HDMI İle TV'ye bağlantı

Bu konuyu okuyanlar

okankara68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba herkese foruma yeni üye oldum ilk paylaşımım arkadaşlar size bir sorum var bende eski Dell marka laptop vardı onun ile tv ye bağlanıyordum hdmı kablosu ile kendime yeni laptop aldım asus ama bu laptop bağlanmıyor hdmı ile yansıt diyorum yansıtmıyor sinyal yok diyor tvde ekranı bilgisayardan alıp TV'ye veriyorum yinele diye ama aktarmıyor sebebi ne olabilir kablo sağlam eski bilgisayarda aktarıyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi tekrar denerken bilgisayarın ekran kapanıyor ama tv ye aktarmıyor şimdi de sinir oldum valla. :D

Son düzenleme:

adamadasartamblack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kabloyu takmayı denediniz mi?

Son düzenleyen moderatör:

okankara68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kabloyu takmadan nasıl bağlanacağım acaba?

Son düzenleyen moderatör:

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,596
kabloyu takmadan nasıl bağlanacam acaba
Kabloyu bilgisayara ve televizyona taktıktan sonra televizyondan hdmi i seçmelisiniz ondan sonra zaten bilgisayar otomatik olarak görüntü verecektir. Taktıktan sonra bilgisayarın görüntü ayarlarını açın orada 2 monitör gözükmeli eğer yoksa bir şeyi yanlış yapıyorsunuzdur.

okankara68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kabloyu bilgisayara ve televizyona taktıktan sonra televizyondan hdmi i seçmelisiniz ondan sonra zaten bilgisayar otomatik olarak görüntü verecektir. Taktıktan sonra bilgisayarın görüntü ayarlarını açın orada 2 monitör gözükmeli eğer yoksa bir şeyi yanlış yapıyorsunuzdur.
görüntüyü tv ye aktarmayı başardım sorun şuymuş ekran kalitesi fazla geliyormuş tvye aktarılan kaliteyi düşürdüm görüntü geldi ama mesela f1 yarışı izliyordum laptopda çok kaliteli yayın ama tvde kalite çok düşük acaba kablonun da kalitesi oluyormu eğer öyleyse farklı bir kablo alacağım internet sitelerinde felan kalite çok belli değil ama yarışta çok mariz belliydi kalite düşüklüğü

Son mesajlar