Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Yarın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü... Türkiye'de ilk kez 1921 yılında kutlanmaya başlanan "Kadınlar Günü"nde sevdiklerinizi onurlandırmak adına onlara güzel bir mesaj göndermek ister misiniz? İşte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için anlamlı sözler ve mesajlar

1520451147261.png

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için geri sayım. 1977 yılında 8 Mart'ın "Dünya Kadınlar Günü" olarak kabul edilmesinin ardından her yıl 8 Mart'ta kutlanan Dünya Kadınlar Günü bu yıl da çeşitli etkinlikler ve programlarla kutlanacak. Dünya Kadınlar Günü mesajları ise kadınlarımızı onurlandırmak adına güzel bir jest olacak. Sizde sevdiğinize 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde güzel sözler gönderin. İşte Dünya Kadınlar Günü mesajları ve sözleri...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ

* Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

* Canım arkadaşım, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

* Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle.. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

* Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

1867143_c68df489b0967a9ef9f7261c0fa37b6a.jpg

* 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır.

* Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

* Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Kadınlar günün kutlu olsun.

* Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

* Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

* Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın birtanem. Kadınlar günün kutlu olsun.

* Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri pahabiçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar günün kutlu olsun!

* Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler! 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

* Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

* 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

* Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü, aslında, senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun Anneciğim.

* Dostum, arkadaşım, sırdaşım! Birgün, umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Seni çok seviyorum! Kadınlar günün kutlu olsun.

* Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

* Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun. Seni çok seviyorum.

* Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Kadınlar günün kutlu olsun!

* Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

* Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

* Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Dünya Kadınlar Günü için anlamlı sözler

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Erkek nasıl yaslanılacak sağlam bir omuz ise, Kadın sol tarafın kendisidir. Ritmine kulak verir, verdiğiniz gibi anlamayı başarırsanız bir bakmışsınız kalpler bir atıyor. Kadınlar yoksa bir parça eksiğiz. Bütün kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. İyi ki varsınız.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Tebrik etmek için bu tür günlere ihtiyacınız yok. İyi kimseler için her gün özeldir. Ve değerli olduğumuzu hissettirdiğiniz için de teşekkür ederiz. :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Tebrik etmek için bu tür günlere ihtiyacınız yok. İyi kimseler için her gün özeldir. Ve değerli olduğumuzu hissettirdiğiniz için de teşekkür ederiz. :)
Kesinlikle öyle kadınlarımız baş tacımızdır. 14 yaşında kızım var çok seviyorum onu.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Rica Ederiz
estağfurullah her gününüz bir öncekinden daha iyi huzurlu ve mutlu geçmesini dilerim
Kadınlar her zaman değerlidir :)