Direnç lastiği ile arka kol ?

Bu konuyu okuyanlar

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar direnç lastiği aldım bunlarla aka kol geliştirmek istiyorum.Şınav yapıyorum ama şınav acayip yoruyor.Hareket gösterebilir misiniz ya ?

tridinebandiyum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir yere bağlayıp arka arkaya yumruk atacaksın. Ayrıca şınav acayip yoruyor ne demek yorulmadan nasıl gelişeceksin

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir yere bağlayıp arka arkaya yumruk atacaksın. Ayrıca şınav acayip yoruyor ne demek yorulmadan nasıl gelişeceksin

Yani fazla yapamıyorum açısından aynanda bissürü yeri geliştiriyor .Şınavda 10 dan sonra tıkanıyorum buda 1 dakikadan az sürüyor bense yarım saat falan çalışmak istiyorum şınav benim için bi dakikadan öteye gidemiyor

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Sen bu sporu çok yanlış anlamışsın bence boşver salona gidebiliyorsan git yoksa sonunda kendini sakatlayacaksın olacağı o diyim sana bu açtığın 3. Konu hepsinde de sana anlattım neler yapacağını demek hiç okumamışsın ki arka kol için resim bile atmıştım.Bence vazgeç vücudun deneme tahtası değil sakatlanırsın bu işler şakaya gelmez.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Direnç lastiği ile arka kol çalışılmaz. Anca spordan önce sakatlanmamak için kasları ısıtma da kullanabilirsin. Youtube da sürüsüyle video var. Eğer kendinden emin değilsen, bilgin yoksa bu işlere girme. Sonra bir sakatlanırsın, daha da bu sporu yapamazsın.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Direnç lastiği ile arka kol çalışılmaz. Anca spordan önce sakatlanmamak için kasları ısıtma da kullanabilirsin. Youtube da sürüsüyle video var. Eğer kendinden emin değilsen, bilgin yoksa bu işlere girme. Sonra bir sakatlanırsın, daha da bu sporu yapamazsın.
Hocam arkadaş sadece konu açmayı biliyor uygulama sıfır diğer konuda ona home bench dips hareketini resimli attım nasıl yapacağını yazdım nasıl çalışması gerektiğini de şimdi gelmiş 30 dk şınav çekmek istiyorum diyor böyle bir olay yok.

Reaksiyon puanı
16,118
dünyayı kurtaran adam,rambo filmi izleyip 30 dakika şınav çekebilceğini sanıyorsan çok yanlış yerdesin x files'da dogget 2000 şınav çekmiyordu palavra ...