Dudak emme takıntısı

Bu konuyu okuyanlar

asdfqwerty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Küçükken bende başlayan dudak emme alışkanlığı bu yasa kadar devam etti ve geceleri dudağımı emmeden uyuyamıyorum. Dişlerimin şekli bozuldu bunu nasıl bırakabilirim bilen var mı ya da benzer bir durumda olan var mı

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,044
Emme değil de ıslatırdım ben hep. Bir de ağıxdan nefes almaya alışmışım çocukluktan, dudaklarım hep kururdu. Şimdi diş tellerim sağolsun öyle takıntılarım kalmadı.
Su ile gezmeyi deneyin. Dudaklarınızı emme, ıslatma ihtiyacı hissettiğinizde su için.

asdfqwerty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Emme değil de ıslatırdım ben hep. Bir de ağıxdan nefes almaya alışmışım çocukluktan, dudaklarım hep kururdu. Şimdi diş tellerim sağolsun öyle takıntılarım kalmadı.
Su ile gezmeyi deneyin. Dudaklarınızı emme, ıslatma ihtiyacı hissettiğinizde su için.
Ama ıslatma isteğinden değil uykum falan geldiğinde emiyorum istemsizce dudağımı emmeden de uyuyamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama ıslatma isteğinden değil uykum falan geldiğinde emiyorum istemsizce dudağımı emmeden de uyuyamıyorum
Emiz
Emzik amacı görüyor yani

mersinprince

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Belki yayarken dişlik takarsanız emme mümkün olmaz. Diş gıcırdatanlara öneriliyor.