Dark SW03 Su Kaçtı

Bu konuyu okuyanlar

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Merhaba.
Dark SW03 model, uzun süredir kullanmadığım akıllı saatimi bugün kullanmam gerekti. Kolumda iken su sıçradı. Hemen sildim. Fakat her şey çalışmasına karşın kilit açma tuşu (dokunmatik) çalışmıyor. Yani;
- Ses çıkıyor
- Ekranın dokunmatiği çalışıyor
- Kilit tuşu çalışıyor
- Şarj oluyor
Fakat kilit açmak için ilk kilit tuşuna basıp sonra ana ekrana girmek için dokunulan tuş çalışmıyor. Ne yapabilirim? Şu an pirince koyamam. Evden uzaktayım. Yarın döneceğim. Yapmam gereken nedir? Bu arada gel su kaç içime diyen bir tasarımı var. O yüzden suyun girmesi zor olmadı. (Not: garanti kabul etmez, ekranı çatlak (çalışıyor))

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Saati belki düzeltebilirim diye içini açtım. Ekranı gitti :(. Fakat hala çalışıyor. Neyse artık robot falan yaparız :D Moderatörler konu lütfen kilit.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Yan sanayi çin malı dandik akıllı saatler alma akıllı saatte en iyi marka en oturmuş marka Samsung'tur. Ben de şu anda Galaxy Gear kullanıyorum gayet memnunum. Ya Sony al ya da Samsung, Apple'da tavsiye etmem. Ama illaki telefon ya da tablet o marka olması lazım. Benim telefonum LG, tabletim Samsung; tablete bağlayarak kullanıyorum saati.

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yan sanayi çin malı dandik akıllı saatler alma akıllı saatte en iyi marka en oturmuş marka Samsung'tur. Ben de şu anda Galaxy Gear kullanıyorum gayet memnunum. Ya Sony al ya da Samsung, Apple'da tavsiye etmem. Ama illaki telefon ya da tablet o marka olması lazım. Benim telefonum LG, tabletim Samsung; tablete bağlayarak kullanıyorum saati.

Zaten deneme amaçlı almıştım. Bence şu an akıllı saatlerin pek amacı yok. Telefon iPhone olduğu için zaten Apple Watch ve Android Wear saatler dışında pek seçenek yok. Bundan sonra Apple dışında bir şey almayacağım için (en iyisi Apple... Forever APPLE) belki ileride Apple Watch alabilirim. Fakat daha çok gelişmesi lazım bu teknolojinin.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Zaten deneme amaçlı almıştım. Bence şu an akıllı saatlerin pek amacı yok. Telefon iPhone olduğu için zaten Apple Watch ve Android Wear saatler dışında pek seçenek yok. Bundan sonra Apple dışında bir şey almayacağım için (en iyisi Apple... Forever APPLE) belki ileride Apple Watch alabilirim. Fakat daha çok gelişmesi lazım bu teknolojinin.

Bence iyi gelişmiş e-postalarını okuyosun gelen bildirimleri filan adımsayar var başka bluetooth kulaklık gibi kullanılarak aramalar oradan yanıtlanıyor bir tek wi-fi yok yani neredeyse. Bir de fotoğraf ve video da çekmek gayet zevkli olabiliyor.

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bence iyi gelişmiş e-postalarını okuyosun gelen bildirimleri filan adımsayar var başka bluetooth kulaklık gibi kullanılarak aramalar oradan yanıtlanıyor bir tek wi-fi yok yani neredeyse.

Zaten gelen bildirimleri görebilsem mantıklı. iPhone olumca Apple Watch dışında neredeyse hiç bir şey yok. Android Wear uygulamasının gelmesi ile birkikte Android Wear desteği de geldi fakat onlar da pahalı.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Zaten gelen bildirimleri görebilsem mantıklı. iPhone olumca Apple Watch dışında neredeyse hiç bir şey yok. Android Wear uygulamasının gelmesi ile birkikte Android Wear desteği de geldi fakat onlar da pahalı.

Ben bir sorun yaşamadım gerçi ama bildirimler görünüyor bluetooth bağlı olduğu sürece.

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben bir sorun yaşamadım gerçi ama bildirimler görünüyor bluetooth bağlı olduğu sürece.

Hanhgi saatle? iPhone 4 kullanıyorum. Zaten benim telefonild hiçbir akıllı saat tam uyumlu değil. Çünkü Airplay vs. yok. Hangi telefonu kullanıyorsunuz? Ve saatin modeli ne?

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Hanhgi saatle? iPhone 4 kullanıyorum. Zaten benim telefonild hiçbir akıllı saat tam uyumlu değil. Çünkü Airplay vs. yok. Hangi telefonu kullanıyorsunuz? Ve saatin modeli ne?

Apple zaten kendine özgü android de kullanılan çoğu cihazı hiç kabul etmiyor yani kendi ürünlerine uyumlu ben saati samsung tablete bağlıyorum yukarda belirtmiştim. Gear 1 saatini kullanıyorum ilk çıkan 2013 çıkışlı.

WinDPzero

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Apple zaten kendine özgü android de kullanılan çoğu cihazı hiç kabul etmiyor yani kendi ürünlerine uyumlu ben saati samsung tablete bağlıyorum yukarda belirtmiştim. Gear 1 saatini kullanıyorum ilk çıkan 2013 çıkışlı.

Pardon. Dikkat etmemişim. Artık Android Wear yüklü akıllı saatler uyumlu. Fakat benim telefona hiçbiri uyumlu değil :( Sorun yok, zaten telefon elimden düşmediği için bildirimleri anında okuyabiliyorum

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Pardon. Dikkat etmemişim. Artık Android Wear yüklü akıllı saatler uyumlu. Fakat benim telefona hiçbiri uyumlu değil :( Sorun yok, zaten telefon elimden düşmediği için bildirimleri anında okuyabiliyorum
Ben de genelde adımsayar için kullanıyorum. Apple watch almayacaksan ilerde android bir telefona dönebilirsin.