Dotoğraf makinası hakkında

Bu konuyu okuyanlar

history83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elimde akita dc-200c model biraz eski digital makinem var.bunun webcam özelliği varmış.ayrıca elimde bu cihazın usb kablosu var.bunu webcam olarak kullanmak için driver mi bulmam gerekiyor?nasıl kullanılıyor?

history83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler.bunu indirdim setupladum ama şimdi neyapmam gerek desem.çok mu cahilim nedir?

GAMEHUNTER

Asistan
Reaksiyon puanı
1
USB yi bağlayınca bilgisayar yeni donanım bulundu diyip ondan sonra yeni donanım kuruldu ve kullanıma hazır dediyse işlem tamam demektir.

Sonrasında MSN veya hangi programı kullanıyorsan onun ayarlarına girip Device kısmından Webcami seçmek kalıyor sana.

eF.E

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
bende de vardı böle bi makinayı pc ye bağladıktan sonra
o tepesindeki yuvarlak yeri :) çevirip web cam özelliğine getirmek gerekiyodu bi de.

alabula

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Aynı cihazın CCD lens olan versiyonunu kullanmıştım ben de. CCD lens olanda webcam özelliği yoktu ancak cmos olan cihazda driver yüklemesi yapıldıktan sonra tepesindeki yuvarlak yeri playback moduna getirmen gerekiyordu sanırım.

history83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler arkadaşlar.çalişti fakat görüntüsü pek iç açıcı değil.bilmiyorum belki ışıktan kaynaklanıyor yüzüme ışıldak tuttum :) o zaman düzeldi.

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Dotoğraf makinesi yeni mi çıktı :)

history83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
filimli olanlar fotoğraf makinası,digital olanlar dotoğraf makinası:)

Son mesajlar