Dövme için anlamlı yazı önerebilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Arkadaslar yeni dövme yaptiracagim sag arka koluma kafam karisti herseyi begeniyorrum sizin onerilerinizide alayim sekilde olur.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Dövme yaptırmak günahtır diye dövme yap.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Yok öyle yaz anlamında söyledim

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Beğendiğin bir söz olabilir yada simge yada Japonca bir şey bilmiyorum sonuçta kendi seçimin ama iyi bir şey seç sonra pişman olup da bunu sildireyim deme

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Şu 3 boyutlu olanlar çok güzel duruyor.

ömürcan22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence dövme sildirme o kadar zorlaşmışken ben sana dövme ismi söliyemem.
bence çok sakıncalı ve pişmanlık getiren bir durum iyi düşün derim.

Son düzenleyen moderatör:

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Kalıcı dövme yaptırmak günahtır.(Kısmen silinse bile iz bırakan dövmeler)(Vücuda iğne batırılıp açılan deliklere boya dökülerek yapılan dövmeler peygamberimiz zamanının öncesinden beri süregelen bir cahiliye adetidir.)

ömürcan22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kalıcı dövme yaptırmak günahtır.(Kısmen silinse bile iz bırakan dövmeler)(Vücuda iğne batırılıp açılan deliklere boya dökülerek yapılan dövmeler peygamberimiz zamanının öncesinden beri süregelen bir cahiliye adetidir.)
haklısın ama yaptıran kişiler için artık teknoloji gelişti dövme sildirme diye birşey var. ama herkesin kişisel tercihi ben kimsenin vücuduna zarar vermesini tavsip etmiyorum.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
haklısın ama yaptıran kişiler için artık teknoloji gelişti dövme sildirme diye birşey var. ama herkesin kişisel tercihi ben kimsenin vücuduna zarar vermesini tavsip etmiyorum.
Dövme sildirmek tamamen eski haline getirmez sadece dışarıdan baktıklarında dövme gözükmemiş olur.
Örnek vereyim.
d%C3%B6vme-sildirme-g%C3%B6rselleri.jpg

Silinmiş görünüyor ama aslında hala orada. Ufak birkaç fotoşop efektiyle daha net görülebilir.
d_vme_sildirme_g_rselleri.jpg

İnce uçlu iğnelerle yapılan dövmeler yeni değil, cahiliye döneminden gelen uzun bir gelenektir. Yapacaksanız yine yapın sonuçta her insan yüzde yüz dosdoğru değildir ama günah olduğunu inkar etmeyin.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Yapmanızı önermiyorum yapacaksanız koltuk altınıza köpekbalığı ağızı yapın kolunu kaldırıp indirdiğinizde ağzı açılıp kapanacak şekilde.