DVD Writer Sorunu !!!

Bu konuyu okuyanlar

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Arkadaşlar DVD-RW'ım CD okuyo ama DVD okumuo.Bir sürü DVD medya denedim ama hiçirini açmadı.Arkadasın DVD RW'ını taktık o çalıştı.Benım Writer'da bir sorun var.Kurcalıcak pek vaktimde yok açıkçası.Çözüm önerileriniz varsa iyi olur ACİL !!!

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
oBsCuR HoMmE dedi ki:
Arkadaşlar DVD-RW'ım CD okuyo ama DVD okumuo.Bir sürü DVD medya denedim ama hiçirini açmadı.Arkadasın DVD RW'ını taktık o çalıştı.Benım Writer'da bir sorun var.Kurcalıcak pek vaktimde yok açıkçası.Çözüm önerileriniz varsa iyi olur ACİL !!!

Benimkindede oldu, sadece Cd okuyo,yazıyo, DVD'ye gelince tık yok. Ben içini bile temizledim gene aynı. Benim çözüm yenisini almak oldu ;D . Ne bileyim başkasındada çalışmayınca dvd kısmı öldü herhalde.

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Yenisinin yolu görünmüş.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
ikxan dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:

Benimkindede oldu, sadece Cd okuyo,yazıyo, DVD'ye gelince tık yok. Ben içini bile temizledim gene aynı. Benim çözüm yenisini almak oldu ;D . Ne bileyim başkasındada çalışmayınca dvd kısmı öldü herhalde.
Aynen öyle yenisinin yolu gözüktü.ROM'un güç kablosunu çıkartıp takmaktan parmak uçlarım parçalandı :D

Yenisini almaktan başka çare yok.Google'dada aradım çok kişinin başına gelmiş ama hiçbiri çözüm bulamamış :L

Kader ağlarını örmüş demek ;D Hoşçakal NEC DVD-RW

Son mesajlar