Cumhurbaşkanına ve Ailevi Değerlere Küfür

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Bugün Lolde maçıma gelen adam Cumhurbaşkanına ve ailevi değerlerimize ağır küfürler etti bu kişi ceza alabilir mi? (Gerçek hayatta) Bu kişiden nasıl şikayetçi olabiliriz normalde muteler geçerim fakat sınırı aştığı için uğraşmak istiyorum.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Maalesef bulunamaz yani oyundan dolayı .

Ama gerçekte kişiyi tanıyorsanız ( isim-soyisim ) ve eliniz de kanıtınız var ise çok kolay bulunur ve cezasını alır , bu bilgiler var ise eliniz de cimere yazın kanıtınız ile birlikte CB hakaret olduğu için kısa sürede enselenir .

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,044
Kanıtınız varsa Cimer'e yazın.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Kanıtınız varsa Cimer'e yazın.
Kanıt vs her şey var sohbetin kayıtları zaten Riotta var.
Maalesef bulunamaz yani oyundan dolayı .

Ama gerçekte kişiyi tanıyorsanız ( isim-soyisim ) ve eliniz de kanıtınız var ise çok kolay bulunur ve cezasını alır , bu bilgiler var ise eliniz de cimere yazın kanıtınız ile birlikte CB hakaret olduğu için kısa sürede enselenir .
Riotta IP adresi vs bulunuyor belki oradan bulunabilir.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Kanıt vs her şey var sohbetin kayıtları zaten Riotta var.

Riotta IP adresi vs bulunuyor belki oradan bulunabilir.

Türk şirketi olsa belki uğraşırlardı , ama ABD şirketi ve böyle bir şikayete Riot kalkıpta soruşturma başlatacağını sanmıyorum , büyük ihtimalle

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,044
Geçen gün Bakan Soylu sosyal medyada depremle ilgili yalan haber çıkaranlara Türkiyede olan birisini bulamamamız imkansız demişti. Bu bağlamda isterlerse bulurlar.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
oyunlarda raporlama sistemi oldugu icin mesaj loglari saklaniyor. riot games istanbul ofisiyle iletisime gecmen daha saglikli.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,370
Bugün Lolde maçıma gelen adam Cumhurbaşkanına ve ailevi değerlerimize ağır küfürler etti bu kişi ceza alabilir mi? (Gerçek hayatta) Bu kişiden nasıl şikayetçi olabiliriz normalde muteler geçerim fakat sınırı aştığı için uğraşmak istiyorum.
Daha kötüsünü edenlerde var.
Siyasi prensiblerinden ötürü cezaya mağruz kalabilir.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Türk şirketi olsa belki uğraşırlardı , ama ABD şirketi ve böyle bir şikayete Riot kalkıpta soruşturma başlatacağını sanmıyorum , büyük ihtimalle
Merkez Los Angeles fakat İstanbulda ayrıca ofisi bulunuyor ve TR sunucusuyla onlar ilgileniyor.

Görkeem

Profesör
Reaksiyon puanı
3,392
Geçen gün Bakan Soylu sosyal medyada depremle ilgili yalan haber çıkaranlara Türkiyede olan birisini bulamamamız imkansız demişti. Bu bağlamda isterlerse bulurlar.

Evet facebook - Twitter - instagram forum vs. gibi sosyal medya'da rahatlıkça bulunabiliyor

Edit : istanbulda ofisi olduğunu bilmiyordum , o zaman isterlerse rahatlıkla bulurlar tabiki :)

Reaksiyon puanı
303
Kimdir o deyyus