Elektronik Sigara Seçemiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Daha önce elektronik sigara kullananlar var ise yardım edebilirler ise sevinirim. Uzun araştırmalar sonucu Türkiye'de 2 adet marka var ben bunlardan hangisini alayım ve bunun için anlayabileceğim dilden sebep söylerseniz sevirim.

Vaporesso diye bir marka buldum internetten Vaporesso link vermek yasak mı bilmiyorum ama cahilliğime verin. herneyse bu linktekilerden hangisini almalıyım sizce ?

Son düzenleyen moderatör:
Likit olarak öneriniz var mı peki ben bunları cok beğendim ama Cuttwood E-Liquid birincisi bu birde bunlar Bomb Sauce youtube da videolarını falan izledim orjinal gibiler

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://www.ozelbuhar.com/likit/steamok-likit muffcake diye bir şey var ondan alacağım sanırım.

Vaporesso target pro kullandım memnun kaldım. İyi markadır.
Ona baktım küçücük bir şey sanırım

Son düzenleme:

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Likit olarak öneriniz var mı peki ben bunları cok beğendim ama Cuttwood E-Liquid birincisi bu birde bunlar Bomb Sauce youtube da videolarını falan izledim orjinal gibiler

Steamok Premium muffcake diye bir şey var ondan alacağım sanırım.

Ona baktım küçücük bir şey sanırım
Targer pro nun mini versiyonu var ona bakmış olmalısınız. Target pro normal cihaz gayet büyük hatta büyüklüğünden şikayet ediyordum ben.

Yakında akciğer kanserini nasıl yenerim diye konu açmadan bu illetden kurtul derim

bir detayı atlamışlar bataryayı 50 dereceden fazla ısınmasına sebeb olursan patlıyor ve patlaması minik el bombası kadar güçlü olabiliyor... öldürür diyorlar ya kesinlikle doğru...

stat counter