Counter Strike İçin Ekran Kartı Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

champion21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm

Max 90-100 $ Civarında bir ekran kartı almayı dusunuyorum.diğer donanımlarım iyi sadece ekran kartım kotu.oyun olarakda cs ve pes oynuyorum. hangi ekran kartlarını tavsiye edersiniz.

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bekle ATI HD 4770 cikti alirsin hem hesapli hemde cok kaliteli bir kart,
Tabi eger PCI-E x16 kullaniyorsan,

X1650 kesinlikle onermem rezil bir kart, fiyatini hic haketmedigi gibi birde DirectX 9 karti.

Yok ben bekleyemem falan dersende 4830 yada 9800 GT hesapli fiyati.

adem54

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Başlığı görünce bana küfür etse daha iyi olur dedim ve hala öyle diyorum.. ama pes biraz kurtarmış seni :D

Reaksiyon puanı
188
Başlığı görünce bana küfür etse daha iyi olur dedim ve hala öyle diyorum.. ama pes biraz kurtarmış seni :D
katılıyorum. piyasadaki tüm ekran kartları CS oynayabildiği için garipsedim ama adem54'ün dediği gibi pes biraz kurtarmış...

nezihdarcin

Asistan
Reaksiyon puanı
2
slm

Max 90-100 $ Civarında bir ekran kartı almayı dusunuyorum.diğer donanımlarım iyi sadece ekran kartım kotu.oyun olarakda cs ve pes oynuyorum. hangi ekran kartlarını tavsiye edersiniz.

| - PowerColor Ati RaDeon X 1950 Pro - |
önerdiğim ekran kartı povercolor AtiRadeon X1950 PRO ben kendim kullanıyorum ve bir çok uygulamada mükemmel sonuçlar alıyorum. Üstüne üstlük 256 bit bellek arayüzü olması en güzel artısı... Bence 512 MB / 128 bitlik bir ekran kartına tercih ederim. Ayrıca kendi fan sistemi vardır. Soğutma problem değil.
X serisi olması ve bu serinin gelişmiş, üzerinde fazlaca çalışılmış ürünü olması diğer özellikleri...

Ben Photoshop CS3, 3DSMax 10.0 vsvs bu tarz grafilk programlarını kolaylıkla kullanıyor ve çalıştırıyorum... Ayrıca Tom Raider denilen sistemi zorlayan oyunu bile kolaylıkla oynadım.. Çok çok zorda kaldığınız zaman ise ekran kartı ayarlarından kolaylıkla Paüerformans - Kalite arasındaki dengeyi değiştirerrek istediğinizi sağlayabilirsiniz.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
yaw cs mi kaldı arkadaş herkez hileci call of duty 5 oynıyor millet çatır çatır yada battlefield. sistem upgrade'i ile birlikde oyun upgrade'i de tavsiye ederim