Clenbuterol zararlı mı?

Cleanbuterol zararlımıdır kalıcı zararları varmı?

• Evet var sakın alma bence

Kullanılan: 1 100.0%
  • Hayır hiçbir zararı yok kullanabilirsin

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Bu konuyu okuyanlar

Badyboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar spor hocam bana clenbuterol verdi kullanmam için ve zararırın olmıcağını söyledi zararı varmı arkadaşlar almalımıyım.

Not: Yaşım 16
Kilom 85
Yağ oranım %19
Boyum 1.89cm

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
merhaba arkadaşlar spor hocam bana clenbuterol verdi kullanmam için ve zararırın olmıcağını söyledi zararı varmı arkadaşlar almalımıyım.

Not: Yaşım 16
Kilom 85
Yağ oranım %19
Boyum 1.89cm
Öncelikle clenbuterol doktor izni olmadan kullanılabilecek bir şey değil, tavsiyem o spor hocanızı en kısa zamanda değiştirmeniz.
16 yaşında bu tür şeyler kullanmaya da gerek yok.

Kilo verilecekse alındığı şekilde verilecek. 1 günde mi kilo aldınız, o zaman 1 günde kilo vermeye kalkışmamalısınız. Keza kas yapmak da öyle, sadece beslenmeye dikkat ederek ve düzenli spor yaparak hem sağlıklı olunabilir hem de vücut normâl görünümüne kavuşabilir.
16 yaşında yapay şeylerden olabildiğince uzak durmak gerekli, protein tozlarından tutalım paketli gıdalara kadar bu böyle.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
@Badyboy , kullanılabilir ama ben size L-carnitine öneriyorum. Neden derseniz Clenbuterol steroid sınıfına girmese de bir nevi benzer efektiflik gösteriyor. yağ yakımını hızlandırma ve bir bakıma çabuk kas gelişimi. kan damarlarını geliştirme gibi yan etkileri var ama. Hatta besi hayvanlarına bile veriyorlar. Uzun vadede kalp, akciğer ve birtakım iç organlara zarar verebildiğini konusunda tespitler var. yan etkilerinde terleme, titreme, baş dönmesi gibi etkileri var. hızlı kilo verimi için L-carnitine kullanın. Spor esnasında fazla da enerji verir.

pumpingiron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Clenbuterol kalp rahatsızlığı olanlar için tehlikelidir, 20 yaşından küçük birinin steroid veya benzeri ilaçları kullanmasını kesinlikle tavsiye etmem.