibi. Cihazın işlemcisi stabil bir şekilde Ekran kaydedemiyor. Ne kadar uygulama değişseniz de işlemci performansı yetmediği için bir yere kadar gidecektir.
Sorunu çözdüm hocam 1080p 60fps ekran kaydı alabiliyorum sıkıntı yok

Demekki oluyormuş hocam

Ama bir tane program buldum o program root ile çalışıyor ekran kayıt uygulaması twrp üzerinden flashlanmyıro ama

Son düzenleme:

Son mesajlar